Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 22 z 23 [ Príspevkov: 224 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Tepelné čerpadlo
 Poslať Napísal: 30 Mar 2022, 06:28 

NataliGregorova tak tam je toho viac čo by bolo ok spraviť pred tým ako s rozhodneš pre čerpadlo ale áno geologický prieskum je ok, lebo ti môže povedať či je také alebo onaké čerpadlo vieš ako. A teraz ste na tom ako? Idete nejako postupovať?

Poslať Napísal: 01 Apr 2022, 07:22 

nataligregorova tak asi v uz len ostava si pozistovat informacie a znova to zacat riesit no nie? a nie je to taka veda, ked spolupracuje clovek s normalnou a dobrou firmou tak to ide jedna basen ako sa hovori.

Poslať Napísal: 04 Apr 2022, 07:48 

No ved v poriadku ale ako zistime ze teda ake vsetky informacie potrebujeme my, alebo teda nejaka firma, od ktorej by sme cerpadlo brali? Myslite ze je toho vela na co treba mysliet?

Poslať Napísal: 14 Apr 2022, 06:24 

NataliGregorova vies co pokial uz si takto na zaciatku neviete dat rady, tak sa fakt rovno obratte na firmu, nech vam povedia co a ako, co k tomu treba vediet, zistit, a ake cerpadlo by bolo pre vas ok. My mame od Wolfu a je super. Tiez som to tak spravil ze som vyuzil ich odborne poradenstvo a je to fajn, lebo tiez som laik. Takze tvoja odpoved na otazku ze ci je toho vela na co mysliet, to si myslim ze sa tiez lisi aj od typu ake by ste preferovali a tak celkovo.

Poslať Napísal: 20 Apr 2022, 08:02 

nataligregorova tak na ake vsetky veci treba mysliet zistite len tak, ze teda pozriete ponuku ake cerpadla sa asi ponukaju a oslovite firmu, ak sa poskytuje aj odborne poradenstvo treba to vyuzit :) lukky suhlasim s tebou, my mame tiez od nich a vsetko funguje na jednotku. aj mate predbezne ze typ aky by ste chceli? ci vzduch voda alebo tak?

Poslať Napísal: 26 Apr 2022, 08:16 

Lukky no aktualne aj ja riesim tuto otazku, ze ked cerpadlo tak ake a od koho. Netusim ze podla coho vybrat, nemam taky prehlad, tak ani neviem ci treba v takom pripade hned oslovit s predbeznymi ponukami viac firiem alebo to najprv riesit s obornikom na nejake to podlozie ze co by mi odporucil, co myslis?

Poslať Napísal: 27 Apr 2022, 06:43 

Slafo_BA a ty akoze vobec netusis ze ake cerpadlo by si dal hej? No to je zaujimave, tak potom sa jedine treba na odbornikov skusit obratit, nech ti povedia, ze ake asi by sa hodilo, presne nie len podla nejakeho geologickeho prieskumu ale aj podla rozlohy domu a aj na co ho chces vyuzivat atd.

Poslať Napísal: 29 Apr 2022, 07:42 

Lukky aha cize vlastne len staci keby tam zavolam a uz sa popytam co by sme teda potrebovali? A teda ty si ok s danym vyberom? Myslis ze by si si dany typ vedel vybrat popripade aj sam? Co myslis, lebo zvazujeme aj podla ceny ze co by sa tak oplatilo a teda za kolko by sa nam to vratilo, chapes.

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 08:56 

nataligregorova vies co ako fakt pokial sami nejako neviete, budete mat lepsie sa rovno ich opytat. ved si mozete dat vypracovat aj orientacnu nejaku cenovu ponuku, mozno aj podla toho sa budete lepsie vediet orientovat. a vlastne aj ste sa nejako pohli co sa tohto tyka?

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 07:12 

Tak nie je to až taká veda, keď tak si necháš poradiť od nejakých odborníkov, ktorý sa do toho viac vyznajú, oslovíš firmu a čakáš. My sme to tak spravili, kamoš mi vravel o firme Wolf, tak som sa na nich nakontaktoval a mám čerpadlo. Treba si to všetko len vykomunikovať, akú máš predstavu, na čo všetko chcete aby bolo využívané, a potom sa už len typ vyberie.

Stránka 22 z 23 [ Príspevkov: 224 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre