Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 14 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Tepelné čerpadlo
 Poslať Napísal: 05 Máj 2021, 09:50 

treba sa pozerat na vykurovaci vykon a taktiez na chladiaci vykon. to ti napovie, ci je jednotka pre vas dom dostatocna alebo potrebujete silnejsiu/slabsiu. no to ti vacsinou v kazdej firme poradia, kedze oni su na to odbornici a podla projektu domu ti vedia poradit aku jednotku potrebujes.

Poslať Napísal: 11 Máj 2021, 12:04 

"Guš" - aha, no dobré vedieť, tak na to sa teda budem pozerať. Ako je mi jasné, že firma, ktorá jednotky ponúka mi bude vedieť poradiť ale tak chcem si to najprv popozerať aj sám, aby som milión firiem nemusel oslovovať.

Poslať Napísal: 14 Máj 2021, 14:36 

Pavlík pokiaľ nechceš zbytočne veľa firiem oslovovať, tak ti jednu poradím, ktorú ale oslov, lebo majú dobré tepelné čerpadlá. Je to firma WOLF. Ich keď oslovíš, tak oni ti na základe projektu poradia, ktoré TČ bude pre vás vhodné. Vyskúšaj to!

Poslať Napísal: 20 Máj 2021, 07:43 

je mi to jasne Pavlik, ze si to chces najprv sam popozerat. ved ak natrafis na nejadke tepelne cerpadlo, ktore sa ti bude pozdavat tak kludne mi ho posli a kuknem sa nan aj ja. vies ako sa hovori, viac ludi - viac rozumu :D preto kludne si popozeraj a keby nieco, tak pis, chodim sem dost casto pozerat, co nove a tak 8-)

Poslať Napísal: 20 Máj 2021, 12:18 

...mozete mi poradit, aka je montaz tepelneho cerpadla?...

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 14:20 

A to ti je na čo vedieť? Veď montáž vykonáva firma, sám by si to asi nedokázal. U brata keď montovali tepelné čerpadlo, tak vonkajšiu jednotku mali rýchlo ale potom vo vnútri to jeden týpek bol montovať a trvalo mu to 8 hodín, pokiaľ to všetko ponapájal.

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 13:44 

Chlapi aj vás sa spýtam, aká je dodacia lehota tepelných čerpadiel?.. naprojektované máme T.Č. vzduch/voda, máme spravenú zatiaľ len základovú dosku ale nechcem nič premeškať a preto sa radšej už teraz pýtam, koľko tak trvá doručenie?.. kedy je to ideálne riešiť?..

Poslať Napísal: 14 Jún 2021, 06:39 

...to vazne Hugis?..myslel som si, ze to je jednoduchsie..ako je mi jasne, ze to musi namontovat autorizovana firma, aby clovek na to mal aj papier v pripade nejakej poruchy...no aj tak by ma to zaujimalo, ako sa to montuje...budem musiet popozerat nejake videa na youtube..

Poslať Napísal: 17 Jún 2021, 08:37 

Tak video si kuknúť môžeš a podľa mňa práve na ňom uvidíš, že to nie len tak a najlepšie si nájsť firmu, ktorá ti zabezpečí všetko. Bude to spravené ako má byť a aj v rámci záruky, to je podľa mňa najlepšie riešenie

Poslať Napísal: 18 Jún 2021, 10:47 

... mal si pravdu, nie je to take jednoduche, akosom si myslel a bude fakt najlepsie, ak to teda prenecham odbornikom... len najskor sa budem musiet este priamo pre niekoho rozhodnut

Stránka 14 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre