Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 11 [ Príspevkov: 106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 08 Aug 2018, 17:40 

Zdena_Šturcelová píše:
Russs

Vidíš, tak má to nejaké výhody, aspoň nemusím takéto veci riešiť :lol: :D Ja sem idem iba sem-tam a to väčšinou, keď je môj drahý ešte v práci. Takže je všetko v poriadku :) :) Vážne? Tak o tej som ešte nepočula. Ak by si bol taký láskavý, bola by som rada, keby si mi ju sem pridal. Vďaka ;)

To ano :lol: :D :lol: Aj ja by som to rad tak robil, ze by som bol na internete pokial by bola zena v praci, lenze ona je teraz na materskej doma, takze nie je sanca :lol: :lol: Jasne, nerobi mi to problem. Toto je ta stranka: www.optimalnevetranie.sk. Ak by si este nieco nevedela, tak sa kludne pytaj :)

Poslať Napísal: 10 Aug 2018, 07:40 

Servus Russs, môžem ti položiť aj ja zopár otázok? Hneď ako prvé sa ťa chcem spýtať, čo je to za stránku, ktorú si sem pridal?? Ako všimol som si, že tam ide asi o rekuperáciu že áno ale chcel som sa opýtať, či nemáš skúsenosti aj s tepelnými čerpadlami od tejto firmy. Hm? Vďaka ti za odpoveď

Poslať Napísal: 14 Aug 2018, 12:03 

Russs

Áno, máte malinké bábätko doma? Jeej, to je krásne! To sú predsa najkrajšie roky života, tak sa ani tvojej žene nečudujem, že jej vadí keď vysedávaš za pc a netráviš voľný čas s nimi. Polepší sa! :D :D Ďakujem ti za link na tú stránku, pozerala som si to a chcem formulár aj vyplniť a poslať ho, len som sa ťa ešte chcela opýtať, ako dlho im trvá pokiaľ sa mi ozvú naspäť?

Poslať Napísal: 16 Aug 2018, 09:27 

Jazzo prepáč, že až takto neskoro odpisujem ale boli sme na dovolenke. Chcel som sa ťa ešte spýtať, ako si s nimi komunikoval? Telefonicky, e-mailom alebo si sa s nimi osobne stretol??

Poslať Napísal: 17 Aug 2018, 13:58 

Mám len jednú otázku, keďže neviem, či je možné aj do starého domu zaviesť rekuperáciu, čo??...Máte s tým niekto skúsenosť??...

Poslať Napísal: 21 Aug 2018, 09:27 

Feri_Modži píše:
Mám len jednú otázku, keďže neviem, či je možné aj do starého domu zaviesť rekuperáciu, čo??...Máte s tým niekto skúsenosť??...

kedze predpokladam, ze ten stary dom ides na totalku prerabat tak nevidim dovod na to, aby sa ti tam nedala nainstalovat rekuperacia. ved tam ides menit aj rozvody a elektriku, nie? kurenie tam mas ake?? osobne aj ja keby som kupoval stary dom, tak tam vsetko zmenim lebo stary dom je ako casovana bomba - nikdy nevies, co sa ti tam pokazi a preto je najlepsie vsetko vymenit!

Poslať Napísal: 21 Aug 2018, 15:10 

Soft píše:
Jazzo prepáč, že až takto neskoro odpisujem ale boli sme na dovolenke. Chcel som sa ťa ešte spýtať, ako si s nimi komunikoval? Telefonicky, e-mailom alebo si sa s nimi osobne stretol??

servus, neviem ci si si vsimol ale na ich fb dali taky post, ze robia zadarmo cenove ponuky...,ze im staci vyplnit iba na takej stranke dopytovy formular a oni ta nasledne budu kontaktovat...,vyskusaj tak, je to jednoduchy sposob a este ked zadarmo, tak o to lepsie...,

Poslať Napísal: 22 Aug 2018, 10:25 

Fifoo...Áno, idem tam úplne všetko meniť, keďže to je dom, ktorý má už 50 rokov...Tam sú ešte hliníkové káble a nepotrebujem, aby mi to jedného dňa zhorelo, keby som to nebol vymenil...Kúri sa tam kotlom ale chcem tam dať podlahové kúrenie, keďže ani to tam nie je...Veď vieš ako starý 50 ročný dom vyzerá, nemusím ti to opisovať..A ako mám postupovať, keď tam chcem to vetranie s rekuperáciou??..Máš skúsenosti nejaké?..Vieš poradiť??

Poslať Napísal: 22 Aug 2018, 13:27 

Jazzo no nevšimol som si to. Kedy to tam dávali? Aká to je stránka??

Poslať Napísal: 23 Aug 2018, 20:34 

...soft kazdu chvilku si to wolf dava na svoju FB stranku, kedze ta akcia zacala platit este len od 1. augusta...si ich zalajkni a hned budes vidiet, ze ti hovorim pravdu...a co sa tyka toho linku, tak sledujem, ze ho sem Russs pridaval...tak si ho najdi aby to tu nebolo sto krat, ok?...

Stránka 4 z 11 [ Príspevkov: 106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre