Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 31 [ Príspevkov: 310 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 03 Nov 2017, 18:26 

Ahojte! Poprosila by som ľudí, ktorí majú nejaký produkt z tejto firmy aby mi napísali. Vyhliadla som si u nich rolety ale majú pekné aj žalúzie. Čo myslíte, sú lepšie žalúzie alebo rolety? Aj ohľadne tohto by som potrebovala pomoc. Ďakujem ľudia už vopred za každú jednu radu!

Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 07 Nov 2017, 13:42 

sima funkcne su rolety a zaluzie na tej istej urovni... je uz cisto len na tebe, co sa ti viacej paci... my mame doma rolety, kedze moja zena chcela len rolety a o zaluziach nechcela ani len pocut... mne to bolo jedno, no ked ona chcela, tak som jej v tom vyhovel... medzi ktorymi sa rozhodujes?

Poslať Napísal: 08 Nov 2017, 08:28 

Grut píše:
sima funkcne su rolety a zaluzie na tej istej urovni... je uz cisto len na tebe, co sa ti viacej paci... my mame doma rolety, kedze moja zena chcela len rolety a o zaluziach nechcela ani len pocut... mne to bolo jedno, no ked ona chcela, tak som jej v tom vyhovel... medzi ktorymi sa rozhodujes?

A prečo o žalúziach nechcela ani počuť? Veď stále patria medzi moderné, či? Tak vybratých ich mám viacej len ešte neviem, ktorá firma je dobrá a predáva kvalitné produkty. V tom by som potrebovala tiež poradiť. A vy máte vonkajšie alebo vnútorné rolety?

Poslať Napísal: 08 Nov 2017, 12:23 

- sima - my mame od nich latkove rolety. chceli sme len taku dizajnovku do domu. predpokladam, ze si si uz pozerala ich stranku. pridaj nejake fotky, medzi cim sa rozhodujes. bude sa lepsie radit:)

Poslať Napísal: 14 Nov 2017, 11:38 

sima hlavne preto, lebo na udrzbu su tazsie...na rolety sa predsa len tak prach neusadza...a samozrejme, ze to odovodnovala aj tym, ze rolety su modernejsie...vonkajsie sme davali...ktore firmy si pozerala?...

Poslať Napísal: 15 Nov 2017, 19:18 

Áno Radain pozerala som si už ich stránku, to si dobre napísal. Rada by som sem pridala aj fotky, ale neviem ako sa to:-/ Keďže tu nikde nevidím priložiť prílohu. Môžem ti priamo link poslať? Ako ti vyhovovali ich ceny a montáž?

Grut nad tým som aj ja uvažovala, že tie rolety sú z tohto hľadiska asi lepšie. Zatiaľ som skúmala len firmu Isotra. Tam sa mi najviac roliet a žaluzí zapáčilo

Poslať Napísal: 16 Nov 2017, 09:52 

- sima - tu sa to tak tazsie priklada, musela by si ist cez jednu taku inu stranku a potom sem pridat len link. no pre teba bude lahsie, ked mi posles dany link z ich stranky. mne vyhovovalo vsetko. aj pristup, aj ceny ako i profesionalita. vsetko bolo fajn!

Poslať Napísal: 20 Nov 2017, 16:30 

Radain tak ti sem pridám dva linky, ktoré u mňa tak vyhrávajú. V tomto sú žalúzie, ktoré sa mi z ich ponuky najviac páčia, sú to tieto: http://www.isotra.sk/odahcena-zaluzia-cetta-35. A tieto rolety sa mi páčia: http://www.isotra.sk/interierove-rolety-rollite. Teraz poraď, pre ktoré sa rozhodnúť a čo bude lepšie. Obidvoje sú vnútorné. Vonkajšie nechcem!

Poslať Napísal: 21 Nov 2017, 12:25 

- sima - to som si vsimol, ze obidvoje su vnutorne. keby bolo na mne, tak by som sa rozhodol pre zaluzie. pri nich mas moznost aj elektrickeho ovladania, co je si myslim, velmi dobra vyhoda v dnesnej dobe!

Poslať Napísal: 22 Nov 2017, 08:38 

sima ale ISOTRA je len znacka a ich produkty predavaju ine firmy...viem, ze maju internetovu stranku a tam pofotene vsetky produkty ale oni len vyrabaju a dalej dodavaju do predajni...to len aby si vedela, ked budes chciet od nich objednat zaluzie ci rolety, ze si musis pozriet ich siet predajcov..

Stránka 1 z 31 [ Príspevkov: 310 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre