Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 30 z 32 [ Príspevkov: 318 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 10 Feb 2022, 09:08 

Lajos555 ze? Tiez si myslim, ze je najlepsie si nechat poradit, lebo to clovek ked sa rozhodne ze nieco take chce a zisti ze to nie je take jednoduche a ze co vsetko treba brat do uvahy a na co vsetko treba mysliet.
Viko a to vlastne staci keby im napisem alebo zavolam, ze toto a toto od nich chcem a ze teda nech mi poradia alebo ako to v pripade rekuperacie funguje?

Poslať Napísal: 17 Feb 2022, 10:25 

Viko vďaka za tip. A ponúkajú nejako viaceré typy, že podľa čoho potom môžem vybrať, či bude lepšie keď sa s nimi spojím a poviem im akú mám predstavu? Ešte by ma zaujímalo takéto riadené vetranie, to funguje permanentne stále?

Poslať Napísal: 21 Feb 2022, 08:49 

boihuš veď presne to mám aj ja niekedy taký pocit, že ľudia sa veľmi chcú do niečoho rozumieť a to je skôr na škodu ako na úžitok lebo môžu na veľa vecí zabudnúť a to nie je dobré. takže myslím, že nie je hanba si nechať poradiť. áno jasné, kľudne sa na nich nakontaktuj, opíš všetko čo potrebuješ, akú máš predstavu aby aj oni vedeli.
lajoš555 hej, majú toho v ponuke viacero aj čo sa týka riadeného vetrania. záleží to aj od toho či bývaš v dome s akou rozlohou a ďalších xy vecí :) tak u mňa ide stále, či prečo sa pýtaš?

Poslať Napísal: 23 Feb 2022, 08:55 

Viko tak ani sa nečudujem, v dnešnej dobe chce mať všetko každý rýchlo spravené aby mal pokoj. No neviem ma zaujíma, že keď idem niekde na dlhšie preč, myslím napríklad predĺžený víkend alebo dovolenku, či sa to má vypínať, kvôli nejakej bezpečnosti alebo tak :)

Poslať Napísal: 24 Feb 2022, 09:23 

Viko tak som si nasiel formular na stranke a vyplnil som nejake udaje aj som opisal aku mam predstavu a co by soma si pozadoval tak uvidime :D Sam som zvedavy a celkom sa tesim aj co sa tyka tej vykonnosti a hlavne setrenia nakladov.

Poslať Napísal: 25 Feb 2022, 07:26 

@Boihus a kde si prosim ta nasiel ten formular na akej stranke? :) mna by to tak informacne zaujimalo, ze ci ti to poradili priamo z firmy vyplnit a tak sa podla toho na teba nakontaktovali, alebo si to mal od znameho.

Poslať Napísal: 01 Mar 2022, 09:33 

Teodor Majtlan ved to tam mas hned napriklad aj v kontaktoch :) Vies co mne to tusim aj kamarat poradil ale on neviem uz ako sa k nemu dostal, ci priamo tiez od firmy alebo co :) Ved to su bezne dostupne informacie, najprv ked nieco chces je lepsie si to takto vyplnit aby aj oni vedeli akeho obchodnika k tebe treba poslat a dohodnut podla potreby dalsie veci.

Poslať Napísal: 03 Mar 2022, 08:44 

-Tí čo máte rekuperáciu, môžete mi spísať nejaké tie výhody, aj ako to funguje, čo všetko to obnáša a podobne? Chcel by som vedieť, či sa mi to oplatí aj vzhľadom na aktuálny nárast cien energií a podobne.

Poslať Napísal: 07 Mar 2022, 10:10 

feki tak na začiatok asi treba vedieť, či chceš centrálnu alebo decentrálnu. centrálna sa totiž rieši pri hrubej stavbe, kde potrebuješ rozvody zaradiť aj do projektu domu. no a čo sa výhod týka, netreba otvárať okná, a púšťať si napríklad v zime studený vzduch do domu. nevznikajú ti plesne a podobne. je toho viacej no a podľa mňa sa to cenovo oplatí.

Poslať Napísal: 08 Mar 2022, 09:23 

Feki priklanam sa k tomu co ti uz napisal Viko, len teda mna by zaujimalo, to si zacal teraz zvazovat alebo ako si sa k tomu dostal ze rekuperacia? Lebo teda co viem aj v mojom okoli znami a kamarati to skor riesia pri stavbe domu, reku ako to chces mat ty?

Stránka 30 z 32 [ Príspevkov: 318 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre