Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 25 z 26 [ Príspevkov: 251 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Tepelné čerpadlo
 Poslať Napísal: 07 Júl 2022, 11:27 

frigo tak jasne ako pokial to chces mat poriadne, maximalne sa spojit s firmou od ktorej budes a chces brat cerpadlo ci ti ona vie odporucit niekoho kto to robi. vacsinou su takto firmy ktore spolu spolupracuju co sa takychto veci tyka.

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 06:00 

Frigo tak na tú prvú časť otázky si už zrejme odpoveď dostal a čo sa týka toho finančného pokrytia, ako jasné treba počítať s tým že to stojí nejaké peniaze plus teraz sa dá pekne vybaviť aj dotácia takže by nemal byť problém.

Poslať Napísal: 25 Júl 2022, 23:16 

Frigo v pohode aj ja toto riesim presne. Ze teda ci by to bol vhodny sposob vykurovania prave pre moj dom a teda ci a ako by sa mi to oplatilo aky konkretny. No len veru je toho na trhu vela z coho sa da vyberat ze na to si treba vyhradit aj dostatok casu aby si si vedel dobre vybrat.

Poslať Napísal: 31 Júl 2022, 12:13 

a posunul si sa nejak vo výbere? ono je na trhu momentálne tých firiem toľko, že sa ani nečudujem niektorím ľuďom, že sa v tom výbere tak nejak zamotajú a len tápajú. človek by chcel čo to aj ušporiť, keďže mnohé veci šli s cenami hore, no napríklad na kotli, to by som ja osobne neriešil, keďže je to taká primárna vec, od ktorej očakávaš, že vydrží, no kvázy aj čo to svojím fungovaním ušporí

Poslať Napísal: 31 Júl 2022, 12:16 

Si sa niekde sekol. Ako mas pravdu, len mi tu riesime cerpadlo :)

Poslať Napísal: 31 Júl 2022, 12:19 

heh no vidi to ja som myslel cerpadlo, len mi prebehla reklama na kotle a nejak my asi usli pismena. ale myslel som cerpadlo. som rad, ze si ma na to upozornil

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 10:43 

To je v pohode stane sa, clovek aj ked na nieco mysli, ine mu prebehne pred ocami a myslienka sa rychlo strati

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 11:39 

Frigo tak ako si na tom , aj si sa k nejakej značke teda už priklonil?

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 09:54 

my sme toto riesili akurat pred nedavnom a poviem, bolo to celkom narocne, kedze firiem ponukanych tepelne cerpadla je teraz ako maku. presli sme si niekolkymi pokial sme sa rozhodli priamo pre jednu, aj to by som ze nakoniec zavazila ochota a styl komunikacie akym s nami stretnutia viedli

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 10:24 

heh vidis a to by clovek nepovedal, ze aj to moze pri vybere firmy zavazit. no malo by sa prihliadat aj na to, clovek ma aj pri vybere no aj pri samotnej montazi mnoho krat tak povediac otazky za pochodu a je fajn, ak mu predavajuci ale aj montaznici v pohode odpovedaju

Stránka 25 z 26 [ Príspevkov: 251 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre