Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 12 z 18 [ Príspevkov: 180 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 05 Apr 2018, 06:52 

anna42 píše:
Vždycky záleží, co člověk očekává. Pokud si necháte udělat dveře na zakázku, tak výsledek může být cokoliv mezi úžasnými dveřmi až po zbytečně vyhozené peníze. Pokud si zvolíte nějaké sériově vyráběné, tak sice nedostanete žádné umělecké dílo, ale máte takřka jistý určitý standard co se odolnosti a spolehlivosti týče. :) S tím, že i mezi sériovou výrobou se dají najít moc pěkné kousky. Třeba tady.

povedal by som, že tak je to so všetkým. keď človek veľa očakáva, väčšinou býva dosť sklamaný. ale keď má raz človek dobré odporúčania na nejakú firmu, tak je väčšia pravdepodobnosť, že dostane to, za čo si aj zaplatil. keďže od viacerých nezávislých ľudí vie, že tá firma si svoju prácu robí dobre, no nie? skúsenosti ľudí sú dosť podstatné podľa mňa a ja sa toho dosť držím! keď niečo chcem kupovať, vždy si dopredu pozisťujem nejaké informácie a až potom idem do toho. a takto isto my poradili aj firmu Sapeli, keď som zháňal dvere. a teraz môžem už napísať, že mi aj dobre poradili. máme ich už dlho a stále plnia svoju funkciu veľmi dobre a aj dobre vyzerajú. no ako tu už niekto napísal, 100 ľudí - 100 chutí a názorov!

Poslať Napísal: 06 Apr 2018, 08:20 

anna42 no seriove dvere by som si osobne nikdy nekupoval..to mi pridu take dvere vyrobene z papieru a bal by som sa, ze lupic mi ich lahko vyrazi a podobne...osobne som skor za priplatenie si za kvalitu!!!

Poslať Napísal: 10 Apr 2018, 11:06 

@PavelHlinka mas uplnu pravdu! Velmi dobre si to napisal, suhlasim s tebou a s tvojim nazorom! My od nich dvere mame a velice nam vyhovuju!!

Poslať Napísal: 11 Apr 2018, 12:21 

Jakub píše:
@PavelHlinka mas uplnu pravdu! Velmi dobre si to napisal, suhlasim s tebou a s tvojim nazorom! My od nich dvere mame a velice nam vyhovuju!!

vďaka ti za podporu, vážim si ju. a aké dvere od nich máte? kedy ste menili? napíš čosi viac aby aj iní ľudia vedeli;-) :-)

Poslať Napísal: 19 Apr 2018, 11:49 

Spaciir to nie že ti prídu ale oni také aj v skutočnosti sú! Vôbec nie sú pekné a už duplom nie kvalitné! To radšej odporúčam všetkým ľudom si stovku priplatiť a mať už kvalitné dvere, ktoré vydržia dlhé roky! Napríklad taká firma Sapeli má dosť dobré dvere. Od nich sme brali my a úplne všetko bolo v pohode a dvere sú odlišné od ostatných! Sú výnimočné! Nám išlo hlavne o to a už tá cena, že bola o čosi vyššia tak sa to dalo prežiť!

Poslať Napísal: 20 Apr 2018, 08:57 

tono4 presne, dobre si to napisal!..neda mi nesuhlasit s tebou...na tu firme som taktiez pocul dobre ohlasy ;) :) ...viacero ludi ma od nich dvere..a dokonca sme raz boli na dovolenku na Donovaloch a tam v jednom apartmane mali dvere od nich :) :D

Poslať Napísal: 23 Apr 2018, 10:56 

Spaciir má, to máš pravdu. Poznám aj ja takých čo majú od nich. Áno? A čo tam boli ešte nálepky či ako si to rozoznal, že sú od nich? :shock: :shock:

Poslať Napísal: 24 Apr 2018, 09:49 

tono41 rozoznal som ich vdaka nalepke, ktora bola v hornom rohu..ale aj hned ako som sa na ne kukol tak som vedel, ze su to nejake kvalitnejsie dvere a nie len nejake polske...je to vidno volnym okom!..som si isty, ze aj ty by si to vedel rozoznat.. 8-) !

Poslať Napísal: 27 Apr 2018, 13:26 

@PavelHlinka mame od nich aj interierove a aj bezpecnostne vchodove. My sme od zaciatku boli rozhodnuty, ze si najdeme jednu firmu a od nej zoberieme vsetky dvere! A tak aj bolo! A bolo to asi pred dvoma rokmi, no nepamatam si presne. Na toto hlavu nemam:/:/ Chces aj konkretny typ dveri vediet aky mame?

Poslať Napísal: 07 Máj 2018, 13:07 

Tono41 píše:
Spaciir to nie že ti prídu ale oni také aj v skutočnosti sú! Vôbec nie sú pekné a už duplom nie kvalitné! To radšej odporúčam všetkým ľudom si stovku priplatiť a mať už kvalitné dvere, ktoré vydržia dlhé roky! Napríklad taká firma Sapeli má dosť dobré dvere. Od nich sme brali my a úplne všetko bolo v pohode a dvere sú odlišné od ostatných! Sú výnimočné! Nám išlo hlavne o to a už tá cena, že bola o čosi vyššia tak sa to dalo prežiť!

Pekný deň Tono,

mohla by som sa spýtať, čo Vás dvere od nich stáli? Nemajú ich príliš drahé oni?

Za odpoveď vopred ďakujem ;)

Stránka 12 z 18 [ Príspevkov: 180 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre