Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 20 Okt 2017, 11:36 

Matico presne, sestra si kúpila od nich bezpečnostné dvere, prišli jej poškodené a nevedela sa s nimi ani len dohodnúť. Takže som povedala, že riskovať nebudem. Radšej inej firme dám zarobiť. Vďaka, kuknem. Ale aj do Bratislavy by som zbehla, nemám to ďaleko. Uvidím, čo mi muž povie;-)

Poslať Napísal: 23 Okt 2017, 08:16 

elena no my chlapi rozmyslame rovnako :D :D..neviem ci myslime rovnake..mohla by si pridat nejaku fotku aby som vedel na sto percent ake myslis a potom ti budem vediet poradit, ci aj tie su riskantne alebo v pohode...

Poslať Napísal: 23 Okt 2017, 09:58 

Vanda píše:
Matico presne, sestra si kúpila od nich bezpečnostné dvere, prišli jej poškodené a nevedela sa s nimi ani len dohodnúť. Takže som povedala, že riskovať nebudem. Radšej inej firme dám zarobiť. Vďaka, kuknem. Ale aj do Bratislavy by som zbehla, nemám to ďaleko. Uvidím, čo mi muž povie;-)

To ti verím, to by som už ani ja neriskoval. Jasné pokecaj s mužom a spolu sa už dohodnete kam pôjdete pozrieť. Potom ak budeš mať čas a spomenieš si ešte na mňa tak daj vedieť pre koho ste sa rozhodli a aké ste si objednali, oki?

Poslať Napísal: 24 Okt 2017, 05:45 

Grut Len my žena zase tiež rozmýšľame po svojom :lol: A rada by som ti sem pridala fotky ale neviem ako, zasmej sa na mna kludne ale neviem si s tým dať rady :D

Poslať Napísal: 24 Okt 2017, 13:06 

elena sem je tazke pridat fotku aj ja som nad tym dlho rozmyslal ako to spravit, aby mi sem tu fotku hodilo..pridavam ti sem teda ja fotku, ake dvere z tvojho popisu som pochopil..taketo nieco? (fotka je iba z googlu, to aby sme sa len pochopili)
Obrázok

Poslať Napísal: 24 Okt 2017, 23:26 

Grut Nie, myslela som trošku iné ale ani tieto vôbec nie sú zlé. Ale to asi nie sú bezpečnostné čo?

Poslať Napísal: 25 Okt 2017, 07:12 

Samozrejme Matico, potom ti napíšem keď sa rozhodneme a keď objednáme konečne nejaké. No môj muž sa zatiaľ do toho nejako nemá a tak dúfam, že čím skôr zmení názor lebo inak ma porazí:-(

Poslať Napísal: 26 Okt 2017, 13:32 

Vanda píše:
Samozrejme Matico, potom ti napíšem keď sa rozhodneme a keď objednáme konečne nejaké. No môj muž sa zatiaľ do toho nejako nemá a tak dúfam, že čím skôr zmení názor lebo inak ma porazí:-(

Tak ho pritlač, nie? Vy ženy máte také prednosti, že viete chlapa dotlačiť aj do takých vecí, ktoré nechce:D:D Ale nie, veď uvidíš. Potom veď daj vedieť

Poslať Napísal: 27 Okt 2017, 07:42 

elena tak zo sklom bezpecnostne asi ziadne nebudu..mozno budu mat nejake tie vlastnosti, ze zamok bude mat viacej jazykov a tym sa nebudu dat vylomit ale sklo kazde velmi rychlo rozbijes ked chces a mas na to prostriedky..preto som ta snazil odhovorit od tych dveri so sklom...

Poslať Napísal: 29 Okt 2017, 23:33 

Grut Tak to sa asi budem musieť rozhodnúť medzi tým čo sa mi páči a tým čo je bezpečnejšie. Ja som ale nikdy nechápala, že v čom sú vlastne tie bezpečnostné dvere bezpečnejšie ako klasické. Písal si niečo o tých viacerých jazykoch, je tam okrem toho ešte niečo navyše?

Stránka 3 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre