Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 12 z 17 [ Príspevkov: 163 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Tepelné čerpadlo
 Poslať Napísal: 14 Dec 2020, 09:38 

@Mayo905 presne to iste som si povedal, ze ved oni sa tomu najlepsie rozumeju, ked to uz niekolko rokov chodia montovat. Ano? Aj vy mate tu istu znacku? Super :!: Vdaka, snad tak aj bude a zaroven to iste aj tebe prajem.

Poslať Napísal: 16 Dec 2020, 09:30 

@lukky asi sa ťa nemusím pýtať, či si myslíš, že to je dobrá značka, keď ste sa pre túto rozhodli, ale spýtam sa ťa, prečo vás práve táto značka tepelného čerpadla presvedčila? čo má lepšie ako iné? lebo som kukal po nete, že tých tepelných čerpadiel je viac a rôzne druhy, rôzne výkony.

Poslať Napísal: 08 Jan 2021, 11:01 

@Šmit to mas pravdu, ze ich je strasne vela a aj rozne znacky. Mne toto tepelne cerpadlo Wolf poradili viaceri znami a potom nasledne som aj na internete cital rozne referencie a drviva vacsina z nich bola pozitivna, tak hlavne na zaklade toho som sa rozhodol pre nich. Nevyznam sa do toho odborne, takze ohladom odbornych technickych veci ti neviem povedat, co ma lepsie a co nie.

Poslať Napísal: 12 Jan 2021, 16:09 

Lukky píše:
@Šmit to mas pravdu, ze ich je strasne vela a aj rozne znacky. Mne toto tepelne cerpadlo Wolf poradili viaceri znami a potom nasledne som aj na internete cital rozne referencie a drviva vacsina z nich bola pozitivna, tak hlavne na zaklade toho som sa rozhodol pre nich. Nevyznam sa do toho odborne, takze ohladom odbornych technickych veci ti neviem povedat, co ma lepsie a co nie.

Viacerí si ju dali už len z toho dôvodu, že tieto jednotky sú vyrábané v Nemecku a všetci dobre vieme, že Nemci majú kvalitné produkty.

Poslať Napísal: 19 Jan 2021, 12:32 

servuste...chcel by som sa opytat, ci ani v takychto zimach ako su teraz (-19) nie je ziadny problem s tepelnym cerpadlom?...nestretli ste sa s tym?...lebo sa toho trochu obavam...

Poslať Napísal: 25 Jan 2021, 12:35 

Jack píše:
servuste...chcel by som sa opytat, ci ani v takychto zimach ako su teraz (-19) nie je ziadny problem s tepelnym cerpadlom?...nestretli ste sa s tym?...lebo sa toho trochu obavam...

Poviem ti tak, že mi tepelné čerpadlo máme a nemali sme problém s tým, že by zamrzlo a že by nešlo. Ono musí byť stavané aj na takéto nízke mínusové teploty a pri výbere treba na to dávať pozor a pýtať sa, do koľkých stupňov je. Každý predajca by ti to mal vedieť povedať.

Poslať Napísal: 28 Jan 2021, 12:37 

a to vase je teda do akych minusovych stupnov?...a ake tepelne cerpadlo mate?...

Poslať Napísal: 01 Feb 2021, 09:52 

Jack píše:
a to vase je teda do akych minusovych stupnov?...a ake tepelne cerpadlo mate?...

Servus kamarát... my akurát ideme zakrývať stavbu, no už mám dohodnutú firmu, ktorá mi bude zapájať a od ktorej budem mať tepelné čerpadlo... keď som sa pýtal, do akých mínusových teplôt je stavané, tak mi povedali, že tak do -25 stupňov, čo je na Slovensko celkom postačujúce.. takže pokiaľ ti povedia takto, tak môžeš byť v kľudíku..

Poslať Napísal: 05 Feb 2021, 12:05 

dakujem horolezec za odpoved...budem na to teda mysliet a kazdeho predajcu sa pytat...lebo ved v januari bolo jednu noc -18 ci kolko to a hned som si pomyslel, ci to takato jednotka zvladne..a ty ides davat aku znacku tepelneho cerpadla?..

Poslať Napísal: 09 Feb 2021, 10:40 

Jack píše:
dakujem horolezec za odpoved...budem na to teda mysliet a kazdeho predajcu sa pytat...lebo ved v januari bolo jednu noc -18 ci kolko to a hned som si pomyslel, ci to takato jednotka zvladne..a ty ides davat aku znacku tepelneho cerpadla?..

áno bolo, to máš pravdu a tento týždeň majú byť znovu také mínusové teploty a hlavne v noci... my ideme dávať od Wolf-u tepelné čerpadlo.. s nimi som riešil jednotku a oni mi dohodili aj firmu, ktorá mi to všetko bude montovať.. možno si povieš, že som to skoro začal riešiť ale chcel som to mať objednané, aby som potom nemal problém niekoho zohnať...

Stránka 12 z 17 [ Príspevkov: 163 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre