Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 30 Aug 2018, 13:48 

Jazzo nevšimol som si to, keďže som ich nemal zalajknutých. No už som to napravil a už aj vidím, že to tam každú chvíľku dávajú 8-) Ale tam som čosi pod komentárom videl, že to je ich už služba a že ju budú stále ponúkať zákazníkom, je to pravda?? Bude to tak?? Jasné, našiel som tu stránku a tak ju sem nemusíš pridávať 8-)

Poslať Napísal: 12 Sep 2018, 12:47 

Feri_Modži píše:
Fifoo...Áno, idem tam úplne všetko meniť, keďže to je dom, ktorý má už 50 rokov...Tam sú ešte hliníkové káble a nepotrebujem, aby mi to jedného dňa zhorelo, keby som to nebol vymenil...Kúri sa tam kotlom ale chcem tam dať podlahové kúrenie, keďže ani to tam nie je...Veď vieš ako starý 50 ročný dom vyzerá, nemusím ti to opisovať..A ako mám postupovať, keď tam chcem to vetranie s rekuperáciou??..Máš skúsenosti nejaké?..Vieš poradiť??

to mi veru opisovat nemusis, presne viem, aky to je dom a dobre robis, ze tam ides uplne vsetko menit. si ho kupil za nejako lacno, ze sa ti to oplaca prerabat?? skusenosti nejake mam, to mas pravdu a v prvom rade by som ti odporucil oslovit nejake firmy, ktore ti vyhotovia cenove ponuky a oni ti aj presne povedia, kedy to treba riesit a ako postupovat.

Poslať Napísal: 13 Sep 2018, 09:06 

Fifoo...Hej, za veľmi dobrú cenu som ho kúpil a preto som ani neváhal...Ešte aj keď do neho investujem peniaze, tak ma to stále vychádza málo v porovnaní s tým, keby som mal stavať nový...To mi je jasné, že musím osloviť nejaké firmy ale ktoré sú dobré??..Vieš mi nejaké odporučiť??

Poslať Napísal: 13 Sep 2018, 14:02 

AKA TO JE VELMI DOBRA CENA FERO? MOZES NAPISAT? CI TO TU NECHCES ZVEREJNOVAT?? CHCEL SOM TI PORADIT JEDNU DOBRU FIRMU, OD KTOREJ MAME VETRACI SYSTEM A TO FIRMU WOLF. POCUL SI UZ O NEJ? NAM MINULY ROK SPROSTREDKOVAVALI V DOME REKUPERACIU A ISLO IM TO VELM DOBRE! ODPORUCIL BY SOM TI ICH AK TEDA ESTE NEMAS INU FIRMU VYBRATU.

Poslať Napísal: 14 Sep 2018, 07:38 

Feri_Modži píše:
Fifoo...Hej, za veľmi dobrú cenu som ho kúpil a preto som ani neváhal...Ešte aj keď do neho investujem peniaze, tak ma to stále vychádza málo v porovnaní s tým, keby som mal stavať nový...To mi je jasné, že musím osloviť nejaké firmy ale ktoré sú dobré??..Vieš mi nejaké odporučiť??

ak ti to nebude vadit, tak napis za kolko si ho kupil. a este by ma aj zaujimalo v ktorom meste/dedine mas dom. som zvedavy ako sa teraz pohybuju cenovo take starsie domy. co sa tyka tych firiem, tak dobre skusenosti mam zatial len s firmou Wolf. nam oni robili vetranie s rekuperaciou a boli sme spokojni s ich pracou a taktiez rychlostou. vsetko islo ako po masle (ako sa hovori:D:D)

Poslať Napísal: 17 Sep 2018, 08:08 

Cypo a Fifoo...Pýtate sa na to isté, takže vám odpoviem takto spoločne...Vôbec mi to neprekáža sem napísať...Kúpil som ho za 40 000€ ale vo veľmi dobrej časti Slovenska a preto sa tomu tak teším...Kúpil som ho totiž pri Banskej Štiavnici v jednej dedinke...A kto tam býva tak ten vie, že pozemky a staré domy sa tam predávajú za iné pálky...Cypo čo sa týka tej firmy, tak som rád, že si mi ju tu spomenul...Čosi som o nej už počul ale nie veľa toho a preto budem rád, keď mi ešte nejaké informácie ohľadne nich poskytneš...Fifoo a ty máš tiež od nich?..Aká sranda, že ste sa obidvaja zhodli na jednej firme...To bude potom asi ozaj fajn firma, keď z nej majú viacerí ľudia vetranie s rekuperáciou...Daj aj ty nejaké podrobnejšie info, dík...

Poslať Napísal: 18 Sep 2018, 13:08 

POCUL SOM, ZE TAM SA TO ZA DOST DRAHO PREDAVA. CEZ VIKEND SOM TAM TOTIZ BOL KAMARATKU POZRIET, KTORA TAM TIEZ KUPILA STARY DOM. VELA PRACE MUSIA SPRAVIT ALE KED TO BUDU MAT HOTOVE, TAK TO BUDE SUPER. CO TAKE BY SI POTREBOVAL VEDIET? PYTAJ SA A BUDEM TI ODPOVEDAT!

Poslať Napísal: 20 Sep 2018, 15:16 

Zdena_Šturcelová píše:
Russs

Áno, máte malinké bábätko doma? Jeej, to je krásne! To sú predsa najkrajšie roky života, tak sa ani tvojej žene nečudujem, že jej vadí keď vysedávaš za pc a netráviš voľný čas s nimi. Polepší sa! :D :D Ďakujem ti za link na tú stránku, pozerala som si to a chcem formulár aj vyplniť a poslať ho, len som sa ťa ešte chcela opýtať, ako dlho im trvá pokiaľ sa mi ozvú naspäť?

Uz ma polroka maly chrust ale tak da sa povedat, ze je stale malinky ;) :) Ved su a prave preto sa jej snazim pomahat ked pridem z roboty a nie vysedavat stale za pc. Prave preto som tu aj tak dlho teraz nebol. Do 5 dni ho posielaju naspat, teda aspon pri nas to tak bolo :) 8-) A aj si im ho zaslala?

Poslať Napísal: 24 Sep 2018, 16:01 

Russs

To je ešte bábätko, keď má polroka ;) ;) Dobre robíš, lebo čas nevrátiš a tieto chvíle sú najkrajšie a najlepšie v živote ;) ;) Áno zaslala som ho ale až v piatok. No dnes mi prišiel už spätný e-mail s tým, že majú moje podklady a že do 5 - tich dní mi zašlú vypracovanú cenovú ponuku. Takto sa mi to páči, keď firma o všetkom informuje :) ;)

Poslať Napísal: 25 Sep 2018, 08:54 

Cypo...Áno, je to tak!..Dobre ti povedala...Tam sú veľké cifry za holé pozemky a taktiež aj staré domy...My sme mali veľké šťastie, že sme objavili tento a že sme boli prví v poradí...Chcel by som vedieť, či ponúkajú aj centrálne aj decentrálne vysávanie, ako sa u nich hýbu ceny za vetracie systémy, aké ich systémy sú veľkostne a koľko im trvá dodanie vetracieho systému a celá robota okolo toho...Dík

Stránka 5 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre