Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 3 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: Aku podlahu do detskej izby ?
 Poslať Napísal: 08 Sep 2015, 18:27 

Dobrý deň, chcem sa opýtať aku je vhodnú zvoliť podlahu do detskej izby ? Teraz mame koberce a všetko sa na nich chyta, kazda jedna omrvinka po deckach každý deň sa to musí vysávať a su tam samé ,,guličky,, rozmýšľame nad plávajúcou podlahou len sa bojíme že sa tam niečo vyleje a hneď bude odutá, čo sa vám osvedčilo prípadne čo odporúčate ? ďakujem.

Predmet príspevku: Re: Aku podlahu do detskej izby ?
 Poslať Napísal: 08 Sep 2015, 19:04 

Ahoj Dominika my máme v detskej izbe korok a je to fakt super riešenie, detska sedia n zemi a žiadna zima im neje, keď aj tu podlahu chytíš nie je taká studena ako normálna ,,dlaždicová,, ktorú máme v kuchyni. Máme malinku dcerku a nemala žiadne problémi s lezením, v spálni máme plávajúcu a tam sa jej trošku šmýkalo. Kobrec by som nechcela presne kvôli tým príčinám ktoré píšeš, kto to bude každý deň vysávať mám aj iné starosti ;)

Predmet príspevku: Re: Aku podlahu do detskej izby ?
 Poslať Napísal: 21 Okt 2016, 11:32 

Ja mám tiež korkovú podlahu a nám vyhovuje z viacerých dôvodov pretože je mäkká, ľahko sa umýva a to najlepšie ako ty píšeš marta udržuje teplo takže detičky na nej nenachladnú. Ja sm to riešila ešte pred dietatom pretože som alergik, a doktorka mi odporučila korkovú takže ma viaceré využitie :)

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 21 Okt 2016, 11:32

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 3 ] 

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre