Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 10 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 13 Mar 2019, 09:13 

Srsiak je mi to jasne a som ti vdacny aspon za popis tejto jednej znacky, dost mi to pomohlo. Vela som si toho pracital aj na ich stranke, ktoru si mi sem pridal. Fakt dik za vsetko!

Poslať Napísal: 26 Mar 2019, 11:54 

Slepek píše:
To myslis vazne Fer_chi? Je este viacej tych znaciek?? :O:O Fakt mi ich sem radsej nepis, lebo uz vobec nebudem vediet a nakoniec sa na to vykaslem a nic nevyberiem a to nechcem :/:/ Na rekuperaciu som doposial pocul len dobre veci a preto by som to chcel mat v dome. A ty keby si mas vybrat, tak ktoru znacku zvolis? Mas nejake skusenosti?

JASNE, ZE ICH JE VIACEJ! ALE KED SI NEPRAJES, TAK TI SEM NEBUDEM ZIADNE INE PISAT. NAPISEM TI LEN, ZE PODLA MNA JE VELMI DOBRA ZNACKA WOLF. ONI MAJU REKUPERACNE JEDNOTKY, TEPELNE CERPADLA, KOTLE A INE PRODUKTY. SU FAKT DOBRY A HLAVNE ICH JEDNOTKY SU KVALITNE!

Poslať Napísal: 03 Apr 2019, 10:36 

Som rad, ze ti to pomohlo Olipar a nemas vobec zaco. Uz mas v tom aspon trochu jasno, hej?

Poslať Napísal: 23 Apr 2019, 13:37 

Srsiak ano, uz tomu celemu rozumiem a mam v tom jasno. Popozeral som si aj ine ich produkty, ktore ponukaju ale najviac som sa venoval rekuperacii, kedze to potrebujem vyriesit. Jeden vetraci system sa mi u nich aj pozdava, tak si dam vypracovat cenovu ponuku.

Poslať Napísal: 23 Apr 2019, 14:17 

@olipar: smim vediet ktory system si vybral? aj mna to za par mesiacov caka tak aby som vedel po ktorych sa pozerat.

Poslať Napísal: 24 Apr 2019, 12:45 

vetrat pomocou rekuperacnej jednotky je to najlepsie, co mohli vyrobcovia vymysliet!...ked sme zacali pred dvoma rokmi stavat dom, tak sme ani nevadali ci ist do toho alebo nie...hned bolo rozhodnute...vsetky pozitiva rekuperacie sa mi pozdavali a nelutujem toto moje rozhodnutie...vetranie je o vela jednoduchsie a vlastne ziadne, kedze nemusime otvarat okna...

Poslať Napísal: 26 Apr 2019, 13:02 

Romaness mne sa celkom pozdava tento: CWL-300 EXCELLENT od firmy Wolf. No este uvidim, aky mi oni nacenia. Uz som im poslal nas projekt, takze potom dam vediet, ci som sa dobre trafil.

Poslať Napísal: 02 Máj 2019, 06:50 

@olipar: idem ho omrknut, diky! to nejako zalezi aj od velkosti domu a nejakych inych kriterii, ze? a budem rad, ked mi aj potom napises, ci si sa trafil alebo ci ti navrhli nejaku inu jednotku. tohto vyberu sa strasne bojim, dufam, ze aj mne takto niekto pomoze lebo budem z toho zufaly. v takychto veciach som totalne motovidlo.

Poslať Napísal: 06 Máj 2019, 08:28 

Romaness presne ako si napisal, zalezi to od velkosti domu. Nemozes predsa dat nejaku malu jednotku, ked mas veliky dom - to je predsa logicke. Dam ti vediet, toho sa nemusis bat! Nemas sa coho bat, teraz je na trhu vela firiem, ktore ponukaju vetracie jednotky a kazda firma ti poradi, kedze budu vidiet zaujem a zaroven aj zarobok. Len si daj pozor, lebo nie vsetky su kvalitne a vydrzia desiatky rokov!

Poslať Napísal: 28 Máj 2019, 04:12 

@olipar: to viem, ze ich je dost vela, pozeral som na googli. aaa ja asi nebudem spekulovat, tiez uvazujem nad znackou Wolf. ich tie vetracie jednotky sa mi zatial najviac pozdavaju a aj co som si na nete cital referencie, tak dobre. este sa rozhodne podla ceny, ale zatial na 85% som nakloneny k nim.

Stránka 10 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre