Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Stránka 1 z 1 [ Príspevok: 1 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: Vhodna a nevhodna RK
 Poslať Napísal: 29 Jún 2017, 17:28 

Ludia netreba nadavat na vsetke realitne kancelarie. Je pravdou ze v tomto odveti sa vela klame ale treba si najst RK kde Vas s podmienkamy oboznamia dopredu. Su RK. ktore pouzivaju takzvane exluzivne zmluvy, pri ich podpisani Vas maju v šachu a ak si budete chciet nehnutelnost predat sami tak Vas spokutuju. Dalsia chyba je ze nepodpisete nic a RK vasu nehnutelnost nuka na internete este za mansiu cenu aku chcete a koli tomu sa vam nikto neozve ked oni este mensiu cenu ako vy. Potom nastane predaj a kedze ste nic nepodpisali tak si budete platit vsetko sami ako som sa to tu docital ze sa vam to uz stalo. Treba najst Realitnu kancelariu kde sa pisomne dohodnete na provizii aby si v pripade predaja nepytali viac a co vsetko budu platit oni a nie Vy, kolky a podobne veci. Ak niekto hladate vhodnu RK tak skuste Vbreality. ja som cez nich predaval byt a jedine co som podpisal bol suhlas s tim ze mozu inzerovat moj byt na internete a vyska provizie este bola dohodnuta. ked nastal predaj tak som podpisoval este ich vyhlasenie o poskitnuti sluzieb a tam som mal pekne napisane co platia oni a co ja. A dalsia vyhoda bola ze po podpisani tohto suhlasu mi spravili reklamu ale aj nadalej som si svoj byt predaval sam. vzdy ked som potreboval info. tak som iba zavolal a na konci som dostal aj flasu co mna velmi potesilo :D

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 29 Jún 2017, 17:28

Stránka 1 z 1 [ Príspevok: 1 ] 

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre