Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: bunker v detskej izbe
 Poslať Napísal: 08 Mar 2015, 13:49 

ahojte :)
chceli by sme detom urobit prekvapenie a postavit im nieco originalne v detskej izbe. napr strom z hojdackov alebo bunker. byvame v rodinnom dome takze sa susedia na hluk a dupot stazovat nebudu. hlavne by sme chceli aby to bolo bezpecne a pevne. stavali ste doma uz detom nieco podobne? z coho vyrabat v interieri?

Predmet príspevku: Re: bunker v detskej izbe
 Poslať Napísal: 08 Mar 2015, 20:54 

no to je pekne prekvapenie. hodacka je jednoducha, staci mala konstrukcia a navrtat do steny, strom urobite aj z vianocnych svetielok alebo nejakej latky a kartonu. a ak chcete bunker tak im vyrobte nieco ako ze by v tom bunkri aj spali ako postele so strechov. vy musite vediet co sa im paci najviac

Poslať Napísal: 08 Mar 2015, 22:06 

jej to je perfektny napad, deticky sa isto potesia :) potom dajte vediet ako ste to stavali :) nam ako malym stacil aj bunker z madracov :D a ak mate dievcatka tak si myslim ze potesi aj baldachyn anejake svetielka

Poslať Napísal: 09 Mar 2015, 10:58 

namontujte z poschodovky smykalku, pod smykalku treba dat zinienku, a nad postel natiahnut plachtu, alebo som videl rozne prerobene casti auta na bunker v izbe :)

Poslať Napísal: 27 Mar 2015, 17:08 

Ja som mal ako dieťa so súrodencami v izbe laná...a to bolo v byte :D.....po ktorých sme mohli loziť a potom som spravil aj hojdačku na ne :D keď k nám niekto prišiel na návštevu, vždy sa chcel hojdať...takže vrelo odporúčam :D

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 27 Mar 2015, 17:08

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre