Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 6 [ Príspevkov: 52 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 09 Nov 2020, 11:38 

Pekný deň všetkym ;)

Minulý týždeň sme navštívili túto predajňu a páčil sa mi výber aký majú. Chceli by sme objednať dvere + zárubne do celého domu a preto si potrpíme aj na kvalite. Chceme už niečo lepšie, čo vydrží dlhé roky. Preto sa chcem pred objednaním poradiť a budem rada, keď mi napíšete vaše skúsenosti na túto spoločnosť.

Ďakujem ;)

Poslať Napísal: 10 Nov 2020, 14:07 

tak ďaleko ešte nie sme ale pripnem sa sem aby som do budúcna vedel, či sa od nich oplatí dvere kupovať alebo nie. som zvedavý na reakcie ľudí, ktorý majú nejaké skúsenosti 8-)

Poslať Napísal: 17 Nov 2020, 08:10 

@Selly oni vyrábajú vynikajúce dvere, my máme od nich v celom baráku a úplne nám vyhovujú. Sú dizajnové, nadčasové, no proste pecka 8-) A teraz dokonca majú aj 12% zľavu do konca novembra na dvere a zárubne, volá sa tá akcia First Minute, to treba isto využiť ak už chceš teraz objednávať :)

Poslať Napísal: 25 Nov 2020, 08:25 

chcem sa spytat, vyrabaju aj posuvne dvere?

Poslať Napísal: 16 Dec 2020, 21:28 

A to ste videli, že oni ponúkajú aj kľučky SMART CODE, ktorú viete zamknúť aj odomknúť na diaľku cez aplikáciu?? To je iný brutáááál 8-) :) Do domu to jednoznačne chcem! Teraz v byte máme od nich všetky interiérové dvere a do domu taktiež plánujeme od nich objednať, keďže majú super dvere ;) :)

Poslať Napísal: 17 Dec 2020, 10:27 

@katcha áno, vyrábajú aj posuvné dvere. Čo si si to na ich stránke nevšimla?

@ver0nika a už si aj zistila, koľko stojí takáto jedna kľučka? Lebo to mi ma zaujímalo.

Poslať Napísal: 16 Jan 2021, 12:38 

priznam sa ti, ze som zatial stranku nepozerala, lebo som na to nemala cas. chystam sa cez vikend popozerat. ked som videla, ze sa tu o nich bavite, tak ma napadlo, ze sa vas spytam a teraz ked uz viem, ze vyrabaju aj posuvne, tak pojdem kuknut ze ake. dakujem ti.

Poslať Napísal: 31 Jan 2021, 22:40 

posuvne dvere maju v ponuke, my sme si vybrali taketo 8-)
Obrázok

Poslať Napísal: 04 Feb 2021, 14:18 

presne nejake taketo som zhanala :) spociatku som sa pohravala s myslienkou aj sklenenych dveri ale ked som zistila ceny, tak ma to hned opustilo :D vsak aj drevene su pekne :D doma ich mate tiez v takej nerezovej kolajnicke?

Poslať Napísal: 05 Feb 2021, 13:12 

Ahojte moji milí, v dome nám ešte chýbajú dvere a rozmýšľame nad touto značkou. Pred pár dňami som si na ich fb všimla, že dali taký post s rôznymi spôsobmi otvárania dverí, vedeli by ste mi poradiť, ktorý typ je najlepší a s ktorým máte dobré skúsenosti?

Ďakujem ;)

Stránka 1 z 6 [ Príspevkov: 52 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre