Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 27 z 29 [ Príspevkov: 286 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 14 Jan 2022, 10:44 

Ahojte, dávali ste si domov niekto aj také dvere, že boli celé presklené? Nemám na mysli teraz výplň, že by tam bola nejaká zo skla. Ale komplet celé dvere. Ešte taká poznámočka, tak myslím interiérové, nie vchodové, ako znie názov diskusie. Aby ste si nemysleli, že som šialená, že chcem vchodové dvere zo skla.

Poslať Napísal: 18 Jan 2022, 10:51 

vierusa, no ved jasne, ked mne vyhovuju a splnaju vsetko, co som ocakaval, tak odporucim aj dalej, no nie? co sa tyka tych vchodovych, tak ano, daju sa aj take dat ako bezpecnostne a vies si vybrat napriklad aj to, ze ci chces protipoziarne alebo take s tou protihlukovou ochranou. neviem ti zase presne vsetko o tom povedat, tak sa v tom nevyznam, ale na ozrejmenie hadam postaci aj takto.

Poslať Napísal: 19 Jan 2022, 08:23 

Daňová ale prečo šialená, akurát minulý týždeň tuším, alebo pár dní dozadu som videl v inej diskusii, že tam dopytoval niekto práve takéto presklené dvere ale vchodové. Jasné, že asi to nebolo teda len také obyčajné sklo. Ale to tým chcem povedať, že aj takéto niečo existuje. Ale aby som sa vrátil k pointe. To sa pýtaš na to, lebo by si si chcela pozrieť niečo také ako vyzerá naživo, na obrázku alebo už hľadáš nejaké predajcu, čo má aj takéto čosi v ponuke?

Poslať Napísal: 24 Jan 2022, 09:06 

Aliban7 tak ako ja sa nesťažujem na druhej strane. Vyberali sme samozrejme aj podľa toho, čo nám financie dovolili a hľadali sme, kto nám vie za tú sumu ponúknuť čo najlepšie dvere. Tak som rada, že aj ty si to takto zhodnotil.
Spaciir veď jasné, tak by sa to malo podľa mňa robiť. Ja si myslím, že každému padne dobre si dopredu prečítať, keď zvažuje kúpu dverí alebo vlastne čohokoľvek a niekto napíše, že má dobrú skúsenosť. A tak to je potom paráda, že si to vieš aj takto navoliť podľa toho, čo by ti lepšie pasovalo. Ale zase keď ide o vchodové dvere, tak tam by som si vybrala asi všetky tie doplnky, v úvodzovkách, neviem ako inak by som to pomenovala.

Poslať Napísal: 02 Feb 2022, 09:55 

vierusa mozno upravy skor ako doplnky, ale tak my vieme, ze o com je rec. myslim, ze v tomto by tak naj vedel ten predajca poradit a odporucit, co by sa tak hodilo. pri tych vchodovych by som napriklad dal pozor aj na vypln a dal by som tam to najodolnejsie, co sa da. tym sa tiez prispeje k zvyseniu tej odolnosti co sa aj toho hluku tyka.

Poslať Napísal: 07 Feb 2022, 10:32 

Baky no jasné, však to zase nie je súkromná debata, keď sa takto vo verejných diskusiách bavíme. Tej drevotrieske rozumiem, aj tú pur penu si viem predstaviť. Len tá voština, keď hovoríš, že to je vlastne papierová výplň. To keby si mi mohol kúsoček viacej rozpísať, že ako tam ten papier vlastne je v tých dverách. Lebo to asi nebudú len tak pokrkvané letáky tam napchaté.

Poslať Napísal: 08 Feb 2022, 11:54 

Mirom toto keď vidím, že sa niekde rieši, táto papierová výplň, tak presne čakám, že či niekto napíše niečo s týmito pokrkvanými papiermi. Voština je tvrdený papier, ktorý sa nejak špeciálne skladá, aby sa tým dosiahla vyššia odolnosť. Toto je ale taká výplň, čo sa používa do takých obyč dverí, čo nie sú moc namáhané, nevyžadujú sa od nich nejaké protihlukové vlastnosti a tak ďalej.

Poslať Napísal: 11 Feb 2022, 10:28 

Vieruša tak to máme takto všetci, alebo teda aspoň väčšina, že sa musíme rozhodovať, čo kúpime. Ale aj tak si stojím za tým, že sa vyplatí do niektorých vecí proste zainvestovať. Hlavne teda do takých, čo vieš, že nebudeš kupovať podchvíľou nové. Dvere kúpiš a slúžia roky. Teda ak kúpiš tie nejaké kvalitnejšie, čo si myslím, že ste také niečo aj vybrali, lebo oni majú lepšie tie dvere než nejaké markety.

Poslať Napísal: 14 Feb 2022, 09:01 

Spaciir no vidíš, to je lepšie pomenovanie, mi to nemohlo prísť na rozum, ale hlavne, že sme sa pochopili. Podľa mňa do tých vchodových ani nemôže ísť nejaká taká obyčajná výplň, napríklad tá papierová, čo aj tu sa spomínala. To si tam akože vôbec neviem predstaviť. Bezpečnostné dvere by mali asi spĺňať aj nejaké kritéria, aby sa takto mohli označovať.
Aliban7 to som ja nepovedala ani raz, že nie. Radšej si hoc aj priplatiť pár eur navyše, keď viem, že to za to stojí a bude to v konečnom dôsledku aj vidno. Dostali sme na Sapeli odporúčanie z viacerých strán, nebolo to len od jedného človeka, tak hádam, že áno :)

Poslať Napísal: 15 Feb 2022, 11:45 

Jurij54 no dobre, to ma akože trochu upokojilo teraz. Ale neviem, že či by som bola stotožnená so sklenými vchodovými dverami. By som mala asi také obavy z toho, či sú ozaj také pevné a odolné ako klasické dvere. Chceli sme sme takéto nejaké, preto sa pýtam. Najlepšie keby sa dali rovno ísť pozrieť, že či budú niekde mať také, ako si predstavujeme, alebo keby sa dala spraviť nejaká vizualizácia napríklad.

Stránka 27 z 29 [ Príspevkov: 286 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre