Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 10 z 18 [ Príspevkov: 180 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 20 Feb 2018, 08:51 

caute, potreboval by som co najrychlejsie zohnat vchodove dvere na rozostavany dom, nechcem ziadne lacne sunty takze som sa rozhodol pre firmu sapeli ale co som si doteraz precital tu a aj na inych strankach tak vsade sa pise nieco ine. viete mi to teda niekto objasnit? a viete poradit aj co dat cez tie dvere zatial aby tam nefukalo robotnikom ale zaroven aby to bolo take flexibilne, dalo sa cez to prechadzat a nemusel sa tam napriklad zakazdym ked niekto prejde lepit na novo nejaky ilegit?

Poslať Napísal: 20 Feb 2018, 08:53 

teraz som si precital, ze som vlastne nenapisal co vlastne chcem objasnit :lol: :lol: :lol: takze dodaciu lehotu dveri :ugeek:

Poslať Napísal: 20 Feb 2018, 10:23 

..lincoln..ako to myslis, ze sa pise vsade nieco ine?..co si sa take docital, co nie je pravda?..je pravda, ze sem nechodim az tak casto, ale aj dodaciu lehotu sme tu uz viac krat spominali, lebo mnohych len to zaujima a na jednej strane to aj chapem..ked niekoho tlaci cas, tak potrebuje zohnat firmu, ktora vie co najrachlejsie dodat dvere..u nich to trva prevazne tak 3-6 tyzdnov, zavisi to od toho, ake dvere si vyberies..tebe ide o vchodove, co?..ked si tu spomenul aj robotnikov a aj to, aby im nefukalo..vies, pokial uz robotnici robia v dome, tak si mal mysliet na dvere skor..alebo pokracuj v praci az potom, ked ti tieto pridu, ktore objednas..

Poslať Napísal: 22 Feb 2018, 09:11 

tuto temu som necital uplne celu, iba par prispevkov dozadu preto som sa pytal. ale niekde som sa docital, ze to trva 4 -6, niekde zase 5-6 a niekde zase tak ako si ty pisal, preto som sa pytal. hej hej vchodove potrebujem teraz najviac, interierove budeme riesit az ovela neskor. a viem, ze sme ich mali riesit o nieco skor ale nejak sa na to pozabudla a teraz sa tak riadne ochladilo tak som to chcel nejako provizorne vyriesit kym by sa vyrobili normalne :?

Poslať Napísal: 25 Feb 2018, 23:10 

Znamenákovci píše:
Electra veď sa s nimi dohodneš a povieš im, že chceš všetky dvere naraz...Aj keď rozmýšľam, nebudeš potrebovať vchodové dvere skôr?...Vy staviate, alebo idete len vymieňať v byte dvere?...

Nie, my len chceme vymenit dvere v byte vsetky takze by nam to bolo najlepsie naraz viete :) Ale dakujem za pomoc

Poslať Napísal: 01 Mar 2018, 13:49 

..lincoln..vies, to hlavne zalezi od typu dveri..no ak sa rozhodnes pre Sapeli, tak tam ti rovno povedia, kolko to cca bude trvat..oni terminy dodrzuju, tak si to budes vediet aj pekne naplanovat..drzim palce, aby si dobre pochodil a aby si aj to provizorne riesenie dotiahol do konca..

Poslať Napísal: 02 Mar 2018, 08:49 

aha takze to zavisi od dveri co si vyberiem? ja som myslel, ze to maju na vsetky rovnaku dodaciu lehotu ako to mavaju inde. ja som uz pozeral aj nejake na internete, isto by som chcel bezpecnostne. nevies mi cca povedat o akej cene sa bavime? lebo na internete nemaju ani nejaku zakladnu takze sa nemam ani od coho odrazit. inak zatial sme dali namiesto dveri stary hruby koberec a ten sa iba odsuva, nemusi sa davat zakazdym dole, celkom to pohlcuje ten vietor co fuka aj zakurit si mozu trochu :lol:

Poslať Napísal: 02 Mar 2018, 10:39 

..lincoln..to ste dobre vymysleli s tym kobercom :D :D ..a to makaju aj v takejto zime???...nechcel by som, brrrrr :cry: :? ...cenu moc nechcem zverejnovat, lebo aj pri cene zalezi od typu dveri..ved zbehni k nim a daj si nacenit..tak to budes mat najlepsie...a ine firmy ti spravili aj cenovu ponuku?..uz nejaku mas s cim to budes potom porovnavat?..

Poslať Napísal: 05 Mar 2018, 09:24 

no maju sklz chlapi tak makaju aj teraz :lol: ale nie som uplne bezcitny, robia iba nejakych par hodin a uz ako tam mame ten koberec tak sa da aj celkom zakurit, ze tam nemrznu. ale zase su to vsetko zivnostnici, oni ked zostanu doma tak im to nikto nepreplati takze oni celkom vitaju, ze mozu aspon nieco robit. vies co bol som zatial v adlo pozerat a uz sa chystam aj do sapeli dnes alebo zajtra takze uz budem mat ponuku a este je pri nas blizko nejaka firma co robi bezpecnostne dvere ale neviem si teraz meno vybavit :shock:

Poslať Napísal: 05 Mar 2018, 12:50 

..lincoln..sa vzdy zasmejem, lebo kazdy ide hned do Adla pozriet a potom zisti, ze su zbytocne predrazeny a ze take dvere sa daju aj lacnejsie kupit...no uvidis, ked vsetky obehnes ake budu ceny...som strasne zvedavy, pre koho sa rozhodnes...

Stránka 10 z 18 [ Príspevkov: 180 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre