Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 24 z 24 [ Príspevkov: 239 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Tepelné čerpadlo
 Poslať Napísal: 16 Jún 2022, 07:44 

dero fuha vidis to, este ze si napisal som nevedel ze aby to bolo tak na poriadku by sa to malo dat spravit, to sa asi potom bude aj lahsie rozhodovat ze ake ci? mayo905 a ty si si vsetky taketo technicke veci zistoval sam alebo ked si si nasiel firmu co ti ho pride zapojit tak oni ti to pred tym pozistovali?

Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 06:29 

Ale teda som rada, ze ste tu viaceri pisali aj ako to funguje, ono predsa len clovek aby ziskal nejaky ten prehlad, je lepsie ked vie a vidi ze sa do toho rozumie viac ludi a tym padom sa aj dobre orientuje :) No zatial sme si dali vypracovat navrh na mieru a uvidime ze s akym cerpadlom to pojde :)

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 07:07 

ysjek osobne si myslim, ze je ovela jednoduchsie ak hned oslovis firmu a oni ti vypracuju presne sity projekt alebo teda navrh presne na teba a tvoj dom. potom sa uz budes vediet aj ty rozhodnut a lepsie orientovat po com sa pozerat.

Poslať Napísal: 24 Jún 2022, 07:15 

NataliGregorova no tak super, som aj ja rád že sme teda nejako pomohli pri tom rozhodovaní. Ono je to niekedy ťažšie sa rozhýbať ale už keď také niečo človek doma má, je to iná pohodička. Takto všetko ponastavované, technika čo sa dá ovládať aj prostredníctvom mobilu, to je top.

Poslať Napísal: 28 Jún 2022, 05:50 

Ysjek zistuj zistuj :D Ako sa hovori, ved ako inak by si prisiel na to ze aky vykon alebo presnejsie aky typ cerpadla je pre teba ok. Jedine vsetky informacie co mas poskytnut firmu a ona ti uz vypracuje nejaky ten navrh na mieru :) Nam tak poradili Wolf a je to super, ze vlastne sa s tym netrapime uplne tak my, kedze ako laici sme s tym nemali tolko skusenosti vies ako. Vrato_M ano jasne uz sa tesime ze sa to hybe a uz bude dobre, ono je asi najtazsie na zaciatku sa rozkukat a nejako rozhybat :)

Poslať Napísal: 29 Jún 2022, 05:42 

nataligregorova no tak super ze aj vam sa to takto postupne hybe. a na kedy to akoze vyzera ze by ste to mohli mat aj realizovane? :) ci cakate este len na ten navrh na mieru ako si napisala? :)

Poslať Napísal: 30 Jún 2022, 08:44 

Pripnem sa, pretože som akurát s kamarátom rozoberal nejakú takú funkciu a celkovo využitie tepelného čerpadla. No a zaujímalo by ma, tí čo ho už máte, tak aké je najlepšie čo sa typu týka prípadne finančná stránka - dá sa to pokryť prvotné náklady?

Poslať Napísal: 01 Júl 2022, 06:42 

frigo tepelne cerpadla su super vec. len presne treba vediet neviem ci vzhladom na okolie/podlozenie tvojho domu ze ake by bolo ok, ci vzduch-voda, voda-voda atd. su rozne treba spravit mozno aj nejaky prieskum a dat si spravit predbezne navrh ze aky vykon by bol dobry u teba.

Poslať Napísal: 04 Júl 2022, 10:06 

Ysjek ano presne tak :) Vies co to uvidime aj podla navrhu ako sa to cele vypracuje tak budeme postupovat :) Frigo tak toto ked sme riesili tak sme vedeli ze chcem aj na ohrev aj na vykurovanie :) Ale mas rozne zalezi presne len na tom vyuziti.

Stránka 24 z 24 [ Príspevkov: 239 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre