Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 33 z 35 [ Príspevkov: 348 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 26 Máj 2022, 08:14 

Igii hej hej jasne, uvazujem tak ale ze si to jednoducho dam, len si chcem pozistovat nejake informacie. Marky9 a da sa to teda aj dodatocne riesit hej? To nebude problem? A vies mi poradit, ze koho by som mohol oslovit ze by mi to nejako nacenili alebo dali tip ze aku konkretne vybrat?

Poslať Napísal: 27 Máj 2022, 06:03 

Karollllo - ako čítam ty si sa teda rozhodol že ideš do riadeného vetrania však? No tak ako jasné bude sa to dať, len treba osloviť firmu s tým, že akú máš predstavu a kde by si ju cca chcel mať umiestnenú a oni by ti to teda navrhli no. Potom ak nemáš konkrétny prehľad, že akú konkrétne, tak to by ti už hádam poradili vieš ako.

Poslať Napísal: 30 Máj 2022, 07:04 

Jarčo_Barčo hej presne aj ja som to tak spravil, teda nechal som si poradiť, lebo toto je pre mňa také aj že dosť zodpovednosti, aby to bolo všetko správne porobené a rozhodli sme sa pre Wolf, super nám inak zapracovali aj do projektu jednotlivé veci ohľadom vetrania. Aspoň som mal potom oveľa lepšiu predstavu aj kadiaľ to bude viezť aj ako to bude fungovať.

Poslať Napísal: 01 Jún 2022, 06:13 

Feki hej presne aj nám tak, že vypracovali cenovú ponuku a posielala som aj potrebné dokumenty k tomu. Ale dobre netrvalo to dlho aj komunikácia bola super, že človek do toho od začiatku vidí ako to prebieha.

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 05:47 

Jarco presne tak to je, ak najdes taky typ ktory by si chcel, treba to dopredu riesit, aby ti v ramci projektu vsetko navrhli. Poviem ti je to super mat, to sa ti zvysi kvalita zivota, dychat normalne cisty vzduch ved sam asi asi zachytil teraz tie pele a saharsky piesok a neviem co, ved toho by sme doma mali na kila nemat riadene vetranie.

Poslať Napísal: 06 Jún 2022, 06:23 

Jarco_Barco ano presne tak, chcel by som to mat poriesene, aby som to teda neriesil nejako dodatocne, to mi pride take komplikovanejsie asi.
Feki aha no super vdaka za tip. Pozriem ich stranku, ze ake mam moznosti a co ponukaju.

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 07:44 

Chcem sa poradiť, ak zvažujem riadené vetranie, je to niečo čo sa dá alebo si budem vedieť pravidelne nastavovať ako ja chcem, alebo je to tak, že jednoducho príde firma, ktorá mi to nainštaluje a tým pádom sa s tým už nedá ďalej nič robiť?

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 06:20 

Karollllo vies co ale toto si myslim ze je individualne, lebo si zober ked to niekto riesi dodatocne ale teda do bytu napriklad, to asi nebude komplikovane.
Delon1435 hej aj ja to presne riesim. Vies co jasne ze je to o tom, ze pri instalacii ti firma ukaze co a ako, aby si si to vedel v pripade potreby aj sam ovladat.

Poslať Napísal: 10 Jún 2022, 06:07 

Delon1435 hej to sa netreba obavat ze by si si to nevedel alebo nemohol nastavit. Pri instalacii ti to firma ukaze co a ako a je to. A to si teda potom uz budes vediet ovladat aj sam ako ti napisal Teodor. No a ked sa pytas, mas uz konkretnu jednotku vybratu?

Poslať Napísal: 15 Jún 2022, 05:45 

Teodor Majtlan a to sú všetky typy, ktoré sú povedzme dostupné na trhu tak spravené, že sa dajú ovládať a prípadne že fungujú rovnako? Andrej33 hej chápem, vieš čo nemám konkrétny typ, chcem si spraviť najprv taký prehľad vieš, že do čoho sa oplatí investovať.

Stránka 33 z 35 [ Príspevkov: 348 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre