Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 10 z 46 [ Príspevkov: 457 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 46  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 06 Jún 2018, 13:30 

Servuste 8-) :)
Koľko Vám trvalo dodanie vonkajších roliet na okná od firmy Profimont, pls? Chceli by sme tiež Isotra rolety od nich objednať, len sme u nich ešte neboli a chceme si to nejako naplánovať, kedy najneskôr musíme, aby nám to všetko sedelo a stihlo prísť.
Vďaka!

Poslať Napísal: 11 Jún 2018, 13:31 

aron presne toto iste mi cez vikend hovoril aj moj manzel. vidno, ze sa do toho lepsie vyznate, ked to beriem z hladiska vlastnosti a funkcii. z hladiska dizajnu to idem nam - zenam lepsie :lol: :lol: asi sa kasleme na tie v skle a dame tieto vonkajsie rolety ako mate aj vy. ozik mas aj nejaku fotku, ako vam vyzeraju? ak ano, tak posles? vdaka

Poslať Napísal: 12 Jún 2018, 14:25 

Ďurike píše:
Servuste 8-) :)
Koľko Vám trvalo dodanie vonkajších roliet na okná od firmy Profimont, pls? Chceli by sme tiež Isotra rolety od nich objednať, len sme u nich ešte neboli a chceme si to nejako naplánovať, kedy najneskôr musíme, aby nám to všetko sedelo a stihlo prísť.
Vďaka!

...ak to nemate daleko, tak sa chodte informovat a oni vam uz povedia, kolko to bude trvat...vies, zalezi to hlavne od poctu, velkosti a narocnosti...mozno ti povedia 3 tyzdne a mozno 5 tyzdnov...je to individualne..

Poslať Napísal: 13 Jún 2018, 12:25 

Kocianka :)
Nemáme to až tak ďaleko, nejakých 15 minút cesty. To máš pravdu, že by som tam mal zbehnúť. Pôjdem niekedy keď pôjdem skôr z roboty a zastihnem ich tam a potom keď už budeme vyberať, tak zoberiem aj ženu. Či záleží doba výroby aj od druhu rolety??

Poslať Napísal: 14 Jún 2018, 10:48 

Margita píše:
aron presne toto iste mi cez vikend hovoril aj moj manzel. vidno, ze sa do toho lepsie vyznate, ked to beriem z hladiska vlastnosti a funkcii. z hladiska dizajnu to idem nam - zenam lepsie :lol: :lol: asi sa kasleme na tie v skle a dame tieto vonkajsie rolety ako mate aj vy. ozik mas aj nejaku fotku, ako vam vyzeraju? ak ano, tak posles? vdaka

o tom nepochybujem ;) ..., mame to pekne vsetko rozdelene..., vy ste na dizajn a my sme na odborne veci ;) ..., jooj asi ma dorazis ale fotku ziadnu v telefone nemam..., taketo veci ma manzelka, kedze ona si vsetko foti a ukazuje kolegynam v praci a kamaratkam..., ak nezabudnem, tak vypytam od nej a poslem...,

Poslať Napísal: 15 Jún 2018, 10:50 

Ďurike píše:
Kocianka :)
Nemáme to až tak ďaleko, nejakých 15 minút cesty. To máš pravdu, že by som tam mal zbehnúť. Pôjdem niekedy keď pôjdem skôr z roboty a zastihnem ich tam a potom keď už budeme vyberať, tak zoberiem aj ženu. Či záleží doba výroby aj od druhu rolety??

...tak nie je o com...nastartuj auto a chod a este to mas aj po ceste z roboty, to mas super, ze nemusis nikam zachadzat...samozrejme, ze zalezi aj od toho..niektore su narocnejsie na vyrobu a ine zase jednoduchsie...tak to mas skoro so vsetkym..

Poslať Napísal: 18 Jún 2018, 10:45 

Kocianka ;)
Dnes som si zobral ešte dovolenku ale zajtra tam už pôjdem. Potom ti dám vedieť, ako som pochodil, okik? ;)

Poslať Napísal: 19 Jún 2018, 09:22 

Ďurike píše:
Kocianka ;)
Dnes som si zobral ešte dovolenku ale zajtra tam už pôjdem. Potom ti dám vedieť, ako som pochodil, okik? ;)

...komu lepsie, ze dovolenka ;) :) ...aj si bol niekde na predlzenom vikende, ci len tak, aby si si oddychol po vikende si si zobral este volno??...jasne, daj vediet...budem cakat na tvoju spravu ;) ;)

Poslať Napísal: 20 Jún 2018, 17:12 

Oni sú veľký výrobcovia žalúzií, roliet a podobne, že? Sa mi zdá, že na oknách máme tiež od nich žalúzie ;) ;)

Poslať Napísal: 25 Jún 2018, 11:43 

Kocianka
Boli sme cez víkend u rodiny, ktorá býva od nás dosť ďaleko ale celkovo som si chcel oddýchnuť, keďže ešte mám dovolenku aj z minulého roka. Takže som si to mohol dovoliť 8-) ;) Aby som nezabudol idem ti hneď aj napísať, že bol som u nich a celkom dobre som pochodil. Povedali mi aj približnú dobu dodania tých vonkajších roliet ktoré by som chcel a aj cenu som zistil ;) :)
Mončurda
Áno, sú dosť veľký výrobcovia! ;) :)

Stránka 10 z 46 [ Príspevkov: 457 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 46  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre