Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 13 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Víno - Stojany - skúsenosti
 Poslať Napísal: 20 Sep 2018, 11:41 

objednávali ste odtiaľ niečo? stojany na víno, myslím tie také väčšie drevené? celkom by sa nám to hodilo do domu a chceli sme neskôr aj také niečo ako vínnu pivničku takže tam by sme potom toho potrebovali viac, vrátane vína ale neviem či sa to oplatí. vydržia tie stojany niečo? alebo máte nejaké návrhy ako stojan vyrobiť doma svojpomocne za menej peňazí?

Predmet príspevku: Re: Víno - Stojany - skúsenosti
 Poslať Napísal: 01 Okt 2018, 14:57 

Ricco píše:
objednávali ste odtiaľ niečo? stojany na víno, myslím tie také väčšie drevené? celkom by sa nám to hodilo do domu a chceli sme neskôr aj také niečo ako vínnu pivničku takže tam by sme potom toho potrebovali viac, vrátane vína ale neviem či sa to oplatí. vydržia tie stojany niečo? alebo máte nejaké návrhy ako stojan vyrobiť doma svojpomocne za menej peňazí?

neviem ci to pomoze ale tak pytate sa aj na vino tak hadam ano :)..... stojany som sice neobjednavala ale dostala som tip, ze sa tam daju kupit pekne darcekove kazety uz aj s vinom a kvalitnym...... tak som objednala odtial jednu s jednym bielym a jednym cervenym vinom pre mojho svokra na narodeniny...... kazeta bola krasna, fakt kvalitne urobena a na oslave otvoril jedno vinko odtial, biele a to bolo chutne...... nezvyknem pit ale dala som si normalne za dva pohare :lol: :lol:...

Poslať Napísal: 05 Okt 2018, 12:55 

Nepočul som o tom ešte ale bol som pozrieť tú stránku teraz a tie stojany vyzerajú celkom dobre. Ja som premýšľal tiež, že by som si dal také niečo do jedálne ale zatiaľ sme mali fľašky v pivnici, nejaký ten stredný by nám úplne stačil a tie ceny tiež neboli taká katastrofa. Až budeš teraz niekedy objednávať tak daj vedieť aké sú

Poslať Napísal: 24 Okt 2018, 11:05 

chcel by som, už sa mi to tam pýta, len som chcel pred tým vyzistiť či sa vlastne tieto oplatia vieš. dik za tú skúsenosť s tým vínom, tiež samozrejme pomôže ale najlepšie by bolo keby bola aj nejaká s tými stojanmi. aj keď s tými menšími, aspoň niečo

Poslať Napísal: 05 Nov 2018, 12:04 

Ricco: My odtiaľ máme jeden ten väčší stojan na víno dole v pivnici a jeden menší hore v kuchyni :) Už ich máme aj celkom dlho nejaký rok aj pol isto ale asi dlhšie ale to si už nie som istá, nechcem klamať :) Nemali sme s nimi žiadny problém. Vyzerajú krásne aj po takej dobe, držia v pohode, skoro stále sú oba plné, dokonca premýšľame, že by sme kúpili teraz ešte jeden taký väčší dole do pivnice ešte :)

Poslať Napísal: 13 Nov 2018, 23:40 

super toto som potreboval vedieť. môžeš mi ešte prosím ťa napísať, ktorý to presne máte? aj sa oň nejako staráte, natierate alebo tak? či žiadne starosti? podľa čoho ste vyberali práve tento? cena alebo čo rozhodlo?

Poslať Napísal: 14 Nov 2018, 13:55 

Jasné :) Hore v kuchyni mám jeden tých čo vyzerajú ako sudy a potom dole v pivnici máme jeden z tých klasických. Myslím, že by sa tam malo zmestiť 72 fliaš :) Podľa toho si to budeš vedieť podľa mňa nájsť ;) A žiadne starosti, nijako sme ich doteraz neošetrovali. Pri vyberaní toho čo máme hore rozhodol ten dizajn, tam sa nám veľmi páčili tie čo vyzerali ako súdky aj sa nám to hodilo k celému interiéru a dole nám išlo skôr o tú praktickosť a aby sa nám tam zmestilo čo najviac fliaš

Poslať Napísal: 28 Nov 2018, 01:28 

Čau, som tu písal, že aj mne sa celkom pozdávajú ale keď si tu už napísala tak sa ťa aj sa spýtam, s dopravou to bolo ako s tým väčším stojanom?

Poslať Napísal: 04 Dec 2018, 19:06 

Ahoj :) Akože ako to bolo s dopravou? Normálne to kuriérom prišlo, o dva dni na to ako sme ho objednali :) Neviem či to je to, na čo si sa pýtal ale iné mi nenapadá

Poslať Napísal: 05 Dec 2018, 23:13 

ok diki teda za informácie, dosť pomohli, ako rýchlo môžem očakávať, že ti mi tie stojany prídu?

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 13 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre