Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 28 z 29 [ Príspevkov: 286 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 23 Feb 2022, 08:24 

Daňová tak je to každého osobná voľba, čo si vyberie. Ale myslím si, že v dnešnej dobe ani tie vchodové sklené dvere by neboli problém. Netreba si ich predstavovať ako to klasické sklo, čo sa dáva napríklad na okná. Neviem, či sa robia bežne vizualizácie aj na dvere, ale keby si išla pozrieť k predajcovi, tak bude mať nejaké vystavené. Dávnejšie som tu tiež jednej slečne spomínal spoločnosť, odkiaľ sme my brali dvere. Pozri Sapeli, isto budú mať aj takéto ako hovoríš v ponuke, lebo výber je u nich dosť veľký. Podľa mňa aj takéto sklené, akože z každého rožka troška, nech zákazníci majú predstavu.

Poslať Napísal: 02 Mar 2022, 07:34 

my sme si davali od nich robit vsetky dvere do domacnosti. aj vchodove aj interierove. tak pripadne som k dispozicii, ak by bolo treba poskytnut nejake info. akurat uz to bolo par rokov dozadu, tak co sa tyka ceny, to si myslim, ze uz sa za ten cas isto nejak pomenilo. ale ostatne veci ostali podla mna rovnake, co sa tyka moznosti vyberu, kvality, zaruky, dodania a tak dalej.

Poslať Napísal: 08 Mar 2022, 07:59 

Grut aké ste si dávali tie interiérové? Len také klasické, či ste aj nejak zaexperimentovali? Ak sa môžem opýtať, kedy to bolo a aké bolo dodanie vtedy?

Poslať Napísal: 10 Mar 2022, 11:47 

Jurij54 ale veď to je mi jasné, že to bude tvrdené sklo, aby sa proste tak ľahko nerozbilo alebo čo a že asi teda zrejme nebude ani úplne priehľadné, ale aj tak. Nič pre mňa, ale zase beriem, keď sa to niekomu takto páči. Ďakujem, pozriem si to. A dodanie je tam aké prosím ťa, to nevieš? Lebo ak mám na dvere čakať tri mesiace alebo koľko, tak do toho sa mi moc nechce.

Poslať Napísal: 11 Mar 2022, 08:27 

Daňová dodanie sa pohybuje tak okolo toho mesiaca, mesiaca a pol by som povedal. Aspoň teda podľa toho súdim, čo som sa dočítal, čo písali ľudia, ktorí majú od nich dvere doma. Ale myslím, že toto všetko sa dohodneš potom s predajcom, keby si to riešila, tak ťa informuje aj o dodaní.

Poslať Napísal: 15 Mar 2022, 08:28 

Vierusa my moc nie sme nejak vystredni alebo tak, sme proste taki klasici v zariadovani domacnosti. dali sme si take obycajne otvaracie, farbu sme zladili s interierom. akurat co by som mozno spomenul, tak ze co sa tyka toho materialu, vyplne, tak co sa tohto tyka, tam sme vybrali taku lepsiu kvalitu. nech tie dvere aj vydrzia a za nieco stoja. nieze ked budu zatvorene aj tak bude cez ne pocut. my sme brali viacero dveri teda a cakali sme nejakych 5 tyzdnov, presne ti neviem povedat, uz je to predsa len nejaky ten cas. ale tak par dni vyse mesiaca to bolo cca.

Poslať Napísal: 23 Mar 2022, 13:23 

Jurij54 všimla som si, čítala som si aj ostatné príspevky. A aj sme boli už u predajcu. Našli sme jedny, čo by spĺňali asi všetko, čo by sme chceli. Teraz akurát čakáme na zameranie, lebo to bolo s nami ťažko dohodnúť nejaký termín, aby sme boli doma. Ale potom to už pôjde rýchlo si myslím.

Poslať Napísal: 01 Apr 2022, 07:00 

Grut môžem sa opýtať, že akú výplň a materiál ste teda zvolili? Je mi jasné, že sa neoplatí šetriť a keď chce človek, aby aj tie dvere niečo vydržali, tak treba podľa toho aj vyberať. A to ste dávali teda aj tie protihlukové?

Poslať Napísal: 19 Apr 2022, 21:03 

Vieruša keď ono je tých možností ozaj veľa na výber a čo pasovalo im, tak nemusí vám, vieš ako. Preto by si mala podľa mňa najlepšie, keby si si rovno pozrela ponuku alebo sa išla na to pozrieť a popýtať k predajcovi.

Poslať Napísal: 25 Apr 2022, 08:22 

Vierusa odlahcenu drevotriesku sme zvolili. Uvazovali sme aj nad plnou, ale potom su tie dvere tazsie a zase uplne nepotrebujeme, aby boli protihlukove alebo co, tak sme tuto moznost zvolili. Aj s touto vyplnou su dvere odolne a spolahlive, takze tak. Protihlukove sme nedavali, ono aj ked zvolis tu plnu drevotriesku, tak ta ma tiez vyborne protihlukove vlastnosti napriklad a zvykne sa pouzivat aj pri vchodovych dverach. Podla toho si vies nejak odvodit, ze asi ake su potom tie dvere.

Stránka 28 z 29 [ Príspevkov: 286 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre