Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 6 z 11 [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 26 Sep 2018, 12:03 

Feri_Modži píše:
Cypo a Fifoo...Pýtate sa na to isté, takže vám odpoviem takto spoločne...Vôbec mi to neprekáža sem napísať...Kúpil som ho za 40 000€ ale vo veľmi dobrej časti Slovenska a preto sa tomu tak teším...Kúpil som ho totiž pri Banskej Štiavnici v jednej dedinke...A kto tam býva tak ten vie, že pozemky a staré domy sa tam predávajú za iné pálky...Cypo čo sa týka tej firmy, tak som rád, že si mi ju tu spomenul...Čosi som o nej už počul ale nie veľa toho a preto budem rád, keď mi ešte nejaké informácie ohľadne nich poskytneš...Fifoo a ty máš tiež od nich?..Aká sranda, že ste sa obidvaja zhodli na jednej firme...To bude potom asi ozaj fajn firma, keď z nej majú viacerí ľudia vetranie s rekuperáciou...Daj aj ty nejaké podrobnejšie info, dík...

mozem potvrdit, ze to je super cena. stary dom za 40 000€ uz teraz snad v ziadnom meste nekupis iba mozno na nejakej dedine, v ktorej sa uz len muchy otacaju :D :D :D a toto ked je dedina pri Povazskej Bystrici, tak to je fakt super lokalita! to je sranda, netusil som, ze sa tu najdeme viaceri od jednej firmy 8-) co by si chcel vediet? chces nejake fotky aby som ti pridal?

Poslať Napísal: 26 Sep 2018, 15:41 

Fifoo...Práve preto som ani neváhal a hneď som kupoval!...Nooo dobrý nápad, fotky by padli vhod...Aspoň by som vedel, aké to je veľké, ako to vyzerá a pod...A chcel by som ešte zistiť nejaké technické informácie o ich rekuperačných jednotkách..

Poslať Napísal: 02 Okt 2018, 11:02 

Feri_Modži píše:
Fifoo...Práve preto som ani neváhal a hneď som kupoval!...Nooo dobrý nápad, fotky by padli vhod...Aspoň by som vedel, aké to je veľké, ako to vyzerá a pod...A chcel by som ešte zistiť nejaké technické informácie o ich rekuperačných jednotkách..

dobre si spravil! co sa tyka tej fotky, tak ti pridavam jednu aby si videl, ako vyzeraju ich vetracie systemy. my to mame takto v technickej miestnosti: Obrázok
technicke informacie? a ake prosim ta? ved vsetko si predsa vies pozriet priamo na ich stranke, tu: https://slovensko.wolf.eu/produkty-pre- ... e-systemy/

Poslať Napísal: 02 Okt 2018, 11:35 

@Fifoo to máte od nich ktorú rekuperačnú jednotku?? Dík za odpoveď!

Poslať Napísal: 03 Okt 2018, 07:32 

kajo mas na mysli ktory presne typ to je? ak ano, tak v tom pripade moja odpoved na tvoju otazku znie, ze to je ten CWL - 300 Excellent od firmy Wolf. ale to si pravdepodobne pochopil, kedze som pridaval aj link na ich stranku. preco sa pytas? ides tiez teraz taketo vetranie riesit??

Poslať Napísal: 04 Okt 2018, 17:16 

@Fifoo áno, presne to som mal na mysli. Veľká vďaka za odpoveď! Len zo zvedavosti som chcel vedieť. Nejdem to riešiť, keďže už je neskoro. Ale inak ma napadla jedná vec: to decentrálne vetranie sa dá aj dodatočne namontovať?

Poslať Napísal: 05 Okt 2018, 09:46 

Fifoo...Máš iba takúto zboku fotku??..Nejakú spredu nenájdeš?...Lebo takto to moc nevidím ale zase je pravda, že na stránke ich majú pofotené, tak ak nenájdeš tak nevadí...Okey, tak idem si to tam všetko pozrieť lebo ako vidím, tak tebe sa moc vypisovať nechce, že?...Nemáš to moc v obľube, čo? :lol: :lol:

Poslať Napísal: 08 Okt 2018, 14:24 

este si aj vyberat budes, aku fotku chces :lol: :D ...musis byt vdacny aj za tuto, inu nedostanes :lol: :lol:

Poslať Napísal: 10 Okt 2018, 18:17 

Boro815...Som vďačný aj za túto, to je jasné ale predsa len by pomohla aj nejaká spredu, keďže na tejto to až tak dobre všetko nie je vidieť...No uvidím, čo fifoo odpíše 8-) 8-)

Poslať Napísal: 16 Okt 2018, 11:49 

ahojte ;) ...ako skoro každý, tak aj my sme si dali spraviť rekuperáciu... spočiatku som vôbec tomu princípu nejako extra nechápala ale teraz už tomu chápem a môžem povedať, že to je dobrá vec... nemusím mať vôbec otvorené okná dokorán a vôbec mi ani neuniká teplo von!... taktiež čo sa týka vlhkosti, tak tú nemáme v dome skoro žiadnu... toto vetranie s rekuperáciou si poradí fakt so všetkým!... napokon som rada, že sme do toho investovali peniaze ;) ... a odporúčam to aj ostatným...

Stránka 6 z 11 [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre