Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 1 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: stavba svojpomocne
 Poslať Napísal: 23 Okt 2015, 12:36 

Ahojte rozmyslam stavat z youtongu , stavali ste niekto ? Co som pocul oz namych ze je to cisa praca, lahko sa reze , rozmyslam ze si to postavam sam pretoze nemam vela kamaratov murarova nechcem platit zbytocne firmy.

Predmet príspevku: Re: stavba svojpomocne
 Poslať Napísal: 23 Okt 2015, 12:38 

ja ti mozem odporucit yotong stava sa snim vyborne, ale urcite ak chces mat kvalitnu stavbu tak sa nepustaj do toho sam musis mat aspon jedneho sikovneho majstra ktory bude ,,diktovat co a ako,, , ja som si dal robit hrubu stavbu od firmy od ktorej som si kupoval ytong takze tam bola aj nejaka zlava a nemusel som pri nich nonstop stat, fakt velmi sikovny.

Poslať Napísal: 23 Okt 2015, 12:40 

z yotongu stavali kamarati, postavili to amateri za kratky cas a vyzera to perfektne, ale ja chcem postavit nizkoenergeticky dom z yotongu , teraz nad tym uvazujem ci by som to dokazal dat dokopy sam...

Poslať Napísal: 19 Nov 2015, 18:04 

z yotongu stavali kamarati, postavili to amateri za kratky cas a vyzera to perfektne, ale ja chcem postavit nizkoenergeticky dom z yotongu , teraz nad tym uvazujem ci by som to dokazal dat dokopy sam...

Poslať Napísal: 06 Jún 2022, 10:34 

ahojte, chceli by sme zacat pomaly stavat... co vsetko bude potrebne nakupit ako material na stavbu... kludne na zaciatok by sa hodila nejaka rada ohladne tehal a tak, aby sme si spravili nejaku predstavu a vedeli, co by bolo fajn objednat, na koho sa obratit a tak...

Poslať Napísal: 06 Jún 2022, 13:28 

Ono je fajn, keď vieš toho čo najviac kúpiť alebo teda objednať od jedného predajcu si myslím. Dobré je sledovať si aj dodaciu dobu, lebo v dnešnej dobe je to také kadejaké. Ak máte nejaký stanovený termín, tak ozaj na toto treba dať bacha.

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 08:40 

..Vikyna mate aj ostatne veci nejak naplanovane co sa tyka strechy, okien a tak?. ci zatial len takto cisto fakt tie prvotne veci riesite?.

Poslať Napísal: 08 Jún 2022, 08:24 

... Rigol47 to by som takto dopredu nepozeral, to je este daleka cesta, kym bude treba riesit strechu napriklad... ked teraz vyberaju zatial len, ze z coho vlastne stavat... mne sa lubi, ze ste sa rozhodli pre tehlu... to je taka klasika a podla mna aj istota... tehlovym domom nemas co pokazit, ten bude stat roky rokuce... zalezi od toho, aku tehlu pouzijete, ale niektore su take, ze to netreba vobec ani zateplovat potom...

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 07:19 

to si tiez hovorim, ze by bolo lepsie, keby sa dalo od jedneho co najviac toho nakupit... to bude lepsie asi aj skrz dodanie a mi hovorili, ze niektori predajcovia vedia aj nieco zlavit, ked sa robi vacsia objednavka... neboli sme vsak este za nikym, my mame aj nieco pozrete, ale tak radsej by som bola, ze keby mi niekto napisal aj aku ma skusenost s niecim konkretnym, aby sme si to vedeli tak porovnat aj z tohto hladiska... joj, to strechu a okna a taketo veci, to este neriesim, to si myslim, ze ma cas... akoze riesim este nejake ine dalsie popri tejto stavbe k nasim, kde vlastne este stale byvame a nejaky cas aj budeme, lebo tak ta stavba nie je zase na mesiac, to potrva chvilu, kym sa budeme moct normalne prestahovat... takze teraz mam ako rozpracovane dva projekty :lol:

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 10:46 

dobre na to ides, ked sme isli strechu robit, tak tiez sme tak hladali, ze od koho sa bude dat kupit rovno vsetko, ze krytina aj odkvapy a vsetky tie ostatne veci. potom ti mozem ked tak dat odporucanie, ale ako hovoris, to je zbytocne teraz riesit este.

Stránka 1 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre