Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 8 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 05 Dec 2018, 08:29 

@Jugor je to ozaj ľahké ako tvrdia. Minulý víkend som to už konečne namontoval aj ja a zvládol som to s kamarátom, ktorý mi prišiel pomôcť. Takže myslím si, že to zvládneš aj ty bez problémov 8-) Tú jednotku mi vedeli rýchlo dodať, keďže ju mali na sklade. Bez akcie čo som videl na ich fb stránke, tak až 1 428€ sa pohybuje táto decentrálna jednotka Wolf. Takže som ušetril cca 500€, čo je dosť veľký peniaz, teda aspoň pre nás :)

Poslať Napísal: 07 Dec 2018, 11:27 

My mame taktiez v dome rekuperaciu a mame znacku viessmann. Sme spokojny, cerstvy vzduch mame v dome stale a ich jednotka vychadzala cenovo v pohode.

Poslať Napísal: 07 Dec 2018, 12:39 

zdravím ťa pavucisko. chcel som sa ťa len spýtať na cenu, koľko ste za jednotku od nich vysolili? lebo my keď sme sa rozhodovali, tak nám skoro nikto neodporúčal od nich ale skôr od firmy Wolf. osobne si myslím, že ceny za vetracie jednotky sa pohybujú cca rovnako u každého. my sme skúsili dve a vyhrala spomínaná Wolf. len pre zaujímavosť mi napíš, som zvedavý, či ste o moc menej platili ako my. vďaka.

Poslať Napísal: 07 Dec 2018, 13:26 

taktiež sa prikláňam k názoru @viko-na. my máme tiež od Wolf-u vetraciu jednotku a sme s ňou spokojný. celkovo aj celý priebeh objednávky bol ľahký a montáž taktiež zvládli na 1*. ich profesionálne jednanie nás len utvrdilo v tom, že sme sa správne rozhodli. nemôžem im nič vytknúť a odporúčam ľudom túto firmu.

Poslať Napísal: 03 Jan 2019, 01:34 

vďaka lučič za to, že si mi podržal stranu a na druhej strane som rád, že s touto značkou máš tiež dobré skúsenosti. ktorú konkrétne vetraciu jednotku máš?

Poslať Napísal: 10 Jan 2019, 07:29 

Marcelino100 píše:
uzvoch!
noo dotacia sa dava iba na tepelne cerpadla a aj to neviem, ci uz nahodou nezrusili..minule som cosi take cital ale neviem co je na tom pravdy..to ma ale momentalne ani netrapi, kedze to riesit nejdem..budem rad, ak mi nejake informacie zistis a napises..vdaka..

nie, nezrusia tu dotaciu, bude aj tento rok. aspon co mi jeden pisal na modrej streche, kedze aj tam mam konto a komunikujem tam s niektorymi ludmi. skoda, ze aj na rekuperaciu nejaku neponukaju. hned by si to viacej ludi dalo do domov. ty nebudes mat tepelne cerpadlo? a cim budes kurit? plynom? to uz v dnesnej dobe malokto takto riesi, ale fajn, ked ti to tak viac vyhovuje. este som s nim nebol ale cez vikend sa mame stretnut, tak ti vsetko pozistujem. ved ty mas este kopu casu na to, ked idete este len tahat mury.

Poslať Napísal: 15 Jan 2019, 08:26 

uzvoch!
fakt?..tak to je super informacia, nou si ma teraz dost potesil!...ano, budeme kurit plynom, kedze sa nam to viacej oplati a plynovu pripojku na pozemku aj mame, takze nemusime nic riesit..ved v podstate je to pravda, ze mam este dost casu ale chcem to radsej uz teraz zacat riesit a zistovat si firmy a ceny, aby som sa potom nemusel nahanat...vsak ked nieco zistis, tak napis..

Poslať Napísal: 16 Jan 2019, 13:03 

nie je vôbec začo @viko. tak ako to vnímam, tak som to aj napísal. my máme konkrétne jednotku CWL-300 Excellent. a vy?

Poslať Napísal: 23 Jan 2019, 14:07 

A u nich si kolko platil za jednotku pavucisko?? Daval si si vypocitat cenovu ponuku do roznych firiem alebo iba do jednej a hned si bral?? Chcem to vediet iba tak zo zaujimavosti, lebo tu znacku som si nezistoval a preto vobec neviem, po com sa pohybuju. Vopred dik za odpoved.

Poslať Napísal: 25 Jan 2019, 12:05 

A ktore znacky si si zistoval Olipar? :shock:

Stránka 8 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre