Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 7 z 8 [ Príspevkov: 75 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavba svojpomocne
 Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 12:04 

kamo, vsak to je najmenej otvorit si ich stranku a pozriet si to tam. aj na streche, ak si tam prihlaseny, tak vysiel pr clanok o tom. ja som to tam cital teraz pred pol hodinou asi. registrujes sa, vyberies si z toho, na co sa akcia vztahuje, objednas do urciteho datumu a vybavena vec. potom mas stanoveny aj termin na odber niekedy na jar buduceho roku, tam mas ale tiez par tyzdnov, neviem, ci nie dva tri mesiace dokedy si to musis vsetko prevziat.

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 09:19 

na co vsetko sa to vztahuje? myslis akoze mnozstevne?

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 11:32 

Ahoj Radain :) Nemám pocit, že by sa to vzťahovalo nejak na množstvo, skôr sa to týka len určitých druhov tehál napríklad. Čo sa týka množstva, tak to na základe niečoho predsa objednávaš, takže to sa nedá, že objednáš na seba materiál na tri domy.

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 13:06 

... Kamosi, ja vam to vsetkym ulahcim... Toto je odkaz priamo na stranku firmy https://www.heluz.sk/akcie?gclid=CjwKCA ... d4QAvD_BwE ... A tu si to viete vsetko pekne pozriet... Ziadne zbytocne dohady a podobne... Nie je zac...

Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 07:39 

Toto vyzera na vyhodnu ponuku, ked tak na to pozeram. Keby som nemal uz vsetko objednane, tak by som do toho bez vahania isiel. Ono sa to nezda, ale kazde euro, co sa podari usetrit pri stavani domu sa zide zase na nieco ine do buducna potom. Vsak ono to nekonci len tym, ze sa postavi dom. Treba ho aj zariadit, okolo domu porobit kadeco dalsie, takze stale je co.

Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 11:33 

Pri takýchto veľkých objednávkach je to ako s dopravou? To si sám zabezpečuješ, či ti to dovezú?

Poslať Napísal: 21 Júl 2022, 07:31 

TDEAS však aspoň si to pre istotu skontroluj, či ti niečo nebude chýbať, že by si doobjednal, keď tam. Tam asi nebude nejak podmienka, že koľko toho musíš kupovať, aby si mohol využiť akciu.

Poslať Napísal: 21 Júl 2022, 08:31 

Toooby myslim, ze tuto akcak bol akcny a predbehol ma v nejakom tom dalsom rozpisani sa, ze o co ide. a pozeram, ze aj odkaz sem uz niekto stihol hodit na tu akciu. takze uz asi ani nemam, co viacej k tomu dodat, aj tak by som len zhrnul to, co sa pise u nich na webe. takze staci sa tam kliknut a uz vsetko dolezite tam je podla mna. to ako postupovat, ake su podmienky, kedy bude material k dispozicii a tak dalej.

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 09:25 

to treba aj nejaké podmienky splniť? či stačí tá registrácia a mať pri sebe všetko čo treba? tak to je v pohode potom si myslím.

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 09:28 

... Kamosi presne pre to som to sem pridal, aby tu nemuseli padat taketo otazky... Vsetko sa tam jasne pise... Akoze jedna z mala akcii vseobecne, co som videl a cital podmienky a mozete mi verit, ze tuto sa presne vsetko potrebne docitate...

Stránka 7 z 8 [ Príspevkov: 75 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre