Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 16 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 06 Dec 2018, 14:25 

AHOJTE!

DNES BOL SUPER DEN A CHCEM SA S VAMI ON PODELIT ;) MOJ MANZEL MA ZOBRAL DO BRATISLAVY NA VYLET A POBEHALI SME SNAD VSETKY OBCHODY S NABYTKOM A STUDIA, V KTORYCH PONUKAJU VCHODOVE A INTERIEROVE DVERE. ANI SOM NETUSILA, ZE V BA MA SHOWROOM CESKA FIRMA SAPELI. HNED AKO SME DO NEHO VOSLI SOM VEDELA, ZE SI TAM VYBERIEM :) A AJ TAK BOLO! KONECNE MAME VSETKY DVERE DO DOMU VYBRATE A OBJEDNANE :) TAKYTO MIKULASOVIA BY MOHLI BYT AJ KAZDY DEN, CO POVIETE? :D :lol:

Poslať Napísal: 24 Dec 2018, 15:00 

Emilia_Sokyinová píše:
AHOJTE!

DNES BOL SUPER DEN A CHCEM SA S VAMI ON PODELIT ;) MOJ MANZEL MA ZOBRAL DO BRATISLAVY NA VYLET A POBEHALI SME SNAD VSETKY OBCHODY S NABYTKOM A STUDIA, V KTORYCH PONUKAJU VCHODOVE A INTERIEROVE DVERE. ANI SOM NETUSILA, ZE V BA MA SHOWROOM CESKA FIRMA SAPELI. HNED AKO SME DO NEHO VOSLI SOM VEDELA, ZE SI TAM VYBERIEM :) A AJ TAK BOLO! KONECNE MAME VSETKY DVERE DO DOMU VYBRATE A OBJEDNANE :) TAKYTO MIKULASOVIA BY MOHLI BYT AJ KAZDY DEN, CO POVIETE? :D :lol:

- - a vy ste isli umyselne do bratislavy zhanat dvere alebo ste sli len na vylet a ked sa vam zapacili, tak ste ich objednali? - - a pochval sa, ake si vybrala, kludne mi postaci aj fotka z nete - -

Poslať Napísal: 02 Jan 2019, 11:56 

DAGMAR!

BOL TO V PRVOM RADE VYLET ALE MALI SME NA PLANE POBEHAT AJ PREDAJNE. UZ DOMA SOM SI POZERALA KDE SU AKE, ABY SOM VEDELA, KDE MAME IST. FUHA, FOTKU BY SI CHCELA? TO BUDE MOMENTALNE PROBLEM, KEDZE NEMAM CAS ICH HLADAT NA INTERNETE. ZAJTRA ALEBO V PIATOK TI POSLEM, OKI?

Poslať Napísal: 03 Jan 2019, 11:42 

Ako vravíš Branči, súhlasím s tebou ;) :) Ak si nechajú poradiť od skúsenejších ľudí, tak budú mať kvalitné dvere, ktoré im dlho vydržia :) A inak do Nového roku ti prajem všetko len to dobré ;) Trošku neskor ti to prajem ale nebola som tu vôbec cez sviatky a ani medzi sviatkami, nemala som vôbec čas :/

Poslať Napísal: 08 Jan 2019, 09:59 

@Miuš_3525 jj len aby nas pocuvli ale tak to je uz kazdeho osobna vec :) Nikoho predsa nemozme nutit do nicoho! Aj tebe to iste prajem! ;)

Poslať Napísal: 10 Jan 2019, 09:54 

Emilia_Sokyinová píše:
DAGMAR!

BOL TO V PRVOM RADE VYLET ALE MALI SME NA PLANE POBEHAT AJ PREDAJNE. UZ DOMA SOM SI POZERALA KDE SU AKE, ABY SOM VEDELA, KDE MAME IST. FUHA, FOTKU BY SI CHCELA? TO BUDE MOMENTALNE PROBLEM, KEDZE NEMAM CAS ICH HLADAT NA INTERNETE. ZAJTRA ALEBO V PIATOK TI POSLEM, OKI?

- - tak pekny vylet ste si naplanovali - - a co okrem predajni ste v Bratislave boli este pozriet? - - v pohode, ja si pockam, mas cas - - nechcem ta nahanat - -

Poslať Napísal: 14 Jan 2019, 13:11 

DAGMAR!

BOLI SME POZRIET BRATISLAVSKY HRAD A TAKTIEZ SME SA BOLI NAPAPAT V UFE, TAKZE SME MALI CELU BRATISLAVU NA DLANI. TAM BOLO UZASNE! TO SOM DOSTALA OD DRAHEHO NA NARODENINY, TAK SME TO BOLI VYUZIT :) SOM RADA, ZE SI TRPEZLIVA. A MOZEM SEM PRIAMO LINK NA NE POSLAT? LEBO MI SEM NEJDU PRIDAT FOTKY :/

Poslať Napísal: 18 Jan 2019, 10:35 

Emilia_Sokyinová píše:
DAGMAR!

BOLI SME POZRIET BRATISLAVSKY HRAD A TAKTIEZ SME SA BOLI NAPAPAT V UFE, TAKZE SME MALI CELU BRATISLAVU NA DLANI. TAM BOLO UZASNE! TO SOM DOSTALA OD DRAHEHO NA NARODENINY, TAK SME TO BOLI VYUZIT :) SOM RADA, ZE SI TRPEZLIVA. A MOZEM SEM PRIAMO LINK NA NE POSLAT? LEBO MI SEM NEJDU PRIDAT FOTKY :/

- - ejha, tak v ufe ste boli? - - tak to uz ano! - - v dobrom ti zavidim - - tam sme sa my este nedostali, kedze to tam je velmi drahe - - krasny darcek ti daroval - - kludne mozes, mne to vadit nebude - - a to sa ti tiez priznam, ze vobec neviem, ako sa sem pridavaju fotky - - tak asi ine nebudes mat ani na vyber, lebo ja ich chcem vidiet! - -

Poslať Napísal: 23 Jan 2019, 14:33 

Ahojte! Môžte mi poradiť, kde sa najlepšie oplatí kúpiť bezpečnostné dvere? Ďakujem ;):)

Poslať Napísal: 30 Jan 2019, 09:32 

Mončurda píše:
Ahojte! Môžte mi poradiť, kde sa najlepšie oplatí kúpiť bezpečnostné dvere? Ďakujem ;):)

Síce má väčšina ľudí bezpečnostné dvere od Adla, lebo tie stále aj reklamujú ale my sme si bezpečnostné dvere a aj ostatné interiérové objednávali od firmy SAPELI.. U nich nám cena prišla lepšia, síce tiež nebola najnižšia ale zase chceli sme kvalitu, takže podľa ceny sme sa až tak neriadili. No čo sa týka dizajnového prevedenia a hlavne komunikácie, tak oni boli o 100 krát lepší.. A nebanujeme.. Super sú všetky dvere od nich..

Stránka 16 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre