Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 16 Júl 2018, 10:28 

Aha, no dobré vedieť teda. Nevedel som o tom :shock: :( To ti ale všetko v tej firme povedali, že? Či ty si si to už predtým na internete pozeral?..

Poslať Napísal: 24 Júl 2018, 12:52 

...patrick sorry ze az teraz ale nestihal som nejako...vypíšem ti všetky ceny:
...za vetraciu jednotku sme platili 1 690€
...potrubny system, ten stal 705€
...vnutorny system rozvodu vzduchu sme si vybrali antibakterialny a to bolo 1 130€
...dalsia polozka su ventili, dali sme si kovove, cena 206€
...regulacia, dali sme si 4-stupnovy spinac so signalizaciou vymeny filtra, cena 66€
...stresna priechodka, cierna - 136€
...a nastenny kryt biely - 75€
...snad som na nic nezabudol..taketo su polozky, ktore k tomu vsetky potrebujes...samozrejme, ze tych ventilov je viacej, podla toho kolko ich chces mat v dome...podla tychto cien si vies aj ty priblizne vypocitat cenu...ak teda chces..
...host vidim, ze mame z rovnakej firmy vetranie s rekuperaciou ;) :) 8-)
...soft dost vela veci mi priamo vo wolfe poradili ale je pravda, ze niektore som aj vedel, kedze som si to studoval na nete..

Poslať Napísal: 25 Júl 2018, 12:06 

Jazzo ako som si prečítal túto tvoju správu od teba, tak sa nemám prečo hnevať, že to bolo neskôr. To máš takto na faktúre rozpísané? Alebo z kade si vedel všetky tie položky? :shock: :shock:

Poslať Napísal: 26 Júl 2018, 16:31 

...patrick to by si chcel vediet z kade to vsetko viem...asi ti to neprezradim :lol: :D ...ale nie, dali mi taky papier kde boli tieto polozky vypisane...su to take orientacne ceny ako si vypocitat cenovu kalkulaciu pre vetranie s rekuperaciou...

Poslať Napísal: 27 Júl 2018, 11:14 

Jazzo to ti len tak dali? To je super! Veľmi si mi tým pomohol. Aspoň som si fakt vedel vypočítať orientačnú cenu, vďaka ešte raz!

Poslať Napísal: 01 Aug 2018, 13:11 

Ahojte ;)

Ktoré všetky firmy na slovensku sa venujú vetraniu/rekuperácie v domácnosti?? A kedy sa tieto zariadenie montujú do domu? Pri hrubej stavbe alebo až neskôr?

Poslať Napísal: 02 Aug 2018, 07:57 

Zdena_Šturcelová píše:
Ahojte ;)

Ktoré všetky firmy na slovensku sa venujú vetraniu/rekuperácie v domácnosti?? A kedy sa tieto zariadenie montujú do domu? Pri hrubej stavbe alebo až neskôr?

Oooo, zena ide zistovat taketo veci? To sa tu len tak hocikedy nevidi :D :) Ale vitaj medzi nami ;) Pytas sa na firmy, ktore montuju vetracie systemy alebo na firmy, ktore ponukaju vetracie systemy? Lebo na slovensku ich je viacej, no niektore len predavaju jednotky a niektore vedia zabezpecit uplne vsetko. Co sa tyka tej montaze, tak centralny system je potrebne montovat pri hrubej stavbe. No v niektorych pripadoch sa da dobudovat aj nasledne (do pohladu). Preco sa na toto vsetko pytas? Stavias nebodaj sama dom??? :shock: :shock:

Poslať Napísal: 03 Aug 2018, 13:59 

Russs

To si ostal v šoku, čo? :lol: :D Zisťujem to preto, lebo staviame dom a chceme takúto výmenu vzduchu si tam zaobstarať. Lenže môj drahý vôbec nechodí na internet a preto som bola poverená zistiť tieto informácie :) Aha, tak to som nevedela, že sa to takto ešte delí :shock: No chcela by som firmu, ktorá by spravila všetko. Teda navrhla nám jednotku a taktiež zabezpečila aj montáž. Existuje taká nejaká na Slovensku?

Poslať Napísal: 06 Aug 2018, 12:09 

Zdena_Šturcelová píše:
Russs

To si ostal v šoku, čo? :lol: :D Zisťujem to preto, lebo staviame dom a chceme takúto výmenu vzduchu si tam zaobstarať. Lenže môj drahý vôbec nechodí na internet a preto som bola poverená zistiť tieto informácie :) Aha, tak to som nevedela, že sa to takto ešte delí :shock: No chcela by som firmu, ktorá by spravila všetko. Teda navrhla nám jednotku a taktiež zabezpečila aj montáž. Existuje taká nejaká na Slovensku?

Poviem ti pravdu, ze som ostal z toho zaskoceny :lol: Ale zase na druhej strane chapem aj to, ze niektori chlapi vobec nestracaju cas pocitacom a je to aj dobre. Moja zena ma dost casto hresi za to, ze sedim a vypisujem. No mna to bavi, takze sa toho nevzdam :D 8-) Samozrejme, ze existuje. Jedna taka tu uz je aj spomenuta - Wolf. Tato firma ponuka jednotku a vie zabezpecit cez stretiu osobu aj montaz. Samozrejme, ze predtym ti vypracuju cenovu ponuku. Ved teraz maju aj taku stranku, kde si hned vyplnis dopytovy formular a oni ta potom kontaktuju. Nepocula si o tom? Ak chces, mozem ti ten link poslat

Poslať Napísal: 07 Aug 2018, 12:53 

Russs

Vidíš, tak má to nejaké výhody, aspoň nemusím takéto veci riešiť :lol: :D Ja sem idem iba sem-tam a to väčšinou, keď je môj drahý ešte v práci. Takže je všetko v poriadku :) :) Vážne? Tak o tej som ešte nepočula. Ak by si bol taký láskavý, bola by som rada, keby si mi ju sem pridal. Vďaka ;)

Stránka 3 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre