Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 04 Okt 2017, 06:55 

matico tak to som potom nic nepovedal..nevedel som, ze mate doma bezpecnostne dvere..nejako som si to tu zle precital...okey, tak rad aj nadalej..keby nieco, tak sa kludne mozte aj mna spytat..mam tiez skusenosti s nejakymi firmami..

Poslať Napísal: 05 Okt 2017, 19:32 

Grut píše:
matico tak to som potom nic nepovedal..nevedel som, ze mate doma bezpecnostne dvere..nejako som si to tu zle precital...okey, tak rad aj nadalej..keby nieco, tak sa kludne mozte aj mna spytat..mam tiez skusenosti s nejakymi firmami..

To je v pohode, nič si z toho nerob. Budem aj naďalej radiť, preto som sem napísal:-) No môžeš aj ty napísať s ktorými firmami máš skúsenosť. Nenahneváme sa. Viac skúsenosti viac rozumu;-)

Poslať Napísal: 06 Okt 2017, 09:34 

Matico pravdu povediac túto firmu až tak moc nepoznám. Počula som o nej ale vôbec neviem aké dvere ponúkajú. Musím kuknúť ich stránku aby som bola múdrejšia. Mohol by si mi ale napísať aj tie ostatné firmy v ktorých ste sa boli popozerať?

Poslať Napísal: 09 Okt 2017, 08:00 

Vanda píše:
Matico pravdu povediac túto firmu až tak moc nepoznám. Počula som o nej ale vôbec neviem aké dvere ponúkajú. Musím kuknúť ich stránku aby som bola múdrejšia. Mohol by si mi ale napísať aj tie ostatné firmy v ktorých ste sa boli popozerať?

Môžem ti povedať, že oni ponúkajú kvalitné dvere. Aj za ne zaplatíš o trochu viacej peňazí ale vieš, že je to kvalita za čo si si zaplatila a nie len nejaký šmejd. My sme pozerali už len dvere od Adlo, ale tie nám prišli ešte drahšie. Takže rozhodnutie bolo jasné a preto sme sa vrátili k Sapeli a u nich vybrali

Poslať Napísal: 10 Okt 2017, 14:29 

matico kludne mozem napisat, mne to nerobi problem...kto chce vediet, nech napise a ja mu s radostou odpisem...no mam len s jednou firmou osobnu skusenost...kedze este len raz sme kupovali dvere:-)

Poslať Napísal: 12 Okt 2017, 07:33 

Matico no dverám od Adlo sa chcem aj ja vyvarovať. S nimi v rodine nemáme dobrú skúsenosť, takže to jednoznačne hneď vylučujem. A sapeli má niekde aj showroom, kde by som mohla vidieť nejaké ich dvere?

Poslať Napísal: 13 Okt 2017, 09:53 

Vanda píše:
Matico no dverám od Adlo sa chcem aj ja vyvarovať. S nimi v rodine nemáme dobrú skúsenosť, takže to jednoznačne hneď vylučujem. A sapeli má niekde aj showroom, kde by som mohla vidieť nejaké ich dvere?

Prečo s nimi nemáte dobré skúsenosti? Museli ste riešiť reklamácie, či niečo iné? Áno majú aj v Bratislave predajňu alebo potom si kukni tu na ich stránke https://www.sapeli.cz/sk/predajcovia, majú vypísané predajne na Slovensku

Poslať Napísal: 16 Okt 2017, 10:35 

Prosím vás, nájde sa tu niekto kto má presklené vchodové dvere alebo niekto kto vie poradiť kde kúpiť nejaké kvalitnejšie? Nechceme už žiadne lacné a nekvalitné dvere, už ich máme dosť.

Poslať Napísal: 17 Okt 2017, 10:07 

elena si si ista, ze chces presklene vchodove dvere?..nebojis sa, ze to bude pre zlodejov velmi jednoduche rozbit len sklo a uz budu u teba v byte/dome?..nerozmyslala si skor o bezpecnostnych dverach alebo len klasickych celo vyplnenych?

Poslať Napísal: 19 Okt 2017, 07:11 

@Grut Presne to isté mi povedal aj môj manžel :lol: Keď mne sa to hrozne páči a už som to videla na viacerých domoch. Ale nechcem celé presklené ale iba v hornej polovici dverí také štyri štvorce vieš ako to niekedy býva v tých amerických filmoch. Myslíš, že aj to je moc riskantné?

Stránka 2 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre