Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 6 z 8 [ Príspevkov: 75 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavba svojpomocne
 Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 12:00 

Dobra volba, dobra volba.
Byvame v starom tehlovom a keby ideme staviat, tak tiez by som sa takto rozhodol.
I ked uznavam, ze niektore tie domy, co vedia postavit behom tyzdna pomaly na komplet, ze to vyzera tiez zaujimavo.

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 08:35 

To áno, zaujímavo to vyzerá, ale už nie raz som videl sťažnosti napríklad na keramické domy, že tie panely sa začali olupovať a miestami rozpadávať, keď sa išlo s nimi ďalej pracovať. Drevodomy majú dosť obmedzenú záruku a s tým podľa mňa aj životnosť súvisí. Akože pri všetkom sa niečo nájde.

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 07:43 

Nájde, ale pri tehle toho nájdeš najmenej, ak niečo nájdeš, heh. Tehla sa ti proste nezačne odštiepať, keď s ňou budeš chcieť niečo robiť, ani po rokoch. Ženina babka býva v tehlovej bytovke asi od počiatku vekov a ani raz za celé tie roky neboli žiadne sťažnosti, aj keď sa prerábalo niečo, to sa dobre robilo. Už sme vedeli, čo môžeme od toho čakať, čo budeme potrebovať. Pri tom keramickom alebo akom, to by som sa bál asi aj televízor na stenu zavesiť.

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 08:50 

Haidy84 to v pohode potom teda islo, som cakal tak, ze povies nejak mesiac alebo podobne. Mali ste viacero dodavatelov, ci ako ste toto mali zabezpecene? Necakali ste nejak dlho na dodavky?

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 11:15 

pokial sa da, tak by som sa to snazil riesit tak, aby som toho co najviac bral od jedneho dodavatela. v takychto pripadoch sa kolkokrat da dohodnut aj nejaka zlava pri odbere velkeho mnozstva. vyhodou je aj to, ze komunikujes s jednym predajcom, nemas potom v tom chaos, kde co s kym riesis.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 07:33 

v tomto je napriklad fajn Heluz, tam nakupis nie len vsetko potrebne na stavbu, ale vedia ti aj vsetko prepocitat, kolko coho potrebujes objednat, aby sa nestalo, ze ti nieco bude chybat, ked uz budes mat rozostavane. predsa len asi lepsie vedia, ako ked niekto bude len tak od brucha robit objednavku.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 08:37 

to nejak na pockanie, ci si to treba dopredu objednat? vies, ze ci mozes prist a dat si to vsetko porobit a este potom aj objednat na zaklade toho rovno.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 10:07 

To je asi lepšie dopredu sa dohodnúť na tomto. Predsa len to nie je záležitosť na dve tri minúty, aby ti niekto vypočítal materiál na celú stavbu. Myslím, že aj cez net sa dá na takomto niečom dohodnúť. Možno aj objednávku spravíš online, to neviem.

Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 09:38 

skyp14 inak, ked uz si ich spomenul, tak teraz maju aj nejaku akciu do konca leta, do konca augusta, aby som bol presnejsi. alebo teda do naplnenia kapacit, ako to byva. tusim az polovica ceny sa da usetrit. blizsie som to nepozeral, ale je o tom pisane na stranke.

Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 10:56 

Oliver čo je tam za podmienky, to nevieš? Lebo že by to len tak dali, tak tomu sa mi nejak nechce veriť, že by takúto akciu dala takáto firma, kde keď robíš objednávku, tak prosto je to fakt veľa vecí, čo sa kupuje, nie že ideš nakúpiť niečo za sto eur.

Stránka 6 z 8 [ Príspevkov: 75 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre