Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 15 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 24 Aug 2018, 12:24 

Evita biele? Juuuj, také sú najkrajšie ;) ;) ;) :) Áno, ak ich nájdeš, tak mi ich sem hoď. Som zvedavá na ne ;) ;)

Poslať Napísal: 06 Okt 2018, 23:58 

vies Fifoo aj ja som bol rozhodnuty, ze len bezpecnostne idem hladat ale potom mi jeden znami povedal, ze on daval obycajne a ze su taktiez kvalitne..,tak som ostal zmeteny a napisal som sem, aby som zistil, aky maju na to ostatni ludia nazor..,nehovorim, ze nakoniec nedam bezpecnostne ale chcem zistit plusy a minusy lebo predsa len tie bezpecnostne su drahsie ako klasicke..,preco si zastancom len bezpecnostnych??

Poslať Napísal: 09 Okt 2018, 13:01 

Vieruša píše:
Evita biele? Juuuj, také sú najkrajšie ;) ;) ;) :) Áno, ak ich nájdeš, tak mi ich sem hoď. Som zvedavá na ne ;) ;)

A preto sme si ich aj vybrali, lebo boli fakt najkrajšie so všetkých a aj máme veľmi radi bielu farbu :) :) Bohužiaľ som ich ešte nenašla ale je pravda, že som na to ani moc veľa času ešte nemala :/ Takže to ešte viacej pozriem a hneď ako ich nájdem, tak ti ich sem pridám, okey?

Poslať Napísal: 12 Okt 2018, 11:42 

@Aron to v ziadnom pripade nerob! Nekupuj obycajne dvere! To sa uz teraz vobec neoplati, kedze bezpecnostne stoja len o niekolko stoviek viacej ale zase budes mat po cely zivot vacsiu istotu a bezpecnost! Bezpecnostne dvere maju velmi vela vyhod (ani sa mi ich sem nechce vsetky vypisovat) ale tu si zopar precitaj: https://www.sapeli.cz/sk/vsetko-o-bezpe ... ch-dverach. Uvidis, ze potom hned zmenis nazor!

Poslať Napísal: 17 Okt 2018, 14:54 

vdaka Branci za ten link, idem si to pozriet..,potom sa uz snad rozhodnem, ci bezpecnostne alebo klasiky...,ozvem sa neskor...,

Poslať Napísal: 18 Okt 2018, 13:52 

Súhlasím s Branči, práve na vchodových dverách by sa šetriť nemalo, a keď kúpite nejaké kvalitné máte zase na pár desiatok rokov zariadené…síce stoja viac, ale zase tak hrozné to nie je, ja som ich kupoval nedávno u vekry a myslel som si že to bude stáť viac a vyšlo to celkom dobre, chce si to napríklad počkať na zľavy a poriadně hľadať.

Poslať Napísal: 29 Okt 2018, 13:32 

Tiež súhlasím s tým, že na vchodových ale podľa mňa ani na interiérových dverách by sme nemali šetriť! Toto je investícia, ktorá vám vydrží desiatky rokov ak správne zvolíte. My sme preto dlho vyberali a sme radi, že sme napokon zašli do predajne Sapeli a u nich sme všetky dvere do domu vybrali. Áno, je pravda, že boli trošku drahšie ale aspoň viem, že sú kvalitné a že mám na ne poriadnu záruku! No je to vec každého človeka a nemôžme nikoho do ničoho nútiť!

Poslať Napísal: 05 Nov 2018, 12:55 

@Aron pevne dufam, ze sa rozhodnes pre bezpecnostne! Daj potom vediet, ake si zvolil. Som riadne zvedavy!

@Furry vdaka ti za podrzanie strany!

@Mius_3525 velmi dobre si to napisala! Fakt sa neoplati setrit na takychto veciach, ktore sa pouzivaju kazdy den a ktore maju vydrzat dlhe roky! Vy ste tiez u nich kupovali? Aj my od nich mame:):)

Poslať Napísal: 23 Nov 2018, 23:44 

Ďakujem Branči za uznanie ;) :) Áno kupovali sme u nich. Keby nie, tak ich tu ani nespomínam ;) Tak máme rovnako kvalitné dvere obidvaja :) ;)

Poslať Napísal: 04 Dec 2018, 11:10 

@Miuš_3525 nie je zaco, rado sa stalo:):) To veru mame a snad aj viaceri budu mat, ked posluchnu nase rady:);)

Stránka 15 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre