Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 29 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Spotrebiče Ora Ito Gorenje
 Poslať Napísal: 06 Mar 2018, 09:03 

Alma - si skor na retro styl?..osobne by som si nevedela predstavit mat taku kuchynu...ako kamaratka taku aj ma a nie je skareda, ale ja som skor za moderny styl:-)...ano, mraznicku mam v spajzy, tu mi vobec nie je v kuchyni vidiet..
Denda - nie, to som este veru neskusala..grilujme vacsinou len v lete a to na zahrade..na grile je predsa chutnejsie maso:-D...ale co sa tyka rozmrazovania v mikrovlnke a klasickeho ohrievania, to je super, na to mi tato mikrovlnka uplne vyhovuje..

Poslať Napísal: 07 Mar 2018, 08:46 

irena...prepac za to, ze som ta aj s tymto otravovala no chcem si na internete pozriet funkcie a bez tych cisel by som nevedela, ktore spotrebice mas...velmi pekne ti dakujem za to, ze si si nasla cas a napisala si mi to...idem to vsetko omrknut, konecne som si nasla na to cas :) :)

Poslať Napísal: 08 Mar 2018, 17:18 

Irena,
a z technického hľadiska (alebo ako by som to nazvala) si s týmito spotrebičmi spokojná? Indukčná varná doska sa ti rýchlo zohreje, rúra ti ako pečie?

Poslať Napísal: 09 Mar 2018, 10:38 

Mimik - v pohode, neotravovala si ma, rada som ti pomohla ;) :) ..ak este niecomu nebudes rozumiet, tak sa kludne ozvi ;) ..
Deniska - ano som...ja som si vyslovene zakladala na funkciach spotrebicoch...nepozerala som ani na cenu ani moc na dizajn (iba tak trochu) ale na funckie to ano - tie boli prvorade..indukcna doska je uplne paradna..rychlejsie sa mi na nej zohreje voda na kavu/caj ako v kanvici a to je uz co povedat...a rura - k nej tiez nemam ziadne vyhrady..

Poslať Napísal: 12 Mar 2018, 14:44 

Irena,
to je dobré, že si si zakladala na tých funkciách. Pri takýchto veciach to je dosť potrebné. Len škoda, že väčšina žien si to moc neuvedomuje. A ty tieto spotrebiče už máš dlhšie?

Poslať Napísal: 12 Mar 2018, 15:17 

-Irena- škoda. lebo kamoška minule robila na oslavu v jej mikrovlnke grilované kura a chutilo to super tak som rozmýšľala, že by som si aj kúpila takúto lepšiu mikrovlnku s touto funkciou do novej kuchyne a táto gorenje sa mi pozdávala len nepoznám nikoho kto by ju mal :?

Poslať Napísal: 13 Mar 2018, 09:28 

Hm to ja na to nemam tolko miesta takze musim mat kombinovanu ale niekedy by sa zvlast mraziak velmi zisiel.. Ale hej mne sa pacila hentaka retro kuchynka, uz dlho o takej snivam. A nemohla by si si spytat kamosky aka je ta rura? Ci casom nenatrafila na nejake muchy? Opytaj sa jej ci by si ju teraz kupila znova :lol: Lebo je aj trosku drahsia tak ci stoji za tie peniazky..

Poslať Napísal: 14 Mar 2018, 16:26 

Denisa - uz som tu spominala, ze ich mame dva roky..dlho to este nie je, no uz som im dala poriadne zabrat, kedze mam vo zvyku skoro kazdy den varit a tak dva krat do tyzdna aj piect..
Denda - tak potom ona ju ma, nie?...ci ona ma nejaky iny typ?
Alma - spytam sa jej, ked s nou budem a dam ti vediet..snad na to nezabudnem :D :D

Poslať Napísal: 26 Mar 2018, 08:01 

-Irena- nie, nemá presne túto, teda nemá túto značku tak preto som sa chcela teba spýtať vieš :)

Poslať Napísal: 27 Mar 2018, 08:31 

No ak by si bola taka zlata tak by som ti bola velmi vdacna :) Alebo mi nemozes dat na nu nejaky kontakt? Staci profil na fb alebo tak :)

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 29 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre