Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 8 z 8 [ Príspevkov: 75 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavba svojpomocne
 Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 12:27 

- Haidy84 - tak som to zas nemyslel, ze by som bol toho tolko objednal a potom to nebodaj predaval za drahsie, aby som zarobil na tom alebo co. i ked by som sa necudoval, ak by to niekoho napadlo a chcel nieco podobne zrealizovat. ale co som pozeral, tak tam aj sa priklada nejaka dokumentacia alebo take nieco k tej objednavke.

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 13:51 

ahojte, chcem sa opytat. pozerala som nejake tehly, ze zateplene sa daju kupit. mate s tym skusenosti? ze by to malo byt nejake lepsie oproti tym obycajnym. ale moc sa v tom nevyznam. chcela by som to na taky mensi altanok s grilom. ci myslite, ze tam by mohli ist aj tie nezateplene?

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 07:57 

V pohode chalani, prečítal som si, čo sa tu o tom písalo všetko, je tu však aj odkaz už na tú akciu, takže aj tam u nich som si to priamo na webe poprečítal, čo sa dalo, čo sa popísalo. Ako každopádne to vyzerá zaujímavo. Lebo tak 50% zľavy na stavebné materiály, to je v tejto dobe taký malý zázrak :)

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 09:29 

to vazne? to sa mi zda akoze vela, ze az polovicu z ceny vedia dat dolu. to sa im aj oplati vobec?

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 11:29 

Blanca tak vieš ako, ono musia to tiež dať vyrobiť a keď sa vo veľkom vyrába, tak sa náklady vedia ušetriť. Keď nastavíš všetky tie stroje a môžu aj mesiac vkuse vyrábať to isté, že nemusíš to prestavovať na iné parametre každú chvíľu, tak to šetrí aj čas aj náklady samozrejme. A majú aj vlastne takú istotu, že budú mať odbyt, že budú mať pre koho robiť. Tak to myslím, že nevyrábajú tým pádom len tak na sklad do zásoby, ale všetko to hneď pôjde preč, čo zabezpečí zase takú plynulosť výroby. Treba sa na to pozrieť aj z takéhoto pohľadu a potom to dávaj aj trochu zmysel.

Stránka 8 z 8 [ Príspevkov: 75 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre