Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Nehnutelnosti

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 14 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 27 Júl 2021, 19:27 

Zdravím, riešim dilemu aj s rodičmi, pretože bývame v dvojgeneračnom dome, oni dole my hore. Tento rok nám ale prišli pomerne veľké nedoplatky za energie a tak sme sa zhodli, že by bolo dobré keby sme sa pozreli po možnostiach. Dostali sme tip na slovakia Energy, o ktorej ale nič neviem, preto by som radšej počul aspoň nejaké názory, skúsenosti. Nemám so zmenou dodávateľa vôbec skúsenosť a hlavne kôli rodičom nechcem urobiť nejaké prešľapy. Predsa len by som to asi nechal napísať na nich, pretože oni sú aj vlastníci domu a energie sú písané aj teraz na nich. Vďaka moc za všetko čo budete zdieľať.

Poslať Napísal: 30 Júl 2021, 13:07 

Zdravím, za mňa zmena dodávateľa celkom dobrá vec, inak chápem, že keď je dom na rodičov, tak chce aj tie energie na rodičov nechať napísať, ale osobne si myslím, že nie je potrebné to na ne písať, že pokojne si to nechajte napísať na seba, budete mať menej starostí.

Poslať Napísal: 30 Júl 2021, 19:23 

ahoj, u mňa sú v pohode, elektrinu som mala už dávno prevedenú a plyn som potom zlúčila cez web. Síce som všetko trochu preťahovala tým, že som si všetky podklady fakt zahľadela a dala si s tým dosť práce, aby mi niečo neušlo, ale vo finále mám pokoj a je všetko ok.

Poslať Napísal: 31 Júl 2021, 07:02 

ako píše Bruno, ja by som tiež asi radšej volil to, napísať si energie na seba, príde mi to ako lepší varianta aj do budúcnosti.

Poslať Napísal: 31 Júl 2021, 09:55 

S tými rodičmi Vám rozumiem, my kým bývali takhle s rodičmi, tak to boli hádky aj kvôli zle zatvoreným dverám. Tak držím palec, nech vám to dopadne dobre ..

Poslať Napísal: 31 Júl 2021, 11:37 

My máme všetko so Slovakia Energy riešené cez telefón, pozreli sme na to aj na internete, ale volanie nám prišlo najrýchlejší. Tým pádom vybavovanie v pokoji a odbery tiež.

Poslať Napísal: 31 Júl 2021, 12:23 

Za mě Slovakia energy taky dobrý.

Poslať Napísal: 03 Aug 2021, 17:43 

Ako píše Michal…. Spokojnosť rastie so štvorcom vo vzdialenosti od rodinných príslušníkov… (alebo aspoň takto to je u nás v rodine) ani si nechcem predstavovať, aké hádky by nás čakali ohľadne nového dodávateľa, takže good luck.

Poslať Napísal: 04 Aug 2021, 19:19 

Ja som si u nich podpísal dobrú zmluvu na dva roky a to je pre mňa zatiaľ dostačujúce a so spotrebou aj tak už nič moc neurobím vďaka deťom…

Poslať Napísal: 06 Aug 2021, 14:32 

Asi budem jediný, ale ja si myslím, že keď je dom na rodičov, tak aj energie by mali byť na nich, potom sa budete napríklad od nich sťahovať a budete mať zase potom ďaľšie riešenie s prepisom atd…

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 14 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Obsah fóra » Nehnutelnosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre