Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 12 z 14 [ Príspevkov: 135 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavba svojpomocne
 Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 10:25 

To si asi trochu inak pochopil, ako to myslel. To bolo myslené asi tak všeobecne, čo sa týka tej roboty potom okolo domu a na dome, akože aj zariadenie a tak. Nie len tie tehly a stavebné materiály. Akcia je na tehly radu HELUZ FAMILY alebo HELUZ FAMILY 2in1 v šírke 38, 44 a 50 cm. Viacej si už pozri sám o tom, to je najmenej si rozkliknúť stránku a pozrieť informácie o tehlách ;)

Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 12:30 

To tam treba prísť s nejakými papiermi a podľa toho sa objedná, že čo mám naplánované v projekte alebo ako to funguje? Lebo asi nedovolia len tak niekomu naobjednávať zbesilé množstvá len za to, že sa to cenovo oplatí.

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 08:01 

Myslím si, že niečím bude treba mať objednávku podloženú. Najlepšie je si pozrieť čo sa uvádza priamo v podmienkach. Však aj na stránke to isto budú mať všetko uvedené. Veď kde inde by sa o tom malo hovoriť, ak nie priamo tam.

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 09:18 

Toooby,
aký je rozdiel medzi tými obyčajnými a tými dva v jednom?

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 08:55 

myslim si, ze v samotnych tehlach rozdiel nie je, ze ide v oboch pripadoch o totozne tehly. len teda tie dva v jednom, to su take, ktore maju v sebe nejaku zateplovaciu vrstvu. to byva rozne, moze to byt polystyren, mineralna vata, vlna, atd. tieto konkretne maju polystyrenovu vypln. na webe sa uvadza, ze pri pouziti takychto tehal ide o komplexne systemove riesenie obalky budovy v jednovrstvovej konstrukcii. znie to sice komplikovane, ale ked to mam interpretovat v zrozumitelnom jazyku, tak to znamena to, ze ked pouzijes taketo tehly, nie je nutne davat dalsiu zateplovaciu vrstvu na mury.

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 09:57 

ono dost ale zalezi aj od toho, ako mas vypracovany projekt. tiez si nemozes len tak odrazu zmysliet, ze zacnes menit to, z coho sa bude stavat. aj ked zmenis len tu velkost tehly, aj to ti spravi vela v konecnom vysledku.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 09:19 

Toooby aha hej, keď som si to teraz spätne ešte raz prečítal, tak už mi to dáva zmysel. Treba mi asi viacej čítať s porozumením, heh. Už z tvojej odpovede mi to bolo jasné, ale pozrel som si aj teda normálne viacej info, čo je k tej akcii.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 10:17 

jack to sa aj da vybrat, ze aku by som chcel tu izolacnu vypln v tehlach? ci to ma kazdy vyrobca nejak inak? lebo co si tak vsimam, tak skor ludia zvyknu aj zateplovat stale tym polystyrenom nez niecim inym. to je asi taka istota a klasika, tak aj tych tehlach to bude asi teda lepsia moznost si myslim.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 11:48 

Tak to si nemyslím, že by ti dal niekto na výber, čo by si chcel akú výplň. Jedny robia také, iný také. Ale tiež sa mi viacej pozdáva ten polystyrén, keby som si mal vybrať.

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 07:04 

ale to nie je nejak podmienka, ze by sa museli pouzit taketo tehly, nie? mozu sa dat aj normalne a potom zateplit, nie? lebo dost pocuvam o tychto tehlach, ale asi som proste klasik v tomto.

Stránka 12 z 14 [ Príspevkov: 135 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre