Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: napinane foliove stropy
 Poslať Napísal: 02 Okt 2015, 14:58 

Dobrý deň, chcem sa vás opýtať či máte niekto skúsenosti s napinanými stropmi ? Zaujíma ma cena, aka je jeho kvalita či je montáž zložitá alebo zvládne to bežný murár ďakujem.

Predmet príspevku: Re: napinane foliove stropy
 Poslať Napísal: 02 Okt 2015, 15:23 

Služi to namiesto sadrokartonu napnu na na strop a nemusi sa davat sadrokarton alebo stierku tiez sme nad tymto rozmyslali maju celkom vela farieb vyzera to super ale cena nas velmi prekvapila tak sme ostali pri sadrokartone

Poslať Napísal: 19 Okt 2015, 05:05 

Ja som si davala robit cenovu ponuku asi 2 roky dozadu a cenu mi zapotili 25e 1m2 takze asi este počkam dalsie dva roky a potom si to dame spravit, teraz je to o nieco lacnejsie ale aj tak.. Ja som sa inspirovala s nasou susedkou maju novy domcek postaveny a vyuzili napinane foliove stropy a uplne tak inak sa tam citim, tak pocit mekosti tazko to opisovat pokial to neuvidite na vlasnte oci 8-)

Poslať Napísal: 13 Nov 2019, 02:00 

Provedli jsme nedávno rekonstrukci bytu a našli příjemnou nabídku napínaných stropů na https://stropy-napinane.cz/. Třeba to někoho inspiruje, tak jako nás a bude mile překvapen výsledným efektem :-) Doporučujeme.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 13 Nov 2019, 02:00

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre