Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 30 Okt 2017, 08:59 

elena je tam viacero tych faktorov.. a zavisi to aj od toho, z ktorej firmy beries a na co sa ta dana firma specializuje..my mame napriklad dvere od sapeli a oni maju taketo rozne mechanizmy..prikladam ti link, lebo sa mi to nechce vsetko vypisovat..precitaj si: https://www.sapeli.cz/sk/vsetko-o-bezpe ... ch-dverach

Poslať Napísal: 31 Okt 2017, 11:02 

Grut Ďakujem pekne, večer si k tomu sadnem aj s mužom a uvidím čo na to povie. Isto ale bude rád, že som ochotná upustiť od tých svojich sklenených :lol: Keď ja som len chcela aby sme mali na tej chodbičke za dverami trochu viac svetla. A vy máte, ktoré?

Poslať Napísal: 02 Nov 2017, 10:56 

Snažím sa Matico, ani nevieš ako. Len on je taký, že tiež si musí všetko zistiť, premyslieť a až potom sa do niečoho pustí. No včera mal svetlú chvíľku a povedal mi, že budúci týždeň už zájdeme do ich predajne. Oni majú v Bratislave to Sapeli centrum, že? Dobre som to našla na internete?

Poslať Napísal: 03 Nov 2017, 08:49 

Dobrý deň,
mohli by ste mi poradiť z kade kúpiť pekné a kvalitné interiérové dvere? Žiadnu tému ohľadne interiérových som tu nenašla, tak som skúsila napísať aspoň sem. Snáď to nevadí.
Ďakujem

Poslať Napísal: 06 Nov 2017, 10:03 

elena nie je zaco.. hned som si myslel, ze kvoli tomu hlavne chces sklenene dvere..ako na jednej strane to je vyhoda ale na druhej ani nie..lebo by ti vsetci videli uz aj na chodbu... my mame tie kovove bezpecnostne dvere...

Poslať Napísal: 07 Nov 2017, 00:07 

Grut No veď to, že človek si musí určiť priority, len škoda, že ich máme s mužom také rozdielne :lol: :lol: Teda pri tomto výbere, inak sa väčšinou zvykneme zhodnúť. Mne sa tam jedny bezpečnostné páčili keď sme to pozerali na internete, oni majú presne také štvorce ako som chcela len nie sklenené ale normálne plné, drevené takže by to bol taký kompromis. Kde sú tam kovové? My sme našli všetky iba drevené.

Poslať Napísal: 07 Nov 2017, 13:37 

elena ved som ti poslal link a tam su hned dole kovove bezpecnostne dvere... pripajam ti fotku, aby si vedela, ktore myslim...
Obrázok

Poslať Napísal: 07 Nov 2017, 23:51 

Grut Prepáč to som si fakt nevšimla, my sme sa hneď na tieto drevené zamerali už sme to ďalej neštudovali a už sme potom vlastne na ďalší krát nešli cez tvoj link ale cez google :) Vyzerajú bezpečne ale k nám by sa asi moc nehodili :? Ale aj tak ďakujem za fotku :)

Poslať Napísal: 09 Nov 2017, 14:23 

KaTiKa píše:
Dobrý deň,
mohli by ste mi poradiť z kade kúpiť pekné a kvalitné interiérové dvere? Žiadnu tému ohľadne interiérových som tu nenašla, tak som skúsila napísať aspoň sem. Snáď to nevadí.
Ďakujem

nie je tu taka tema?..mohla si ked tak zalozit,no poradime ti aj v tejto:-)..mas aj nejaku predstavu,ake interierove dvere by si chcela?..ci cele plne alebo aj s nejakymi vyrezami, sklami alebo niecim?

Poslať Napísal: 14 Nov 2017, 09:46 

Zlatica,
nenašla som žiadnu takú:-/ Možno som slepá no fakt som nevidela nič také, iba túto! Mám už nejakú predstavu, len najradšej by som videla aj na živo. Lebo niekedy obrázky dosť skresľujú. Chcela by som plné a také kocky skla v nich. Vieš aké myslím? A ozik, môžem ti tykať, nevadí ti to??

Stránka 4 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre