Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 1 z 11 [ Príspevkov: 108 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 17 Nov 2014, 16:06 
Obrázok užívateľa

Ahoj, mám 32 a žena 30. Do dôchodku sa nechystáme a nohy tiež zlámať ešte nejaký čas neplánujeme. Takže nemáme problém s pohybom. Zvažujeme vaňu namiesto sprcháču, našli sme si menší model vane, ktorá sa zmestí do bytu, kde sme mali doteraz len sprchový kút. Hovoria nám, že vaňa je zlá, ak mám problém sa hýbať a nemôžem fungovať. Ale ja sa mám dobre, hýbem sa výborne. Aké sú inak výhody vane oproti sprchovému kútu? Prosím nech mi nikto nehovorí nič o pohodlí, viem o tom svoje, práve preto chceme vaňu, aby sme si užili pohodlie. Sprcha nešetrí vodu, ako si mnohí myslia. Nie je to vždy a zaručené šetrenie.

Poslať Napísal: 19 Nov 2014, 20:20 

My budeme mať vaňu, pretože

Nič sa nevyrovná tomu dať si horúci kúpeľ a penu
Kde dáš kapra? Do sprchového kúta ťažko
Vo vani osprchuješ deti aj umyješ deti, majú zábavu a nemajú ťažkosti s tým, že len sprcha a koniec
Myslím že tieto tri názory celkom postačia pre vyjadrenie, že vaňa je lepšia, pokiaľ na ňu je priestor. O sprchovom kúte budem uvažovať jedine ak by mi mal poslúžiť aj ako menšia vaňa a už som také sprchy videl.

Poslať Napísal: 27 Nov 2014, 20:58 
Obrázok užívateľa

Sprchový kút jednoznačne tam, kde je malý priestor a záleží na rýchlosti. Hlavne je to však vec vkusu Ak sa rád sprchuješ a nemáš rád vysedávanie vo vani, sadanie do vane a striekanie vody kadetade keď má ísť len o sprchu, tak si kúp sprchový kút a pokiaľ radšej napúšťaš a nie sprchuješ, vychutnávaš si pocit kúpeľa, tak je výber opäť jasný. Je to jednoduché.

Poslať Napísal: 16 Dec 2014, 20:01 

Do našej kúpeľne by sa síce vaňa aj sprchový vošli, ale máme radi priestor, kde to dýcha, tak sme touto cestou nešli. Susedia v zrkadlovom byte majú síce oboje, ale vôbec sa nám to nepáčilo. Ale každý nech má to, čo mu vyhovuje.

Poslať Napísal: 07 Jan 2015, 21:26 

Teraz sme si kupili sprchový kút s hlbokou vaničkou takže je možné si napustiť aj vanu a vykúpať sa do ružovička :)

Jedna nevýhoda že dvere sa často opotrebuju, už sa mi stalo že nešli otvoriť

Poslať Napísal: 07 Jan 2015, 22:55 

Videla som obrázok takého sprchového kúta, že mamička sprchuje svoju ratolesť a to sklo(dvierka) je otváratelné aj takým spôsobom, že od pol pása hore. Ona drží ružicu a malý stojí v hlbšej vaničke...a na maminu voda nešpliecha. Je to super riešenie. emoticon Pretože deťom vraj tú vaňu treba, aby sme ich mohli vysprchovať atď, no a toto nové 2v1 to umožňuje. Len už neviem ktorá firma to ponúkala. Potom môžeme kľudne zostarnúť a naše deti si nás usadia na stoličku a poriadne nás vyvapkujú emoticon emoticon

Poslať Napísal: 09 Feb 2015, 19:48 

my budeme mat aj aj, pretoze vanu treba ked pridu deti my sme tiez kupali ako deti vo vani, a ked bude treba preprat bluzsku v rukach? kam ju strcis do umyvadla? rozhodne sa vana zide! a sprchovy budeme mat lebo je to rychly sposob umyvania :)

Poslať Napísal: 19 Feb 2015, 20:12 

tiez si neviem predstavit zivot bez vane! deti mam male, takze ich kupem vo vani, ked potrebujem namocit zaclony- tak do vane. a nie je nic lepsie ako odychnut si pri kupeli. urcite vana patri do domacnosti.

Poslať Napísal: 17 Apr 2015, 23:00 

vana :P

Poslať Napísal: 25 Apr 2015, 19:49 

U nás sme nedávno prerábali komplet bytové jadro. Podarilo sa nám mať v kúpelní vaňu aj sprchovací kút, čo je asi najlepšie riešenie, ak sa neviete rozhodnúť. :) V mojom prípade volím jednoznačne sprchovací kút keďže doteraz od kedy sme kúpeľňu prerobili, som vaňu ani raz nevyskúšal. ;)

Stránka 1 z 11 [ Príspevkov: 108 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre