Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 21 z 23 [ Príspevkov: 225 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Tepelné čerpadlo
 Poslať Napísal: 28 Feb 2022, 08:36 

Sršiak_pipo hej veď jasné, lebo ako myslím si aj ja, že keby neviem na čo ho môžem a chcem využívať tak by mi asi ani nevedeli nikde poradiť :D No a tento čo máš, to si si vybral sám alebo ti tiež poradili? Ako chápem čo si napísal, že teda si sa radil s odborníkmi ale myslím tak, že či si sám vedel najprv aký typ a potom si si to dal len odobriť? A ako sa na nich môžem nakontaktovať? Nejako cez stránku?

Poslať Napísal: 01 Mar 2022, 08:22 

daniel1 tak to je hadam jasne :D ked nevies co chces :D tak mal som viacere v hladaciku ako sa hovori, ktore sa mi pozdavali aj vykono aj podla toho na com ho chcel vyuzivat ale nechal som si potom az ku kazdemu poradit.

Poslať Napísal: 03 Mar 2022, 09:43 

Daniel1 no co a ako si pokrocil v rozhodani alebo teda uz mas vybrate nejake to cerpadlo? Lebo som si vsimol ze aj Srsiak_pipo ti dal fajn typ na firmu, tak reku ako to s tebou vyzera :) Ono najlepsie je, ako si spominal, vyplnit nejake tie formulare alebo rovno volat aby sa veci dali do pohybu.

Poslať Napísal: 04 Mar 2022, 10:24 

No tak sedím nad tým každú možnú chvíľu takže predbežne som si už spravil aj prehľad, len teda budem potrebovať spraviť aj prieskum, že či to, čo sa mi pozdáva bude aj ok vzhľadom na podložie a pozemok a všetky tieto okolité vplyvy aby to fungovalo tak ako má.

Poslať Napísal: 08 Mar 2022, 07:23 

daniel1 ved jasne, ono to zase nie je jednoduche rozhodnutie zo dna na den, len teda ak sa sam nevies rozhodnut, bude lepsie vyuzit to poradenstvo. predsa len odbornici najlepsie vedia co je ok ake cerpadlo prisposobene tvojim aj podmienkam aj poziadavkam a podobne.

Poslať Napísal: 16 Mar 2022, 09:34 

Daniel1 suhlasim s tym co ti tu uz popisali, na tepelne cerpadlo jednoducho treba volat odbornika, nech ti povie, ci take alebo onake je ok, aj z toho pohladu geologickeho hej no a potom sa spoj s firmou a povedz im, ze teda o aky typ by si mal zaujem ale vykon potrebujes poradit. Nam tak kamos odporucil Wolf a poviem ti som rad, lebo sam by som asi zabudol na vela veci keby som to riesil.

Poslať Napísal: 18 Mar 2022, 08:55 

Lukky diky za tip. A podľa čoho si si teda vybral od nich čerpadlo? Majú také ktoré presne vyhovovalo tvojím požiadavkám a prípadným podmienkam okolo domu? Čo sa týka ceny, vychádza to ešte v rámci nejakej finančnej normy? Ako by si to zhodnotil?

Poslať Napísal: 21 Mar 2022, 07:27 

V pohode za malo. Fuha, vies co tak cital som si vela o tom aj sa rozpraval s kamaratmi o tom, ze co sa do toho viac vyznaju a teda najlepsie je ked mas aspon predbeznu predstavu ze aky typ chces, ci vzduch voda alebo voda voda a podobne a potom podla vykonu, a vsetkych tychto technicky veci by som povedal, to je vela toho co treba brat do uvahy.

Poslať Napísal: 22 Mar 2022, 09:52 

No u nas to bolo tak, ze manzel zavelil ze ideme do tepelneho cerpadla a tam to akosi skoncilo. Lebo teda sme poculi ze je dobre si dat spravit ten...no geologicky prieskum alebo take nieco, aby sme vedeli, ze to dane cerpadlo bude ok, co sa tyka napriklad podzemnej vody. To su take technicke veci, by som nebola povedala, ja ze clovek pride nejake si od firmy vyberie a hotovo.

Poslať Napísal: 29 Mar 2022, 07:57 

NataliGregorova no a aj to plánujete nejako riešiť? Lebo chápem že to nie je sranda, ale tak čo sa týka potom ušetrených nákladov a všetky tie výhody s tým spojené, tak to sa oplatí či? :)

Stránka 21 z 23 [ Príspevkov: 225 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre