Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 19 z 22 [ Príspevkov: 212 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavba svojpomocne
 Poslať Napísal: 09 Nov 2022, 11:36 

Radain,
tak to je aj u nás takáto požičovňa, si myslím, že to už je na každom rohu pomaly. Ale tak iné je si požičať od veľkej firmy a iné od niekoho, kto má všetko nahádzané v garáži a podobne.

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 08:56 

Máte s tým aj niekto reálnu skúsenosť, že ste si od tejto firmy požičiavali to náradie? Nemyslím tie také malé v mestách, čo spomínate tiež.

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 10:30 

My sme mali požičané... Keď sme objednávali na prerábanie vrchu domu nejaké veci, tak manžel povedal, že to vybavíme všetko jedným vrzom, všetko to budeme mať v rámci ako keby jednej objednávky, že nebude treba zháňať niekde inde a požičiavať si veci po susedoch... Lebo tak tiež by sme to len raz využili a čo potom s tým...

Poslať Napísal: 11 Nov 2022, 09:48 

a v pohode vsetko? to ste si sami vyzdvihli alebo vam ich dorucili, ako to vlastne je? lebo tak pri stavebnom materiali je to viac menej jasne.

Poslať Napísal: 14 Nov 2022, 09:24 

Malo by to byť tak, že do nejakého času od objednania ti príde kuriér a všetko ti donesie. To by mala byť asi taká klasická doba, ako keď objednávaš niečo z eshopu, čiže tak tie tri dni predpokladám. A potom asi teda rovnakým spôsobom to bude fungovať aj keď to budeš vracať naspäť.

Poslať Napísal: 14 Nov 2022, 11:38 

hej, tak sa mi zdá, že to aj niekto spomínal, že takýto je postup. pre viac info odporúčam navštíviť web, kde sa o tom isto dozviete viacej :mrgreen:

Poslať Napísal: 15 Nov 2022, 08:39 

Tak to je priam rada nad zlato :D Kvôli takýmto sem asi ale ľudia nechodia. Aj keď chápem, že niekedy je to asi najjednoduchšie, presmerovať človeka priamo k zdroju, nech tam pozerá informácie. Ale tak vieš ako, skúsenosť je niečo iné ako odborné popisy ;)

Poslať Napísal: 15 Nov 2022, 10:25 

Chcem robiť taký prístrešok / altánok, ešte neviem, či sa to bude aj nejak zatvárať zo všetkých strán, aká strecha na to pôjde a tak ďalej. Našiel som si na inzeráte použité tehly, že by som to z týchto spravil. Čo na to poviete? Či bude lepšie, keď objednám normálne nejaké nové?

Poslať Napísal: 16 Nov 2022, 09:40 

cau aliban... to podla mna nie je az take podstatne, ci to bude otvorena stavba alebo aka... nejaku nosnost to musi mat a tu nedosiahnes, ked pouzijes len tak nejake spaliky... samozrejme by som sa riadil asi aj tym, ze aky velky ten pristresok chces... to si nespominal..

Poslať Napísal: 18 Nov 2022, 11:29 

neviem neviem, ci by som kupoval nieco pouzite. vies ako, kto ti zaruci, ze ako to bolo skladovane a podobne? celkovo ja nerad proste kupujem veci odniekial z bazaru. pokial sa da, tak prosto nove, to je vacsia istota, spravis si ako potrebujes, vies si vybrat z viacerych moznosti. vsak si pozri napriklad taky heluz, ty maju tehal na vyber habadej, moze sa rozhodovat, ze ake pouzijes a nie naopak, ze musis pouzit, to co je.

Stránka 19 z 22 [ Príspevkov: 212 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre