Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 7 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 17 Okt 2018, 12:15 

KajoLukac píše:
@Fifoo áno, presne to som mal na mysli. Veľká vďaka za odpoveď! Len zo zvedavosti som chcel vedieť. Nejdem to riešiť, keďže už je neskoro. Ale inak ma napadla jedná vec: to decentrálne vetranie sa dá aj dodatočne namontovať?

kajo to je v pohode, nie je zaco 8-) co sa tyka toho decentralneho, tak by sa to malo dat aj dodatocne ale v tom som si uz neni na 100% isty. to si radsej este prezisti priamo u firmy!

feri, bohuzial teraz mam iba takuto fotku ale ak chces, tak ked pridem zo sluzobnej cesty, tak ti to pofotim viacej. je pravda, ze pisanie na pocitaci nemam moc v oblube. ale ked mas este nejake konkretne otazky, tak sa spytaj. zase az taky obrovsky problem mi to nerobi! no teraz sem chodim aj pomenej, lebo toho je v robote vela :(

Poslať Napísal: 02 Nov 2018, 09:07 

@Fifoo už som si to aj zistil, komunikoval som s nejakým chlapíkom od tej firmy Wolf a on mi všetko vysvetlil. S tým decentrálnym nie je žiadny problém, takže pôjdeme do toho. Už nám poslali aj cenovú ponuku a musíme sa dohodnúť na ďalšom postupe 8-)

Poslať Napísal: 05 Nov 2018, 15:21 

ale Feri mna tak teraz napadlo, preco si to nepozries na ich stranke?...ved oni tam maju urcite nejake fotky z montazi alebo aspon nejake katalogove fotky vetracich jednotiek, ktore ponukaju..hm?..ale ak si lenivy hladat, tak cakaj na fifaa...nic ine ti poradit neviem bohuzial..

Poslať Napísal: 07 Nov 2018, 09:44 

Fifoo...Ak nezabudneš a bude sa ti chcieť, tak mi môžeš ešte pár fotiek spraviť ohľadom tej jednotky...Ale už som si nejaké pozrel aj na internete, takže viem, ako to vyzerá a dokonca som tam našiel aj rozmery, takže už som kľudnejší, že sa mi to bude v pohode zmestiť do technickej miestnosti...Zatiaľ nemám žiadne otázky, keďže už komunikujem priamo z firmou Wolf a ich sa všetko pýtam...No ak budem niečo potrebovať, tak sa na teba obrátim..Zatiaľ ti ďakujem!

Boro815..Áno, už som si to tam všetko pozrel...Viď. vyššie, všetko som napísal Fifoovi, tak si prečítaj aby som nemusel dva krát to isté písať..

Poslať Napísal: 09 Nov 2018, 09:39 

KajoLukac...už vieš aj cenu za to decentrálne vetranie?..poslali ti cenovú ponuku?...ak áno, môžeš mi pls napísať cenu...zaujíma ma to, keďže aj my nad tým začíname uvažovať...

Poslať Napísal: 13 Nov 2018, 08:51 

@Jugor hej, už viem cenu. Veď som písal, že mi poslali cenovú ponuku. Samozrejme, že ti ju môžem napísať. Mne ponúkli decentrálnu vetraciu jednotku CWL-D s účinnosťou rekuperácie až 87% za 999€ ale bez montáže (teraz majú na ňu akciu). No pri tomto mi hneď povedali, že to zvládnem aj sám a nemusím žiadnych majstrov zbytočne platiť. Ževraj stačí aby som vyvŕtal otvor 280mm, potom do toho osadím vonkajšiu a vnútornú časť jednotky, napojím do siete a vetrám. Keďže to fakt vyzerá jednoducho, tak si to sám aj spravím a bude mi pomáhať bracho, ktorý sa do týchto vecí vyzná. Tak potom ak chceš ti môžem napísať ako to celé dopadlo 8-)

Poslať Napísal: 20 Nov 2018, 15:57 

KajoLukac...jááj, to som akosi prehliadol...to je také jednoduché?...myslel som si, že mi to bude musieť niekto prísť spraviť ale pokiaľ to bude takto, tak to zvládnem aj ja...ako rýchlo ti budú vedieť dodať tú jednotku?...a normálne bez akcie to koľko stojí?...do kedy platí tá akcia?..

Poslať Napísal: 21 Nov 2018, 14:57 

caute, caute!
na jar ideme tahat hrubu stavbu..v projekte mame navrhnutu rekuperaciu a chceme ju do domu aj dat..kedy to mam cca zacat riesit?..ako dlho trva vybavenie takehoto niecoho?..prvy krat stavam dom, takze v takychto veciach si necham radsej poradit, aby som nespravil nejaku blbost..a aky mate nazor na to decentralne vetranie?...

Poslať Napísal: 30 Nov 2018, 15:24 

Marcelino100 píše:
caute, caute!
na jar ideme tahat hrubu stavbu..v projekte mame navrhnutu rekuperaciu a chceme ju do domu aj dat..kedy to mam cca zacat riesit?..ako dlho trva vybavenie takehoto niecoho?..prvy krat stavam dom, takze v takychto veciach si necham radsej poradit, aby som nespravil nejaku blbost..a aky mate nazor na to decentralne vetranie?...

a chces si vybavovat aj tu dotaciu ci pockaj, ta je iba na tepelne cerpadlo sa mi zda. rekuperaciu som sice neriesil ale skusim sa spytat kamosa, ten teraz stavia barak. dam vediet ked nieco zistim.

Poslať Napísal: 04 Dec 2018, 14:03 

uzvoch!
noo dotacia sa dava iba na tepelne cerpadla a aj to neviem, ci uz nahodou nezrusili..minule som cosi take cital ale neviem co je na tom pravdy..to ma ale momentalne ani netrapi, kedze to riesit nejdem..budem rad, ak mi nejake informacie zistis a napises..vdaka..

Stránka 7 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre