Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 19 z 22 [ Príspevkov: 217 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 01 Dec 2020, 12:05 

Ak by ste potrebovali nejake info ohladom dveri, tak kludne sa pytajte, rad poradim.

Poslať Napísal: 04 Dec 2020, 13:31 

fredikka som rad, ze tomu rozumies... a uz ste u nich aj boli?... ako ste pochodili?... ak by si potrebovala este ohladom poradit, tak sa kludne obrat na mna...

Poslať Napísal: 14 Dec 2020, 12:48 

Mayo905 píše:
fredikka som rad, ze tomu rozumies... a uz ste u nich aj boli?... ako ste pochodili?... ak by si potrebovala este ohladom poradit, tak sa kludne obrat na mna...

Musím sa ti priznať, že minulý týždeň vo štvrtok sme ich showroom aj navštívili. Nakoľko som pozerala na ich stránke aj FB a očarili ma dvere, tak som chcela vidieť aj v skutočnosti ako vyzerajú. A keď sme tam už boli, tak sme si dali naceniť konkrétne množstvo dverí. Som zvedavá, aká cena nám príde. No pani, ktorá tam pracuje bola veľmi zlatá a ochotná.

Poslať Napísal: 21 Dec 2020, 13:56 

Frederika daj potom vediet, ked budes mat cenu...a kolko dveri ste si dali nacenit?...a rozmery nejake standartne alebo atypicke?...

Poslať Napísal: 05 Jan 2021, 09:00 

Čaute ľudia, hneď na začiatok Vám chcem popriať všetko len to dobré do Nového roku, hlavne veľa zdravia a nech už môžeme normálne fungovať 8-) Zároveň by som Vám chcel napísať, že vynikajúce dvere sú od Sapeli. My máme od nich komplet všetky interiérové dvere a sme s nimi spoko. Ak by ste chceli nejaké bližšie informácie, tak píšte.

Poslať Napísal: 07 Jan 2021, 13:39 

Anton1985 píše:
Frederika daj potom vediet, ked budes mat cenu...a kolko dveri ste si dali nacenit?...a rozmery nejake standartne alebo atypicke?...

Rozmery máme štandartné, nešpekulovali sme zbytočne, lebo nám bolo hneď jasné, že za každý atyp sa platí navyše. V tomto sme sa už poučili :) ;) A dverí potrebujeme 5, takže toľko sme si dali naceniť. Cenu už máme a príde nám dobrá. Môžem ti to napísať aj do súkromnej správy?

Poslať Napísal: 08 Jan 2021, 09:00 

Števlík píše:
Čaute ľudia, hneď na začiatok Vám chcem popriať všetko len to dobré do Nového roku, hlavne veľa zdravia a nech už môžeme normálne fungovať 8-) Zároveň by som Vám chcel napísať, že vynikajúce dvere sú od Sapeli. My máme od nich komplet všetky interiérové dvere a sme s nimi spoko. Ak by ste chceli nejaké bližšie informácie, tak píšte.

Dakujeme ti a to iste prajem vsetkym a aj tebe samozrejme. Mohol by si mi poslat fotku, ake dvere mate od nich? Dakovala.

Poslať Napísal: 13 Jan 2021, 09:47 

@kajča ďakujem, si zlatá 8-) Jasné, hneď ti aj posielam jednu fotku, ktorú som našiel v mobile. No takéto dvere máme všade 8-) Budem rád, keď mi potom napíšeš, či sa ti páčia. Nám sa tieto veľmi páčili ale majú riadne veľký výber, takže sa nemusíš báť, že len takéto majú. U nich si môžeš akékoľvek vybrať.
Obrázok

Poslať Napísal: 19 Jan 2021, 10:25 

Števlík píše:
@kajča ďakujem, si zlatá 8-) Jasné, hneď ti aj posielam jednu fotku, ktorú som našiel v mobile. No takéto dvere máme všade 8-) Budem rád, keď mi potom napíšeš, či sa ti páčia. Nám sa tieto veľmi páčili ale majú riadne veľký výber, takže sa nemusíš báť, že len takéto majú. U nich si môžeš akékoľvek vybrať.
Obrázok

Toho som sa ani nebala, kedze viem, ze je to dost velka spolocnost a hned mi bolo jasne, ze nebudu vyrabat iba jeden typ dveri :D :lol: Pekne, biele, taka klasika a tou clovek nic nepokazi. Z akeho su materialu?

Poslať Napísal: 20 Jan 2021, 10:50 

Fredikka....
jasne, mozes ak sa to tu teda da, neviem ci tu nieco take ako sukromna sprava je ale kludne mi to mozes aj sem napisat, ak to teda nie je sukromne...mne je uplne jedno kde mi to napises..

Stránka 19 z 22 [ Príspevkov: 217 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre