Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 29 z 30 [ Príspevkov: 298 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 08:29 

mirom vidim, ze uz ma stihol niekto predbehnut s vysvetlenim, ze ako je to s tou papierovou vyplnou. viem, ze vela ludi si mysli, ze proste su len nejake letaky alebo zoskartovane papiere napchate vo dverach. ale tak to nie je. zase nie je to uplne obycajny papier, co sa pouziva ako vyplni dveri a tiez tam nie je len tak napchaty, ale je v tom system, ako sa pouziva na vypln. ale treba samozrejme ratat s tym, ze taketo dvere nie su az tak odolne a ani nemaju nejake echt protihlukove vlastnosti napriklad. to su take skor, ze do satnika alebo do spajze, ze sa pouziju.

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 10:16 

Baky tie satnikove dvere, so si spomenul aj ohladne tej papierovej vyplne. tak da sa tak spravit, ze by boli dvojkridlove? ono je to dost siroky otvor/ priestor, ako to mame spravene, cize klasicke su malo a posuvne tam davat nechcem.

Poslať Napísal: 09 Máj 2022, 07:05 

... ViktorJucar jasné, že aj dvojkrídlové sa dajú spraviť... aj s kadejakými výplňami a rôzne materiály sú na výber... záleží či to chceš kupovať niekde už tak, že majú na sklade hotové alebo chceš dávať robiť na mieru... ak je možnosť, tak by som sa priklonil skôr k tej druhej možnosti... to si vieš podľa seba povedať, ako by si to chcel, čo by sa ti ľúbilo a tak...

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 10:03 

Jeeej no to si viem úplne predstaviť taký šatník s krásnymi dvojkrídlovými dverami. To by bola jednoznačne moja naj miestnosť v celej domácnosti. Hádam sa raz takého niečoho dožijem hihi.

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 08:57 

timbr tiez za mna jednoznacne ta druha moznost. by sme dokonca davali robit vchodove dvere na mieru. co ked si porovnam s tymi, co sme povodne pozerali v marketoch, tak to sa akoze nechyta. to pri niektorych bolo uz na pohlad vidno, ze ta kvalita tam nie je bohvieaka a neveril by som tomu ani, ze splnaju vsetky tie funkcie, tak ako sa pisalo. preto sme si ich dali vyrobit radsej na mieru a niekomu, kto sa venuje vyrobe dveri uz dlho, ze s tym pracuje, dvere dava poriadne testovat, vie k nim dolozit aj vsetko potrebne.

Poslať Napísal: 02 Jún 2022, 23:54 

Spaciir akymi testovaniami prechadzaju dvere? akoze ci vydrzia kolkokrat s nimi tresnes, alebo co :D lebo vobec si neviem predstavit, ze co sa s nimi moze robit.

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 11:40 

Olka bola by si prekvapená, ale robia sa aj také testy. Ono mali by prejsť testami štátnej skúšobne a potom sa robia aj rôzne nezávislé testovania. Ak ťa to zaujíma, tak si skús na youtube pozrieť videá o tom testovaní, tak budeš vidieť, že ako presne to testovanie prebieha a čo je jeho účelom. https://www.youtube.com/watch?v=lJEao6c ... check=true Napríklad toto je jedno z tých videí, je to síce dosť dlhé, ale sú aj kratšie alebo si to vieš preklikať na to, čo ťa zaujíma.

Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 14:01 

... spaciir ono ešte keď sa kupujú nejaké také obyčajné dvere niekam do špajze alebo kam, že to je viac menej jedno, tak okej, nech sa tam dá hocičo... ale dvojkrídlové dvere jak písal Viktor, tak to by som si asi netrúfol len tak v markete kupovať alebo tobôž z netu objednávať...

Poslať Napísal: 27 Jún 2022, 09:42 

Podla coho viete, ze ktore dvere by sa kam hodili? :? Nemyslim teraz po vizualnej stranke, to si asi uz navoli kazdy, ako sa mu paci... Ale tak, ze aby som vedela, ci aj dobre tesnia a tak.... Zaciname stavat, tak si zistujem aj taketo kadejake dalsie veci, co budeme musiet riesit... Na dvere este casu, dost, ale uz ked som vo svungu a pytam sa na jedno, tak rovno aj dalsie veci by som pozistovala aspon :)

Poslať Napísal: 07 Júl 2022, 08:50 

ViktorJucar čo si písal, že by si chcel dvojkrídlové dvere do šatníka. Tak my sme dávali takéto dvojkrídlové do spálne. Kupovali sme v Sapeli. Boli sme v predajni sa dohodnúť, potom k nám prišli na zameranie a potom aj na montáž. Musím pozrieť foto alebo ti ich odfotiť, že či to je niečo také, čo hľadáš.

Stránka 29 z 30 [ Príspevkov: 298 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre