Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 13 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 11 Máj 2018, 08:31 

Spaciir možno by som vedel, veď kvalitu od šmejdu vieš hneď rozpoznať! :) :)
Evita neviem, koľko pre teba znamená príliš drahé? Jednoznačne musíš počítať s tým, že sú o niečo drahšie ako keď kupuješ dvere v nejakých veľkých obchodných domoch - kde nájdeš všetko za lacný peniaz no je to na úkor kvality. Ja radšej kúpim drahšie ale viem, že ma to vydrží dlhšie!

Poslať Napísal: 14 Máj 2018, 08:25 

tono41 presne, to vies skoro vzdy rozoznat..niekedy sa staci len pozriet a vidis to ;) :) :D

Poslať Napísal: 25 Máj 2018, 07:44 

Tono41 píše:
Spaciir možno by som vedel, veď kvalitu od šmejdu vieš hneď rozpoznať! :) :)
Evita neviem, koľko pre teba znamená príliš drahé? Jednoznačne musíš počítať s tým, že sú o niečo drahšie ako keď kupuješ dvere v nejakých veľkých obchodných domoch - kde nájdeš všetko za lacný peniaz no je to na úkor kvality. Ja radšej kúpim drahšie ale viem, že ma to vydrží dlhšie!

Tono,

tak pre mňa znamená draho, keď by som musela dať za dvere vyše 1 000€ - to je už mega veľa a nedala by som toľko za jedny dvere :( S tým aj počítam ale tak v takých obchodoch dostať kúpiť za cca 150 - 200€, takže v Sapeli by som kúpila do nejakých 500€, hm?

Poslať Napísal: 01 Jún 2018, 11:03 

Evita samozrejme, že u nich za tie peniaze kúpiš dvere...A dokonca si aj veľa povedala..My sme u nich platili 300€ za jedny..Nemáš sa čoho obávať.. ;) :)

Poslať Napísal: 04 Jún 2018, 08:43 

Spaciir presne tak to je ;) :)
Evita dobre si napísala, že v niektorých obchodoch majú aj za 150€ len aká je potom kvalita? Dovolím si tvrdiť, že ŽIADNA! Radšej si priplať dve či tri stovky a máš o mnoho kvalitnejšie dvere, ktoré ti aj nejaké to obdobie vydržia! U nich za toľko samozrejme, že kúpiš dvere! Toho sa vôbec báť nemusíš :)

Poslať Napísal: 06 Jún 2018, 13:38 

Evita :)
Ale také lacné by som ti vôbec neodporúčal kupovať. A ak sa pre ne aj rozhodneš tak sa zmier s tým, že po rokoch ich budeš chcieť vymeniť lebo sa opotrebujú a nebudú už pekné. Radšej investuj do kvality. Vyplatí sa ti to, uvidíš!!

Poslať Napísal: 11 Jún 2018, 08:23 

Tono41 píše:
Spaciir presne tak to je ;) :)
Evita dobre si napísala, že v niektorých obchodoch majú aj za 150€ len aká je potom kvalita? Dovolím si tvrdiť, že ŽIADNA! Radšej si priplať dve či tri stovky a máš o mnoho kvalitnejšie dvere, ktoré ti aj nejaké to obdobie vydržia! U nich za toľko samozrejme, že kúpiš dvere! Toho sa vôbec báť nemusíš :)

Vieruša,

áno? Tak to je super, to si ma teraz potešila. Lebo cenový strop som si síce dala 500€ ale keď zoženiem lacnejšie dvere, tak budem len rada! Aspoň si za ušetrené peniaze budem môcť kúpiť niečo iné ;) :)

Tono,

vidím, že viacerí máte taký názor a je to teda asi tak! Verím Vám a tentokrát poslúchnem cudzích a nebudem si presadzovať svoje!

Ďurike,

ďakujem aj tebe za názor. Ty od Sapeli nebodaj máš tiež dvere, hm?

Poslať Napísal: 13 Jún 2018, 07:26 

Evita to ti verím, že pre teba bude len lepšie, keď ušetríš..To predsa poteší každého jedného z nás, keď platíme menej:-)...A plánuješ tam aj ísť?..Či už si bola?..

Poslať Napísal: 18 Jún 2018, 10:40 

Evita ;)
Nie je začo, rado sa stalo a kľudne aj nabudúce ;) :) Predstav si, že áno ;) Majú už viacej rokov, keďže sme ich kupovali pred cca 6timi do bytu. No už teraz ti môžem povedať, že keď postavíme barak (na ktorom pomaly pracujeme) tak aj tam kúpim jedine od nich. Nám veľmi vyhovujú! A hlavne sme za tých 6 rokov s nimi nemali žiadne problémy! Nemuseli sme nič meniť, nič reklamovať!

Poslať Napísal: 22 Jún 2018, 10:32 

Vieruša píše:
Evita to ti verím, že pre teba bude len lepšie, keď ušetríš..To predsa poteší každého jedného z nás, keď platíme menej:-)...A plánuješ tam aj ísť?..Či už si bola?..

Vieruša,

ešte som tam nebola ale dnes poobede tam ideme ;) :) Manžel príde pre mňa po robote a hneď tam ideme. Dám potom echo ako sme dopadli :)

Ďurike,

super, to je najlepšie, keď človek nemá dlhé roky s tovarom problém! Taktiež nemám nervy na to, furt niečo reklamovať a podobne. Preto sme si s mužom povedali, že radšej aj investujeme!!

Stránka 13 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre