Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 16 Nov 2017, 06:57 

KaTiKa Ja som chcela tiež niečo podobné ale exteriérové, tiež sa mi to veľmi páči ;) Kde ste boli také pozerať? Či iba cez internet?

Poslať Napísal: 20 Nov 2017, 14:20 

Elena,
zatiaľ som len na internete pozerala také stránky, kde ale boli také dvere dosť drahé:-/ Preto som aj sem napísala aby mi tu niekto poradil osobne skúsenosti priamo z nejakou firmou. Tak čakám, či sa Zlatica vyjadrí a či mi poradí niečo rozumné. A exteriérové chcete bezpečnostné?

Poslať Napísal: 22 Nov 2017, 08:33 

elena v pohode, nemusis sa ospravedlnovat..chapem to..nie kazdemu sa hodia take dvere ako mame my..hlavne je, ze ste vybrali take, ktore sa vam pacili a hlavne hodili:-)..

Poslať Napísal: 22 Nov 2017, 23:11 

KaTiKa Vieš čo ak ti môžem poradiť tak niekedy sa fakt oplatí investovať, hlavne do takýchto vecí, keď vieš, že za tie peniažky je to aj kvalitné :).. No práveže ja som vôbec nechcela bezpečnostné ale môj manžel spolu tuto s Grutom mi to veľmi rýchlo vysvetlili :lol: :lol:

Poslať Napísal: 23 Nov 2017, 12:06 

Elena,
aha, no ja som myslela, že aj ty si chcela bezpečnostné ale takto ťa chlapi ovplyvnili? :lol: :lol: Ale dobre ti poradili. Keď meníš vchodové dvere, tak treba už bezpečnostné dať!

Poslať Napísal: 23 Nov 2017, 22:32 

KaTiKa A ty by si si aké predstavovala? :)

Poslať Napísal: 24 Nov 2017, 09:38 

Elena,
aké si ja predstavujem? No chcela by som také pekné bledo hnedé dvere aj s takou zárubňou ako sa to teraz robí, že je taká hrubšia a len plné. Nechcem do nich žiadne výrezy. Lebo predsa cez ne ide potom aj viacej svetla a v izbách chcem mať súkromie. Toto sú moje kritéria!

Poslať Napísal: 28 Nov 2017, 06:33 

dobry, zhaname s manzelkou nove vchodove dvere do bytu. nie sme si tak celkom isty ci chceme aby boli bezpecnostne alebo nie. bezpecnostne vydu o dost drahsie ako normalne a pravdupovediac sme doteraz prezili aj bez nich ale vsetci nas nahovaraju, ze ked chceme menit dvere tak to mame urobit poriadne. co myslite.. oplati sa?

Poslať Napísal: 28 Nov 2017, 09:03 

elena no a povedz, ze sme ti zle poradili, hm?..ked uz raz menis vchodove dvere, tak by bola hlupost tam dat zase len obycajne...treba mysliet dopredu a hlavne treba mysliet na bezpecnost celeho domu!

Poslať Napísal: 29 Nov 2017, 12:18 

..donperignon..ked uz idete vymienat stare vchodove dvere, tak sa oplati si dat uz bezpecnostne..no je to na vasom rozhodnuti..nemozme ta do nicoho nutit..je vela firiem, ktore vyrabaju aj kvalitne vchodove dvere a nie bezpecnostne..pokial zvolis tu variantu, tak to bude fajn..

Stránka 5 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre