Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 18 z 22 [ Príspevkov: 212 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavba svojpomocne
 Poslať Napísal: 03 Nov 2022, 08:54 

však stačí si otvoriť stránku a preklikať sa tam, kde potrebuješ a hneď budeš vedieť. to máš podľa mňa rýchlejšie ako sa tu pýtať. iné by bolo, keby ťa zaujímala skúsenosť, že či má niekto takú, že si náradie zapožičiaval.

Poslať Napísal: 03 Nov 2022, 09:50 

To nie je veru zly napad sa pytat priamo aj na firmu.
To si vies vsak v podstate aj dopredu zistit a potom uz len by si isiel dotuknut nejake detaily.
Ako isto je lepsie prist tam aspon trochu pripraveny si myslim.

Poslať Napísal: 04 Nov 2022, 08:55 

Pochopil som to tak, že to je akože jedno, či máš aj niečo iné objednané alebo nie. Vypisuješ folmulár alebo im napíšeš mail o čo by si mal záujem, na kedy, na aký čas a podobne. Zaplatíš zálohu, pošlú ti objednané náradie alebo pomôcky to oni označujú prepravcom a vybavené. Môžeš si robiť a na dohodnutý termín odošleš naspäť. Žiadna veda.

Poslať Napísal: 04 Nov 2022, 09:22 

aj je nejaky zoznam, ze co vsetko si vies takymto sposobom zapozicat? akoze nie pre seba sa pytam, ale nasi susedia chcu prerabat, tak by sa im to mozno hodilo takato informacia. my mame doma akoze kadeco, ale moj muz nerad poziciava hoc kladivo a nie este kadeco taketo dalsie.

Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 08:51 

Veď hej hej, potom som si to aj prekliklal a poprečitoval, čo sa tam uvádza kadečo. Ale neviem, či som len nevidel alebo ten zoznam tam nie je. Ale dosť možné, že to až po vyplnení tých údajov, alebo keď ich skontaktujem, že potom vlastne sa viacej nejak o tom budeme baviť, že čo by som potreboval.

Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 10:13 

vsak tak to vyskusaj, ved za to nic nedas a som to teraz pozerala, tak tam nemusis nic specialne vypisovat, v podstate len zanechas svoje kontaktne udaje.

Poslať Napísal: 08 Nov 2022, 08:08 

Z tohto má ako keby dosť ľudí strach alebo čo, že má rovno komunikovať si firmou alebo predajcom. Však nič na tom nie je, keď niečo potrebujem vedieť, tak jasné, opýtam sa aj takto v diskusiách a kade tade, ale keď už ide o niečo konkrétne, tak to potom jedine takto oficiálne riešiť.

Poslať Napísal: 08 Nov 2022, 09:27 

... to je myslím dosť individuálne... mne osobne nerobí problém sa ísť aj k predajcovi podebatiť a povypytovať... však to robím pre seba, aby som sebe tým pomohol a získal informácie... ale v niektorých prípadoch vie dosť pomôcť aj to, keď si pozrieš napríklad príspevky, posty, web tej konkrétnej firmy a aj takýmto spôsobom vieš veľa zistiť...

Poslať Napísal: 09 Nov 2022, 08:42 

Radain viem, ze taketo sluzby mimo teda toho primarneho objednavania, nakupovania stavebneho materialu poskytuje aj Heluz. ale tak zase oni su niekde inde v tychto sluzbach, oni aj kadejake poradenstvo vedia poskytnut a podobne. ze to nie je len o tom, ze kupis od nich tehly, ako to je u niektorych inych firiem. ale to porfolio sluzieb maju fakt take sirsie.

Poslať Napísal: 09 Nov 2022, 10:28 

- Skyp14 - paradicka, dobre vediet. viaceri tu o tom pisali, pojdem sa na to pozriet aspon takto online z domu na zaciatok. lebo tak podla mna vyhoda, ze sa to takto da. u nas v meste tiez je pozicovna naradia, ale to skor take ine nieco, nez takto priamo na stavbu, ze tepovace a taketo veci. ale tiez dobra vec.

Stránka 18 z 22 [ Príspevkov: 212 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre