Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 11 [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 29 Jún 2018, 07:57 

Mjuller viem, že každý má iní názor ale aj napriek tomu som sem napísal, lebo chcem zistiť, či je viacej ľudí takých, ktorí si rekuperáciu dávajú do domu alebo je viacej tých, ktorí nie sú zástancom takéhoto vetrania. Môžeš mi napísať nejaké dôvody, prečo vám to v tomto prvom dome chýba? V čom to tak cítiš?

Poslať Napísal: 29 Jún 2018, 07:59 

Jazzo potreboval by som vedieť napríklad to, ako si vedel, ktorá vetracia rekuperačná jednotka bude pre tvoj dom najlepšia? Poradili ti to v nejakej predajni alebo si si to našiel sám na internete? A ešte by ma veľmi zaujímala cena, koľko ťa to celé vyšlo??

Poslať Napísal: 02 Júl 2018, 13:20 

...tak vies, dost som aj na internete surfoval a zistoval si, ake rekuperacne jednotky kto ponuka a potom som zasiel do troch predajni a vsade mi nejake mudrosti povedali...na zaklade nich som dal pokec s manzelkou, lebo aj ceny boli rozne a rozhodli sme sa pre firmu, ktora nam predala jednotku a vsetko ostatne, co sme k tomu potrebovali...takto sme to riesili my a je to asi najlepsie, si to dat vsetko firme spravit..

Poslať Napísal: 03 Júl 2018, 15:25 

A pre ktorú firmu ste sa rozhodli?...kto vám rekuperáciu robil a akú rekuperačnú jednotku vám odporučili?...

Poslať Napísal: 04 Júl 2018, 07:27 

Jazzo a nepamätáš si, čo vám hovorili a na základe akých vecí vám vyberali tú jednotku do domu? Je to od veľkosti domu alebo od čoho to závisí?? A mohol by si mi ešte napísať cenu a taktiež by som rád vedel firmu, ale na to sa tu už pýtal aj Soft, tak to si keď tak cez neho prečítam, keď mu odpíšeš. Vďaka

Poslať Napísal: 06 Júl 2018, 10:02 

...chlapi Soft a Patrick, napisem vam vsetky info do jednej spravy, kedze sa pytate na to iste...Patrick co sa tyka toho vyberania, tak ano, na zaklade velkosti domu vybrali vetraciu jednotku...kedze my sme sa do toho nejako nevyznali, tak sme si nechali poradit..boli sme v dvoch firmach ale rozhodli sme sa pre Wolf...my mame mensi domcek a preto nam povedali, ze bude stacit vetracia jednotka CWL-180 Excellent...energeticka trieda je B, co nam staci...cenu chces vediet celkovu alebo len za tu vetraciu jednotku?..lebo za tu sme dali cca 2 300€..

Poslať Napísal: 09 Júl 2018, 07:42 

A koľko m2 máte obytnej plochy, keď píšeš, že máte menší dom?...

Poslať Napísal: 10 Júl 2018, 13:51 

...soft to sa nepocita na m2 ale na m3...nam to vypocitali na 250m3 a preto aj zvolili tuto vetraciu jednotku...ta je do 270m3 a keby bolo viacej tak uz je potrebne dat iny typ vetracej jednotky...

Poslať Napísal: 11 Júl 2018, 12:20 

Jazzo cenu by som bol rád, keby mi napíšeš aj za vetraciu jednotku aj celkovo. Chcel by som vedieť, koľko také jednotky stoja, keďže som už nejaké na internete pozeral. No pohybujú sa fakt rôzne. Aaa táto firma má niekde na Slovensku aj predajňu alebo pobočku? Či ako si sa na nich nakontaktoval?

Poslať Napísal: 13 Júl 2018, 09:55 

Jazzo píše:
...chlapi Soft a Patrick, napisem vam vsetky info do jednej spravy, kedze sa pytate na to iste...Patrick co sa tyka toho vyberania, tak ano, na zaklade velkosti domu vybrali vetraciu jednotku...kedze my sme sa do toho nejako nevyznali, tak sme si nechali poradit..boli sme v dvoch firmach ale rozhodli sme sa pre Wolf...my mame mensi domcek a preto nam povedali, ze bude stacit vetracia jednotka CWL-180 Excellent...energeticka trieda je B, co nam staci...cenu chces vediet celkovu alebo len za tu vetraciu jednotku?..lebo za tu sme dali cca 2 300€..

my od nich mame tiez vetraciu jednotku..kedze sme stavali nizkoenergeticky bungalow a potrebovali sme splnat A+, bolo to jedine vychodisko ale sme radi, ze sme to dali..je to fakt super ale ved ty vies..uz len to, ze viem, ze cela stavba stale dycha ma tesi..nam ale odporucili cwl-300..

Stránka 2 z 11 [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre