Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 18 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 20 Aug 2020, 12:04 

Martinka Barošová píše:
Adela keď si mi to takto opísala, tak to fakt vyzerá veľmi jednoducho ale viem, že sú to tiež nervy, aby všetko dobre dopadlo. Ďakujem ti veľmi pekne, idem pozrieť ten modul, aby som vedela aký dávajú. A do koľkých dní ti zaslali vypracovanú cenovú ponuku a ten návrh?

do 5 dní cca mi zaslali vypracovanú ponuku po tom, čo som im poslala všetky podklady, ktoré od nás vyžadovali.

Poslať Napísal: 21 Aug 2020, 10:47 

Super, tak to rýchlo posielajú. Bála som sa, že mi napíšeš nejaké dva týždne ale 5 dní to je úplne super. Až sa čudujem, že tak rýchlo vypracuvávajú cenové ponuky. Ďakujem ti zatiaľ za všetky rady a informácie. Ideme to skúsiť poriešiť a potom sa ozvem, čo sme spravili, od koho sme brali, atď. Už potom budeš múdra aj ja :D :)

Poslať Napísal: 25 Aug 2020, 11:05 

..doporucujem na vetraciu jednotku spolocnost Wolf... my sme ich oslovili na vypracovanie cenovej ponuky len tak zo zvedavosti a napokon sme ju aj zobrali, lebo nam dali dobru cenu v porovnani s kvalitou jednotky.. a bola s nimi perfektna komunikacia, ohladom vsetkeho poradili hocikedy, ked sme im zavolali...

Poslať Napísal: 04 Sep 2020, 10:38 

-CO ZNAMENA DOBRA CENA SORINO? KOLKO VAS TO VYSLO? MY ESTE LEN RIESIME HRUBU STAVBU A STRECHU ALE BUDUCI ROK SA DOSTANEME K TYMTO VECIAM, TAK UZ ASPON NEJAKE INFO BUDEM MAT-

Poslať Napísal: 10 Sep 2020, 07:14 

..vies co nam cisto jednotku nacenili na 6 500€ ale poziadali sme si aj dotaciu, takze nam potom nejake eura vratili, takze nas to vyslo menej... potom ked to budes riesit, tak jednoznacne odporucam si poziadat dotaciu od statu.. aj na tepelne cerpadlo sa to da.. neviem, co vsetko ides do domu riesit.. my sme riesili aj rekuperaciu aj t.c. a dostali sme dotaciu... a potom este za montaz sme platili, takze dokopy mozem povedat, ze nas to vyslo cca 8 000€...

Poslať Napísal: 22 Sep 2020, 09:39 

-8 000€ AJ ZA REKUPERACIU AJ TEPELNE CERPADLO??? TO JE NEJAKO MALO, CI? A DOTACIU STE SI RIESILI SAMI, CI TA FIRMA SI TO RIESILA, KTORA VAM DODAVALA JEDNOTKY?-

Poslať Napísal: 01 Okt 2020, 10:16 

...cisto za jednotky ti to pride malo?...podla mna to je aj dost, lebo este plus za montaz sme platili...teraz sa tu bavim cisto o cene len za JEDNOTKY!...sami sme si riesili dotacie...

Poslať Napísal: 01 Okt 2020, 12:59 

Martinka Barošová píše:
Super, tak to rýchlo posielajú. Bála som sa, že mi napíšeš nejaké dva týždne ale 5 dní to je úplne super. Až sa čudujem, že tak rýchlo vypracuvávajú cenové ponuky. Ďakujem ti zatiaľ za všetky rady a informácie. Ideme to skúsiť poriešiť a potom sa ozvem, čo sme spravili, od koho sme brali, atď. Už potom budeš múdra aj ja :D :)

ahoj maťka, chcela som sa spýtať, či ste posielali do tej spoločnosti Wolf dokumenty aby Vám vypracovali cenovú ponuku, hm? už to je vyše mesiaca a vôbec si sa neozvala, tak som reku že ti napíšem ja. chcem vedieť či ste sa s nimi dohodli alebo to riešite cez inú spoločnosť, hm? budem rada, ak mi odpíšeš.

Poslať Napísal: 06 Okt 2020, 15:02 

-JAAAAJ, MYSLEL SOM SI, ZE TO JE CENA UZ AJ S MONTAZOV. TAK POTOM SOM NIC NEPOVEDAL. ZLE SOM TO POCHOPIL, SORRY-

Poslať Napísal: 07 Okt 2020, 11:34 

...hned som si myslel, ze sme sa asi nepochopili...v pohode...

Stránka 18 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre