Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 40 z 40 [ Príspevkov: 396 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 23 Sep 2022, 09:52 

Je potrebné meniť pravidelne vzduchové filtre, ideálne každých 6 mesiacov cca. Pri nových domoch aj každé 4. Tak to bolo odporúčané nám, čiže sa toho reálne aj držíme. Niekto má nariadené niečo a aj tak si spraví celkom po svojom. Potom sa niet čomu diviť, keď sa veci kazia predčasne.

Poslať Napísal: 26 Sep 2022, 10:56 

No a nie, ze by niekomu napadlo cistit to vodou :-D Lebo uz aj s takym niecim som sa stretol, vsak to je risk jak fras. Nielen, ze mozes ohrozit spravne fungovanie rekuperacie, ale seba tiez.

Poslať Napísal: 27 Sep 2022, 08:50 

...Ideálne je čistiť ich vysaváčom a aj to iba tak, že sa priamo nedotýkaš toho filtra. Ako si napísal, môžu sa poškodiť... Treba s tým narábať opatrne, lebo ak si tam niečo dogabreš a vlastným pričinením, tak neviem, kto ti to zreklamuje :-D...Ale to tak platí asi pri všetkom...

Poslať Napísal: 27 Sep 2022, 11:01 

No dobre teda a ako je to s tým servisom, ak by sa teda náhodou niečo udialo? Je to v cene? Vyriešim niečo vôbec v prípade poruchy? Dúfam, že sa servisákov nečaká nejako dlho, neviem si predstaviť, že bude nejaký problém a nebudeme si s tým vedieť rady a pomoci sa nedočkáme.

Poslať Napísal: 29 Sep 2022, 13:30 

Martin223, jasne, vo vacsine pripadov je to rychle. Takto by to malo fungovat vsade, ked sa nieco pokazi, servis ma byt proste zabezpeceny za kazdych okolnosti, s takym niecim sa proste musi ratat. A vsetko, pravdaze, zalezi aj od firmy. Nam Wolf zabezpecil cloveka takmer hned, do dvoch dni bol u nas.

Poslať Napísal: 30 Sep 2022, 09:00 

Drifžo, tak to rád počujem. Bohužiaľ, stretol som sa už s rôznymi firmami, kde to takto nefungovalo, snažím sa takým vyhýbať po takýchto zlých skúsenostiach. Všetko je o prístupe, neviem, prečo každý k svojej práci nepristupuje profesiálne a zodpovedne, ak si chce udržať zákazníka, nejde mi to proste do hlavy.

Stránka 40 z 40 [ Príspevkov: 396 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre