Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 32 z 32 [ Príspevkov: 318 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 13 Apr 2022, 06:57 

Feki no jasné, veď celé to máš aj o komunikácií s firmou, a oni predsa len už aj podľa projektu vedia, ako by to bolo najlepšie, a až keď s tým ty budeš okej tak vtedy, sa to dá firme, ktorá ti to príde montovať a inštalovať.

Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 06:41 

Rufel vies co toto je rozne, najdes ludi, ktori si davali taketo vetranie aj v ramci hrubej stavby aj dodatocne. Je to len o tom, ako sa rozhodnes to riesit. My sme isli do toho riesit to v ramci stavby este aby sa vsetko dalo zapracovat do projektu.

Poslať Napísal: 22 Apr 2022, 06:42 

Rufel mna by zaujimalo ci ides stavat alebo uz mas dom postaveny, ked sa pytas ci sa to da aj dodatocne. Ale ako ano, da sa aj dodatocne, ale my sme si ju davali hned vramci hrubej stavby, nechcelo sa mi to riesit nasledne a takto to ma vlastne po celom dome, alebo ako to nazvat.

Poslať Napísal: 26 Apr 2022, 06:51 

@rufel to je aj tak na tebe ako sa v konečnom dôsledku rozhodneš, my sme si to tiež dali v rámci hrubej stavby a je to fajn. máme od Wolfu, to mi aj kamoš poradil, keď som takéto riadené vetranie zvažoval. ale ako tak tuto vyššie čítam, tiež väčšina dala do projektu zapracovať rozvody.

Poslať Napísal: 28 Apr 2022, 06:46 

korytniak hej presne aj my tak máme a som rád, že som si vlastne nechal poradiť, lebo na začiatku som ani nevedel čo by to všetko obnášalo, keby som to chcel riešiť neskôr akože už by bolo všetko postavené, ale veď dobré je to takto. ale ako myslím si, že sú ľudia, ktorí na to pozabudnú a začnú alebo chcú to riešiť aj dodatočne, veď aj to sa dá potom odkomunikovať s firmou.

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 07:13 

Ale tak poznám a mám v okolí pár známych, ktorí takéto vetranie riešili dodatočne a nič sa nestalo. Proste oslovili firmu a hotovo, riešilo sa ale typ by bol teda vhodný čo všetko na to treba, ako to spraviť aby to čo najlepšie fungovalo. Ide asi aj o to, že teda pokiaľ sa centrálna rieši pri hrubej stavbe máš potom po starostiach a netreba ti to ďalej riešiť, keďže je to zahrnuté v projekte.

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 08:41 

viko no asi tak nejak, tiez suhlasim s tym, ze esteze som aj ja nejako zistil, ze centralna sa ma riesit pri hrubej stavbe :D ale nastastie sme to vsetko stihli a firma nam vedela rychlo do projektu zapracovat rozvody a podobne umiestnenie jednotky, takze dobre bolo.

Poslať Napísal: 18 Máj 2022, 08:37 

v poslednej dobe som zacala uvazovat nad takymto riadenym vetranim. myslite ze sa to bude dat aj ked uz normalne byvame? ze sa to da nejako dodatocne? lebo priznam sa ked som staval tak som to tak na rychlo vsetko riesil ze toto mi akosi vypadlo, ale teraz sme sa so zenou k tomu vratili, ze by to bolo ok.

Stránka 32 z 32 [ Príspevkov: 318 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre